Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2010 o 16:52, KERMIy napisał:

wiem, że to trochę lame ale nie wiem jak zrobić spoiler, wpisuję spoiler: [ i nic
:/]


Jak napiszesz posta to zaznacz tekst, ktory ma byc spoilerem i wybierz "spoiler" z tych przyciskow, ktore sa pod miejscem, w ktorym sie wpisuje tresc posta. Albo w nawiasie kwadratowym wpisz literke s w miejscu gdzie spoiler ma sie rozpoczac oraz /s w miejscu, gdzie ma sie skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 17:02, Arcling napisał:

Czy ktoś z zamawiających w Hmv dostał już swoją przesyłkę?


Wiem, ze Aku tam zamawial, ale jeszcze swojej paczki nie dostal. I bardzo dobrze, bo moge w spokoju jeszcze grac w singla i nie meczy mnie on o granie w sieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 17:02, Arcling napisał:

Można coś z tym zrobić jeśli paczkę dostarcza poczta polska na terenie Polski?


tak, modlić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 17:02, Arcling napisał:

Czy ktoś z zamawiających w Hmv dostał już swoją przesyłkę? Mojej nadal nie ma pomimo
wysłania jej 23 lipca. 5 dni na dostawę już minęło dlatego obawiam się czy paczka mogła
nie zaginąć. Można coś z tym zrobić jeśli paczkę dostarcza poczta polska na terenie Polski?


Można złożyć reklamację, której czas rozpatrywania przez naszą kochaną posztę polską wynosi do 45 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 17:53, KERMIy napisał:

Można złożyć reklamację, której czas rozpatrywania przez naszą kochaną posztę polską
wynosi do 45 dni :/

No tak, tylko opłatę pobrał tamten brytyjski sklep, więc nie wiem jak tutaj się sprawy by miały i od kogo domagać się ewentualnego zwrotu.

No nic, poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 08:22, Wojman napisał:

Mi najbardziej sie podoba "Suspiction Minds", szczegolnie, ze w bardzo fajnej wersji
jest zrobiona. Szkoda tylko, ze te piosenki nie znalazly sie na soundtracku z Edycji
Kolekcjonerskiej.


Właśnie w pracy grzebałem nieco na YT i znalazłem.
http://www.youtube.com/watch?v=oZ1CygBxLiU

:-) Jakaś dobra dusza nagrała to prosto z gry i zuploadowała. :-) Chwała jej za to, a każdy może sobie posłuchać tej jakże klimatycznej muzyki z kantyny na Hyperionie. ;-)
Jak słuchałem jej w pracy, to kiwałem się to na lewo to na prawo i wszyscy patrzyli na mnie jak a idiotę. :-D

Dnia 29.07.2010 o 08:22, Wojman napisał:

Co wiecej wiekszosc z tych tytulow to piosenki, ktore naprawde istnieja. Taki "I am Murlock"
zostal np. zrobiony przez zespol muzyczny Blizzarda na potrzeby World of WarCraft. Mozesz
go posluchac np. wchodzac na te strone: http://www.wow-europe.com/en/downloads/movies.html#c
i wybierajac WarCraft mp3 player.


Zdaję sobie z tego sprawę, choć osobiście znam tylko jeden ich utwór: Power of the Horde. I uważam, że jest GENIALNY. ;-)
Większość utworów z tej listy ma powalające tytuły, tak czy inaczej. :-D


@ Krondar

I kissed a Zerg, I liked it. Hope my boyfriend don''t mind it. :-D


Generalnie jedno co mogę powiedzieć: z całą pewnością nie żałuję tych wydanych 200 zł. Kampania wciąga tak mocno, że kończę granie średnio o 1-2.00 w nocy... i to też bardziej z musu, wszak z rana trzeba wstać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 18:28, Cafel napisał:

A ja mam pytanie z trochu innej beczki co oferuje "demo" sc2 ? 7h w singlu 7h w multi
czy do wyboru ?


Chyba nie ma tu jakichś ograniczeń... chociaż nie jestem pewien. Wiem tyle, że wraz z grą dostałem w pudełku dostałem dwa klucze do dema SC2 oraz jeden klucz do 10-dniowego dema WoWa. ;-) Tylko po co mi to, skoro mam obie gry, a nie znam nikogo kogo to by interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucze dodawane do dema to dobry gest ze strony blizza, tym bardziej że w demie nie ma żadnego ograniczenia oprócz czasowego, jest to więc trial a nie demo. Ja bym z chęcią przyjął klucz do sc2 jeśli nie potrzebujesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gra z błędami nie może być doskonała, a jeżeli jakiejś części graczy się one zdarzały (czasami uniemożliwiające dalszą grę) to jest już jeden powód nie dania 10. Po drugie to jaki masz dowód, że Blizz nie kupił recenzji? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 19:01, Bithda napisał:

Po pierwsze gra z błędami nie może być doskonała, a jeżeli jakiejś części graczy się
one zdarzały (czasami uniemożliwiające dalszą grę) to jest już jeden powód nie dania
10.


Czasem różne programy czy gry źle działają nie ze względu na wady w samym oprogramowaniu, a z powodu śmietnika na komputerach użytkowników.

Dnia 29.07.2010 o 19:01, Bithda napisał:

Po drugie to jaki masz dowód, że Blizz nie kupił recenzji? No właśnie.


W przypadku przestępców, dana osoba jest niewinna dopóki nie udowodni jej się winy.
W tym przypadku podobnie. Jeśli ktoś twierdzi, że Blizzard zapłacił za dobre oceny to powinien to udowodnić, a nie rzucać bezpodstawne oskarżenia.
Widząc zadowolenie wielu osób (chociażby na tym forum), śmiem twierdzić, że gra zasłużyła sobie na wysokie noty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 19:01, Bithda napisał:

Po pierwsze gra z błędami nie może być doskonała, a jeżeli jakiejś części graczy się
one zdarzały (czasami uniemożliwiające dalszą grę) to jest już jeden powód nie dania
10.


Ehe, wszyscy wiedzą, że istnieje jeden sztywny szablon ocen - dlatego jeśli w grze zanotowano więcej niż 3 bugi, to 10/5/100 itd. już się nie należy. A że błędy uniemożliwiały niektórym grę? A co ty byś chciał? To nie są konsole - wszystkie takie same. To jest dzicz, istnieje 1000000000000 możliwych kombinacji sprzętu i oprogramowana. A teraz spróbuj przewidzieć, że jakieś durne sterowniki do kamerki internetowej będą gryzły się z grą, bo coś tam . -.-

Dnia 29.07.2010 o 19:01, Bithda napisał:

Po drugie to jaki masz dowód, że Blizz nie kupił recenzji? No właśnie.


Hahahahahahaha. :D

A masz jakiś dowód na to, że Hitler faktycznie nie żyje? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 18:32, Dann napisał:

Chyba nie ma tu jakichś ograniczeń... chociaż nie jestem pewien. Wiem tyle, że wraz z
grą dostałem w pudełku dostałem dwa klucze do dema SC2 oraz jeden klucz do 10-dniowego
dema WoWa. ;-) Tylko po co mi to, skoro mam obie gry, a nie znam nikogo kogo to by interesowało.


Wiesz jak nie chcesz tego klucza do traila to ja go bardzo chętnie przyjmę,jak coś wal na maila: xsav[at]o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 19:01, Bithda napisał:

Po drugie to jaki masz dowód, że Blizz nie kupił recenzji? No właśnie.

Po pierwsze lolnalem na ten argument.
Po drugie - nikt w tym biznesie nie kupuje recenzji. Po prostu kupuja reklamy. Im wiecej ich na stronie tym lepiej. Jesli jednak redaktorzy ocenia gre ponizej oczekiwan reklamodawcy to ow moze zrezygnowac z dalszego wspierania danej strony. To wlasnie w ten sposob oceny roznych gier sa wyciagane za uszy do gory.
A co do cdaction.pl to mysle, ze najzwyczajniej na swiece dali sie zhypowac:
Cytat: "zróżnicowana, świetna fabularnie kampania dla jednego gracza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam o radę.

Mam konto na Bnecie. Mam tam Diablo 2 z dodatkiem i Starcraftem 1. I wszystko fajnie. Problem w tym, że imię i nazwisko podałem fałszywe przy rejestracji, bo myślałem że później będę mógł zmienić. A tu zonk. I teraz nie wiem, czy mam dodawać do tego konta SC2, czy lepiej założyć sobie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 19:45, Abomek napisał:

Cytat: "zróżnicowana, świetna fabularnie kampania dla jednego gracza"


A Ty dalej będziesz się tego czepiał, bo widziałeś zakończenie? W środku gry jest naprawdę mnóstwo dobrej fabuły, jak również wyjaśnienie, dlaczego stało się tak a nie inaczej. Dopiero wtedy można docenić(bądź nie) końcówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować