Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Taka mała ciekawostka: gram na angielskim SC2 i w misji "Media Blitz" zauważyłem jeden napis na reklamie: "Żywią y bronią". Czyżby jakiś mały polski akcent lub bn wykrywa skąd się gra i dopasowuje tekst na banerze?

20100805134156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 09:19, B1SH0P napisał:

Eee... już w becie był trend, że jak ktoś szedł w Voidy to miał bunkier :-P Co przy braku
roachy i hydrali jest praktycznie nie do sforsowania.. (Jak pojawi się HT to trzeba uciekać
tak szybko jak Spine Crawler)

Ale od VR do HT zupełnie nie po drodze, plus wynalezienie sztorma też zajmuje sporo czasu. Próba robienia jakieś większej armii przy szybkich VR tylko je opóźni, szczególnie że pewnie i Chrono odkłada się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 13:43, Arcling napisał:

Taka mała ciekawostka: gram na angielskim SC2 i w misji "Media Blitz" zauważyłem jeden
napis na reklamie: "Żywią y bronią". Czyżby jakiś mały polski akcent lub bn wykrywa skąd
się gra i dopasowuje tekst na banerze?


Akurat to jest na calym swiecie. Ktos nawet w tym watku mowil, ze mieszka w Szkocji czy w Angli, ma angielska gre i tam tez ten banner jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie filmik z GOL-a porównujący wersję polską z angielską. Brrrr. Wprawdzie większość aktorów się stara i ma dobre głosy - ale co z tego, skoro wszystko jest beznadziejnie dobrane (Tychus po polsku to całkiem inna postać...) do konkretnych postaci. W tym tłumaczeniu nie ma ani krztyny finezji, wszystko jest tak wyłożone, jakby ktoś posiedział chwilę przed słownikiem i nie dał do sprawdzenia efektu swojej pracy.

Co oni zrobili z Novą? I biedną Kerrigan? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 15:30, Karol44 napisał:

Wy też macie ten problem że macie zacięcie i nagle psują sie tekstury wszystko staje
sie kolorowe nie da sie grac.


Nie zdarzyło mi się. (W sumie to brzmi jak przegrzanie karty graficznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 15:30, Karol44 napisał:

Wy też macie ten problem że macie zacięcie i nagle psują sie tekstury wszystko staje
sie kolorowe nie da sie grac.


I potem gra się wywala? Miałem tak w becie, podczas gramowego turnieju, jak były te upały 35 stopni. To przegrzanie karty, jak koniecznie chcesz grać to musisz wszystko ustawić na low.

Sprawdź temperaturę karty, np. programem GPU-Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 12:09, serek4 napisał:

Lub tłumaczenie gadania Thorów... masakra


Akurat Thor i większość jednostek jest całkiem przyzwoicie zdubbingowana. Głos Pazury dodaje Thorowi nieco groteski, co bardzo mi się podoba patrząc na model tej jednostki. Dużo bardziej wole Czarkowe "Thor przyyybył" niż oryginalne "Thor is here".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, fajny jest ten system wyszukiwania przeciwników dopasowanych skillem. Bardzo trafny. Wie ktoś, skąd pobrać dodatkowe mapy, na których można pograć LIGOWO przez BN? A może jest to funkcja, która dopiero będzie zaimplementowana w menusy gry? Bo coś kiedyś przebąkiwali o sklepie z płatnymi i darmowymi mapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mnie trochę uspokoiłeś :). Mam tylko nadzieję, że za pierwszym razem ściągnie się poprawnie, nie mam od kogo pożyczyć nośnika z grą ("dookoła mnie sami kryminaliści..." ;)).

Wojman
To jest niefajne rozwiązanie, jak ktoś nie da rady pobrać "klienta" przed upływem tych 14 dni to wałek :/. Może by tak FAQ uzupełnić o informację, że 14 dni liczy się od momentu wklepania kodu na Battle.necie? Dzięki temu może "parę" osób zorganizowałoby sobie klienta jeszcze przed rejestracją klucza do triala bez liczenia na łaskę Blizzard Downloadera :).

PS A BD dalej ciurka po kropelce - ~10h = 43% :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 16:07, Karol44 napisał:

Jeśli jest 61C na pulpicie to na pewno przegrzanie?


Na 99%. Zależy, jaką masz kartę. Na na GTX 275 mam 44 stopnie na pulpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 18:19, Undertaker napisał:

Kurczę, fajny jest ten system wyszukiwania przeciwników dopasowanych skillem. Bardzo
trafny.


Za to przy meczach 2v2 kompletnie głupieje. Wiele razy miałem tak, że dwaj przeciwnicy byli mniej ogarnięci ode mnie, ale było ich DWÓCH, podczas gdy ja miałem w drużynie kompletnego nooba, który nawet w practise league niczego się nie nauczył. Rzuciłem to w cholerę i teraz gram z Wojmanem. :)

Dnia 05.08.2010 o 18:19, Undertaker napisał:

Wie ktoś, skąd pobrać dodatkowe mapy, na których można pograć LIGOWO przez BN?


Eee, a nie jest tak, że ligowo to tylko na oficjalnych i ciągle tych samych mapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 16:07, Karol44 napisał:

Jeśli jest 61C na pulpicie to na pewno przegrzanie?


Na pulpicie temperatura nic nie mówi, bo wtedy działa tryb 2D :)
Każdy program mierzący temp. ma możliwość zapisu do pliku temp. Odpal grę i po 5-10 gry (gry, nie menu) wyłącz i zobacz wtedy. Jednak 61 stopni to już niepokojący objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować