Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2010 o 14:07, Arcling napisał:

Otrzymałem dzisiaj (w końcu) swoją kolekcjonerkę z Hmv i próbuję instalować grę z płyty
(jako, że mam angielską wersję myślałem, że tak będzie szybciej). Niestety instalacja
zatrzymała mi się na 32%. Czekałem dość długo i nic. Próbuję teraz ponawiać instalację.
Ktoś miał ten problem?

Kliknij przycisk "pokaż pulpit" i idź sobie zrobić coś do jedzenia, albo zrób 100 brzuszków ;]. Z tego co zauważyłem instalację w tym momencie mocno spowalnia odtwarzanie muzyki instalatora w tle. Po schowaniu nagle licznik zaczyna śmigać i jak wracasz do kompa, jest już po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 14:14, hans_olo napisał:

Kliknij przycisk "pokaż pulpit" i idź sobie zrobić coś do jedzenia, albo zrób 100 brzuszków
;]. Z tego co zauważyłem instalację w tym momencie mocno spowalnia odtwarzanie muzyki
instalatora w tle. Po schowaniu nagle licznik zaczyna śmigać i jak wracasz do kompa,
jest już po krzyku.

Faktycznie, jednak idzie do przodu, ale bardzo wolno. Minimalizowanie okna z instalacją zdaje się ten proces przyśpieszać. Chociaż przeglądarka lekko tnie jak gra się instaluje. Trochę nie przemyślał Blizz tego instalatora skoro coś takiego jak muzyka go spowalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 13:06, Bithda napisał:

Dobrze, obojętnie jaka misja:D I powtarzam pytanie: na najłatwiejszym zbieram lud w kupę
i wygrywam. Przejdzie to na hardzie?


Tak, na brutalu też. Po prostu wszystko zależy od tego jak duża będzie ta kupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy save''y z kampanii są przechowywane na battle.necie, bo własnie muszę sformatować mój komputer a nie chce stracić moich obecnych postępów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 15:24, ktos napisał:

Witam mam takie pytanie czy save''y z kampanii są przechowywane na battle.necie, bo własnie
muszę sformatować mój komputer a nie chce stracić moich obecnych postępów :)

Tak są przechowywane na serwerach Blizzarda - Battle.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 13:03, luzac napisał:

Rozwalasz Science Facility w misji Media Blizz i odblokowujesz tą sekretną. Można to
zrobić tylko przed wizytą na Char.


Mozesz napisac dokladnie, gdzie to sie znajdue? Rozwalilem wszystkie budynki przeciwnika i tego znalezc nie moge. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawo od naszej bazy znajduje się mała wysepka, do której prowadzi droga, tam znajdziesz znajomo wyglądający budynek który trzeba rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:23, Lordpilot napisał:

Na gamecornerze piszą, że można przejść całość, wyłączając limit czasowy - wystarczy
wyciągnąć wtyczkę od netu.... (nie zalicza jedynie "aczików").


LOL, chyba muszę to sprawdzić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 18:48, Lucas01 napisał:

jak uruchomić czat głosowy

Wejdź w Menu (w grze f10) tam opcje -> dźwięk i tam będzie opcja rozmów głosowych, przy Twoim potrecie będzie też głośniczek, który jeśli chcesz rozmawiać nie może być zakreślony czerwonym X. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:23, Lordpilot napisał:

Na gamecornerze piszą, że można przejść całość, wyłączając limit czasowy - wystarczy
wyciągnąć wtyczkę od netu.... (nie zalicza jedynie "aczików").


Z tą wtyczką to przesada, wykorzystałem triala do granic możliwości, po czym przerzuciłem sejwa do konta gościa dzięki czemu miałem możliwość dokończenia kampanii. I nawet po spaczowaniu gry tryb gościa nadal działa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze chce to mam teraz 2 klucze do triala. Aby nie robić zamieszania, wyślę po kluczu dwóm pierwszym osobom, które się zgłoszą (najlepiej na PM).

Z kampanii póki co jestem zadowolony. 5 misji ukończonych (z czego tylko 2 pierwsze na hardzie, a 3 na normal). Najpierw gram głównie dla fabuły. Mam teraz znacznie lepszą opinię o fabule niż po zobaczeniu tylko samych filmików. Pomiędzy misjami jest całkiem sporo dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:37, Arcling napisał:

Jeśli ktoś jeszcze chce to mam teraz 2 klucze do triala. Aby nie robić zamieszania, wyślę
po kluczu dwóm pierwszym osobom, które się zgłoszą (najlepiej na PM).

Z kampanii póki co jestem zadowolony. 5 misji ukończonych (z czego tylko 2 pierwsze na
hardzie, a 3 na normal). Najpierw gram głównie dla fabuły. Mam teraz znacznie lepszą
opinię o fabule niż po zobaczeniu tylko samych filmików. Pomiędzy misjami jest całkiem
sporo dialogów.


ja poproszę o kluczyk, bardzo chętnie bym pograłw SC2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu doszła paczuszka z SC II. Gra właśnie się instaluje, więc sobie za dużo dziś nie pogram, ale dobrze, że już jest. Czy polska edycja (standardowa) także ma takie całkiem ciekawe pudełko z rzepem, które skrywa DVD box? Nie jest może ono powalające jeśli przyrównywać do Starych Dobrych Lat, ale jak na dzisiejsze czasy nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 20:46, Matteos napisał:

No i w końcu doszła paczuszka z SC II. Gra właśnie się instaluje, więc sobie za dużo
dziś nie pogram, ale dobrze, że już jest. Czy polska edycja (standardowa) także ma takie
całkiem ciekawe pudełko z rzepem, które skrywa DVD box? Nie jest może ono powalające
jeśli przyrównywać do Starych Dobrych Lat, ale jak na dzisiejsze czasy nie jest źle.


To z rozkładanym obrazkiem dużej bitwy? Tak ma.

A tak przy okazji to bardzo mi się podoba practice league, co prawda później może być problem bo normalnie tych kamieni nie ma a tempo gry szybsze ale bardzo przyjemnie mi się uczy grać wszystkimi rasami grając random. A stosunek ludzi nie widzących co robić i mających jako takie pojęcie jest mniej więcej 50:50. Fakt żadnych Koreańczyków tam nie ma ale własne błędy jak nic wyłażą w praniu i można poeksperymentować zanim zacznie się bardziej wymagającego ladder.

Zdecydowanie lepsze rozwiązanie do zapoznania się z rasami niż custom game czy inne skirmishe tudzież kampania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na następujące pytania.

1.Będąc na battle necie (starcaft II) chce się dołączyć do gry multi wówczas zaczyna mi pobierać mapę która ma ok. 3MB - i pokazuje się szacowany czas- który wzrasta mi do ponad 2h - i oczywiste jest że mi się nie ściągnie - ogólnie rzecz biorąc nie mogę się do dołączyć do żadnej gry - zaznaczam że mam szybkiego neta i w inne gry sieciowe gram bez problemu - czy coś tu można poradzić

2. Jak wchodzę do swojego profilu, chcę przeglądnąć swoje osiągnięcia (trofea itd), które tylko widzę kręcące się kółeczko, oznaczające wgrywanie i nic nie następuję.

Czy mam coś nie tak z kompem czy jak?Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować