Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Na GOLu jest porównanie wersji językowych. Muszę przyznać, że część głosów jest całkiem ok, ale to co zrobili z Novą to woła o pomstę do nieba. Aż mnie ciarki przechodzą jak przypomnę sobie ten tragiczny głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli widzisz że ma Stargate to robić więcej Queen, 2 pokonają Void Ray, jeśli ma się możliwość to Hydry. Muty mogą być dobre ale raczej broniłbym się przy Queen

PS. Jeśli każda gra twoja z protossami wygląda w fast Void to rób 2 Queen szybko ^^

aha 2 Queen na Voida i na baze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 02:21, Volvox napisał:

Pamiętaj że Void jest strasznie drogi, więc
jak go ktoś buduje, to pewnie będzie miał słabszą armie naziemną i możesz go zaatakować
szybko.


Eee... już w becie był trend, że jak ktoś szedł w Voidy to miał bunkier :-P Co przy braku roachy i hydrali jest praktycznie nie do sforsowania.. (Jak pojawi się HT to trzeba uciekać tak szybko jak Spine Crawler)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarła do mnie moja EK... Trochę późno ale spodziewałem się tego po mojej poczcie :)
I tak SC2 będzie musiał poczekać bo teraz zabawy dostarcza mi Hitman:Code 47 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 11:05, Karol44 napisał:

Daj kod do triala;-D hehehe


Dopiero jak wrócę z pracy to wezmę się za rozpakowywanie itp... Wtedy pewnie rozdam kody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 02:32, Volvox napisał:

to co zrobili z Novą to woła o pomstę do nieba. Aż mnie ciarki przechodzą jak
przypomnę sobie ten tragiczny głos...


Oj tak, Nova jest tragiczna. Ciekawe kto pod nią głos podkładał. Zeratul i Kerrigan tez mogliby brzmieć znacznie lepiej niż teraz. Poza tym z tych głosów z jakimi się zetknąłem w samej grze to większość jest nawet ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 12:20, Karol44 napisał:

A cóż to za różnica;-D


Bo mogę zapomnieć :) Poza tym nie mam jeszcze tego pudełka w ręku, grzecznie czeka w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG.. jak ja kocham SC2.. -_-'''' Czy to tylko u mnie gra się zacina (co jakiś czas)? Dodam iż witam od razu pulpit i programik bilzzarda do raportowania błędów.. W singlu jakoś to przeżyłem ale teraz się wkur****m bo zaliczyło mi, że przegrałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOO widzę, że gierka się rozkręca po 3 misji, kozacko:P Uwielbiam misje obrony czegokolwiek w CoH było to po prostu zajebiście zrobione, nikt nie przebije:) Ale tutaj też całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować