Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2010 o 09:44, Lailonn napisał:

Zastanowiło mnie jednak skoro jest polonizacja itd. To gdzie do diaska jest kod rejestrujący
grę na CDP ? Sam fakt rejestracji mnie nie obchodzi ale dostawało się za to punkty na
GOGu a miałem ochotę na Fallouta ;)


CDP prawie już nie wydaje gier. Albo raczej wydaje ich kilka plus gry dla dzieci. Ja osobiście żadnej dobrej gry nie znam którą teraz wydaje CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gafa ^^ Faktycznie teraz sobie przypominam zadymkę, że CDP tego nie wyda... Na pudełku nie ma żadnego logo LEMu a sam design jest bardzo"CDProjektowy", to zapomniałem o tamtych newsach ;D

No to by tłumaczyło dobór aktorów do podkładania głosów...

ps. Mam 2 kody na demo do rozdania. Kto chce pisać mi na GG 3283059

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 11:07, Lailonn napisał:

Mam 2 kody na demo do rozdania. Kto chce pisać mi na GG 3283059


Hej ja bym bardzo chciał, ale nie mam GG. Mój mail: skie@plusnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 11:08, natanadler napisał:

Ktoś się starał dziś zalogować do BN i zagrać w SCII? Jest jakiś error z achievkami??


U mnie wszystko działa.. Tylko od czasu do czasu jest napisane, że acziki są wyłączone do odwołania.. ale po chwili są włączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w misji

Spoiler

The Dig miał ktoś problem z achievement''ami? jakie są wszystkie cele misji? I dlaczego po zabiciu 53 wrogów laserem nic mi nie zaliczyło?

ps. gram na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 12:21, Sir_Hatton napisał:

Witam. Czy w misji

Spoiler

The Dig miał ktoś problem z achievement''ami? jakie są wszystkie
cele misji? I dlaczego po zabiciu 53 wrogów laserem nic mi nie zaliczyło?

ps. gram
na normalu.

niestety battle.net nie działa jak trzeba na forum jest o tym mowa dopiero w którymś patchu prawdopodobnie to naprawią. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaraz się zdenerwuję ;) Pobrałem drugi raz klienta z blizzarda www. Tym razem bez przerywania w obawie przed uszkodzonymi plikami. Niestety jedyne co się zmieniło to zwiecha z 16/37594 przeskoczyła na 17/37594 ^^

Gdzieś wyczytałem, że pomocne może okazać się oczyszczenie kompa z pozostałości po wcześniejszej instalacji. Gdzie co leży? Folder z samą grą usuwa de-instalacja. W "moich dokumentach" jest też jeden folder. Gdzieś jeszcze coś się zapisuje, co warto usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 12:54, Lailonn napisał:

Dobra, zaraz się zdenerwuję ;) Pobrałem drugi raz klienta z blizzarda www. Tym razem
bez przerywania w obawie przed uszkodzonymi plikami. Niestety jedyne co się zmieniło
to zwiecha z 16/37594 przeskoczyła na 17/37594 ^^

Gdzieś wyczytałem, że pomocne może okazać się oczyszczenie kompa z pozostałości po wcześniejszej
instalacji. Gdzie co leży? Folder z samą grą usuwa de-instalacja. W "moich dokumentach"
jest też jeden folder. Gdzieś jeszcze coś się zapisuje, co warto usunąć?


Dobrym pomysłem jest również wyczyszczenie temp''a i ewentualne przeniesienie go na dysk na którym jest ponad 12 GB miejsca wolnego jeżeli jest na dysku gdzie nie ma tyle miejsca. Ja miałem z tego powodu błąd krytyczny na charakterystycznym niebieskim ekranie przy około 37%. Później to dostawałem inny przy 90-iluś % z powodu urządzenia USB podłączonego (toneport line6 o ile dobrze pamiętam) lub starych sterowników graficznych. Odłączenie wyżej wymienionego urządzenia i instalacja nowych sterowników pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy aż tak woła pomstę o nieba. Jestem w ostatniej misji kampanii na trudnym, grałem wszystko po polsku. Miałem zamiar po angielsku (we wszystko zawsze po ang gram, bo to fajniejszy język), ale angielski klient strasznie długo mi się ściągał, a jak już byłem w połowie gry nie chciało mi się reinstalować SC2 :). Jedyne co mi się nie podoba to czasem dubbing w cutscenkach - mało rzeczywisty oraz głosy niektórych jednostek Protosów (zwłaszcza spolszczona wymowa Ajur, gdyby chociaż mówili "moje życie za A-jer" a nie "moje życie za Ajur" to by uszło ;p). Mam zamiar zagrać jeszcze jeden raz kampanię, może na brucie, po angielsku, z innymi wyborami no i odblokowaniem Media Blitz. Choć muszę przyznać, że może mi brakować niektórych "tekstów" Terrańskich jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem foldery, wyczyściłem rejestr. Mam nowoczesnego kompa z najnowszymi sterownikami. Gra jak nie chciała się instalować, tak dalej nie chce. Z płyty idzie Ok ale nie chcę grać w polską wersję ;/

Najgorsze, że ten błąd 108 instalatora z downloadera jest dość powszechny w każdej grze Blizzarda, ale nigdzie nie znalazłem sensownego rozwiązania. Od 5h się z tym szarpię zamiast grać, się wkurzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ściągnąłem pl klienta i ang bez żadnych problemów. Gram na ang jeszcze pl nie instalowałem ale może to zrobię przy okazji ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak teraz przeczytałem dokładniej całą treść erora i instalator narzeka, że nie może rozpakować pliku D:/blablabla No i ma rację, bo instalację z www mam na głównym dysku C a D to u mnie Blu-Ray...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, hm.. Wczoraj kupiłem SC2, a dzisiaj chodzi tak jakby.. gorzej? Tnie, spadki FPSów, jedyne co zrobiłem to defragmentowałem grę (Beta jakoś lepiej działała..) Wie ktoś o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 12:21, Sir_Hatton napisał:

Witam. Czy w misji

Spoiler

The Dig miał ktoś problem z achievement''ami? jakie są wszystkie
cele misji? I dlaczego po zabiciu 53 wrogów laserem nic mi nie zaliczyło?

ps. gram
na normalu.


Dziś robiłem achik związany ze zniszczeniem 50 budynków w "The Dig" na hardzie bez problemów. Dziś były problemy natomiast z samymi achikami o czym każdy był informowany w grze, jednak blizz dość szybko się z tym uporał. Jeżeli próbowałeś wykonać achiki podczas gdy były one wyłączone to masz odpowiedź na swoje pytanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 12:21, Sir_Hatton napisał:

Witam. Czy w misji

Spoiler

The Dig miał ktoś problem z achievement''ami? jakie są wszystkie
cele misji? I dlaczego po zabiciu 53 wrogów laserem nic mi nie zaliczyło?

ps. gram
na normalu.


Nie pamiętam jakie tam osiągnięcia dokładnie są, ale czy nie chodziło o 50 budynków, a nie jednostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować