Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2010 o 14:53, ww3pl napisał:

(...)

Look at my avatar! Czy ona nie jest słodka :D
Chętnie sprawdziłbym demo/triala. Planuje kupić pełną wersję ale nie wiem czy mój PC będzie się dobrze sprawował, w końcu nie kupowałem na niego nowych gier od ~ 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 16:04, Lex napisał:

Czy w 7-godzinnym trialu da się rozegrać skirmish przeciwko AI? Podejrzewam, że tak,
ale jak go odpalić? :P


Da się,ja grałem - jak już ktoś niżej odpisał,tyle że ja mam polskiego triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 12:27, Macios napisał:

Próbował ktoś przejść kampanie od razu na brutalu? Tzn nie grając wcześniej na innym
poziomie. Ja spróbowałem swoich sił, pierwsze 3 misje poszły w miarę łatwo. Za to 4 misja

Spoiler

(wybrałem tą z artefaktem protossów i zergami, przed którymi trzeba do niego dojść)


dała mi do zrozumienia, że to nie na moje siły :| Chyba będę musiał najpierw przejść
wszystko na trudnym, a później, gdy już będę miał wykupione ulepszenia, powtórzyć całość
kampanii na brutalnym.


Ja właśnie tak robię jestem mniej więcej w połowie kampanii i o ile parę misji jest dość frustrujących a o niektórych achievementach można pozapominać to nie jest źle. Jak dotychczas to tylko (lekki spoiler)

Spoiler

przegapiłem z 2 punkty badań od zergów (oba w misji na planecie Agria ten jeden przy drodze zdobyłem) i jeden od protosów z wspomnianej misji z artefaktem bo nie było czasu, żeby zdobyć ustrojstwo na zachód bazy zanim zerg dopadł artefakt. Po za tym to mam wszystkie punkty badań zdobyte

.

Poniżej w spoilerach są tylko (angielskie) nazwy misji i jednostek jakie tam się dostaje.

Podstawą do przechodzenia misji na brutalu jest najpierw rozgryzienie misji a w drugiej kolejności odpowiednie skupienie i micro/macro. Często chwila nieuwagi i już połowy armii nie ma a na brutalu nie ma czasu na odbudowanie dużych strat. Na dodatek o ile w sporej części misji jednostka którą w niej dostajemy jest bardzo przydatna (jak nie niezbędna na przykład w
Spoiler

The Dig

) to są wyjątki gdzie w ogóle nie opłaca się jej budować przykładem takiej misji jest
Spoiler

Welcome to the Jungle na Bel''Shir gdzie goliaty to droga bezużyteczna kupa żelastwa a królują marines na stimpakach, medycy i maruderzy

. Niektóre lepiej zostawić na później jak będziemy mieli jednostki które spowodują, że misja stanie się banalna jak w
Spoiler

The Great Train Robbery na Tarsonis która dzięki siege tank''om z The Dig i ulepszeniu tych siege tank''ów o +40 obrażeń celowi ostrzału w siege mode jest bardzo łatwa

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem jak wielu z was a nie mam czasu przeglądać całego forum.
jak ze strony blizzarda ściągnąć angielską wersję gry/patch zmieniający język na angielski itp, kiedy kupiłem już polską wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to samo można powiedzieć o tych jednostkach z badań zergów predator to bez sens dla mnie totalny lepszy już jest ten transportowiec + od cholery marines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kolejną recenzję,tym razem na gry.online i wśród wad wypomina się to,co sam zauważyłem - mianowicie fakt że gra jest trochę archaiczna - zarówno pod względem grafiki,mechaniki ( np.brak możliwości obrotu kamery ) czy też stylistyki interfejsu który jest dla mnie zbyt uproszczony i ubogi stylistycznie - tak jakby Blizzard uznał że przez te 11 lat nie nastąpiły żadne zmiany w RTSach.

Mam jeszcze pytanko: co zrobić z tym trialem jeśli kupię grę? - odinstalować go,nadinstalować grę na triala czy po prostu dodać klucz z pełnej wersji gry?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Logujesz się na BN > zakładka zarządzaj grami > pobierz klienty gier > zmień przy kliencie SC2 > wybierasz wersję językową i pobierasz (klik na ikonkę Windowsa/Maca w zależności od wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam dwa pytania:
1. Czy można zmienic profil-utworzyłem taki na prędko jak grałem w demo, i wolałbym go zmienic po pewnych przemyśleniach :P
2. Czy do jednego konta battle net można dodac drugi klucz z dema?
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 17:29, tkoeman napisał:

Witam.
Mam dwa pytania:
1. Czy można zmienic profil-utworzyłem taki na prędko jak grałem w demo, i wolałbym go
zmienic po pewnych przemyśleniach :P
2. Czy do jednego konta battle net można dodac drugi klucz z dema?
pzdr


1.Nie wiem
2.Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co wygrywa Lex, ale jako, że on już ma kod, to sam nie wiem, co z Wami zrobić. Niby ta KrisKa jest ''słodka'', ale Twój awek to przeca kawał baby.

WYBORY, WYBORY, WYBORY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 10:24, necron1501 napisał:

Pytanie: skąd masz wrażenie że ludzie którzy nie celują w multi "otrzymali niewiele"?
Poczytaj to co mówią ludzie tu, lub na innych forach. Nie można powiedzieć że kampania
jest niczym, wiele osób mówi że wciąga, warta jest ceny, a mówią to nie tylko fanboye.


Mam nadzieję, że masz rację, bo SC2 kupię na pewno i to nie za x lat, ale raczej za parę miesięcy, więc najprawdopodobniej nie załapię się nawet na pierwszą obniżkę ceny.
A wrażenie bierze sie z tego, co przeczytałem o grze do tej pory. Tak się jakoś złożyło, że osoby dość krytycznie piszące o grze, używały argumentów znacznie częściej, niż fani, dla których StarCraft, to StarCraft i co tu dalej się rozpisywać. Dwadzieścia kilka misji w 14-15 godzin, to również tak sobie z punktu widzenia osoby, która chce więcej, a charakter misji, wszystkich podobno ukierunkowanych na pośpiech, niekoniecznie cieszy. Zaznaczam oczywiście, iż to są tylko wrażenia po przeczytaniu sporej ilości tekstu na temat gry. Być może zupełnie nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 17:40, KrzychW napisał:

Mam nadzieję, że masz rację, bo SC2 kupię na pewno i to nie za x lat, ale raczej za parę
miesięcy, więc najprawdopodobniej nie załapię się nawet na pierwszą obniżkę ceny.


Na jaką obniżkę? Takie The Force Unleashed wydał LEM i nadal wisi za 100 zł w sklepie, a StarCraft to daleko bardziej popularna marka. Jeśli w ogóle będą obniżki, to tylko samych kluczy na Allegro, tak jak to ze Steamowymi grami było/jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 17:10, lis_23 napisał:

Mam jeszcze pytanko: co zrobić z tym trialem jeśli kupię grę? - odinstalować go,nadinstalować
grę na triala czy po prostu dodać klucz z pełnej wersji gry?.


Jak kupisz pełną wersję gry, to po prostu rejestrujesz klucz i jedziesz dalej, pełna wersja cały czas jest na twoim kompie i nie trzeba jej przeinstalowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 17:46, Feallan napisał:

Na jaką obniżkę? Takie The Force Unleashed wydał LEM i nadal wisi za 100 zł w sklepie,
a StarCraft to daleko bardziej popularna marka. Jeśli w ogóle będą obniżki, to tylko
samych kluczy na Allegro, tak jak to ze Steamowymi grami było/jest.


Dlatego też napisałem, że na obniżkę się nie załapię, zresztą nie o to chodzi. Dzielenie gry na 3 części nie podoba się mi wcale, więc Blizzard został ukarany czasem oczekiwania na moje 2 stówki i kto wie, moze nawet trochę bez tej gry jeszcze wytrzymam. :-)
Nie zauważyłem tego linka w ostatnich postach, więc wklejam.
http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 17:46, Feallan napisał:

Na jaką obniżkę? Takie The Force Unleashed wydał LEM i nadal wisi za 100 zł w sklepie,
a StarCraft to daleko bardziej popularna marka. Jeśli w ogóle będą obniżki, to tylko
samych kluczy na Allegro, tak jak to ze Steamowymi grami było/jest.


TFU wyszło pół roku temu, więc czemu się dziwisz, że jeszcze nie ma zniżek? :P A przecież kolega pisał, że w ciągu najbliższych miesięcy się ich nie spodziewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować