Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Witam,
na wstępie chciał bym zaakomunikować, że pisze tu bo na BN sie nie da przed założeniem konta i w tym mój prablem.
Gdy wchodze na str. BN sa 2 jakby pola, zaloguj sie i stwórz nowe konto. Nacistam na to "Stwórz nowe ...", i mi wyskakuje coś takiego:

Błąd parsowania XML: niepasujący znacznik. Oczekiwano: </strong>.
Obszar: https://eu.battle.net/account/creation/tos.html?ref=https%3A%2F%2Feu.battle.net%2Faccount%2Fmanagement%2Findex.xml
Numer linii: 745, kolumna 818:

I nie wiem co zrobić :)

1. Mam orginała.
2. Admin mojej sieci nie blokuje mi portu 6112 ( to na BN w Warcrafcie wszystko chodzi :))
3. Nie znalazłem tu zadnych postów datyczących mojego problemu.

Help! :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 11:02, DEX_MODED napisał:

Gdy wchodze na str. BN sa 2 jakby pola, zaloguj sie i stwórz nowe konto. Nacistam na
to "Stwórz nowe ...", i mi wyskakuje coś takiego:


Eee... Zmień przeglądarkę? Przeinstaluj ją? Spróbuj na innym kompie?

Proste rozwiązania są najlepsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 21:26, Feallan napisał:

Za to przy meczach 2v2 kompletnie głupieje. Wiele razy miałem tak, że dwaj przeciwnicy
byli mniej ogarnięci ode mnie, ale było ich DWÓCH, podczas gdy ja miałem w drużynie kompletnego
nooba, który nawet w practise league niczego się nie nauczył. Rzuciłem to w cholerę i
teraz gram z Wojmanem. :)


Mialem niemal to samo. Ile to ja gier przegralem przez to, ze w druzynie przeciwnej bylo dwoch graczy, a w mojej tylko jeden czyli ja. Bo drugi to noob kompletny. Teraz gram w 2v2 z Feallanem i jakos to idzie, bo przynajmniej mozemy sie zgadac kto za co odpowiada. I wtedy starcia sa piekne i satysfakcjonujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 02:01, Volvox napisał:

26 powinno być, chyba że coś pominąłeś. (plus sekretna i alternatywne ścieżki).


Zbobylem achievka za przejscie wszystkich misji (29) a w histori mi sie pokazuje, ze mam ukonczone 25/26 misji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dziala te konto na battlenecie ? 0_o Mialem 7 godzinne demo od szwagra (akurat mi sie skonczylo w momencie w ktorym rozwalalem typowi baze w 1v1...:/ ), skonczyl mi sie czas ale moge wchodzic jakos gosc... i normalnie kampanie moge rozgrywac, savy robic, no jakbym normalnie gral... darmowa gra? 0_o To tylko za korzystanie z battlenetu sie placi? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Spoiler

Czym skutkuje fabularnie opowiedzenie się w misji Tosh/Nova, po stronie Tosha? Tosh zostaje na statku? Są z nim jakieś rozmowy czy tylko stoi? Co wtedy dzieje się z Novą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:04, ChrisBgnr napisał:

Mam pytanie:

Spoiler

Czym skutkuje fabularnie opowiedzenie się w misji Tosh/Nova, po stronie Tosha? Tosh
zostaje na statku? Są z nim jakieś rozmowy czy tylko stoi? Co wtedy dzieje się z Novą?



Wątpię żeby coś więcej się zmieniło nie było więcej zadań z Novą więc wątpię żeby Tosh został
Różnica tylko Duch albo Widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:04, ChrisBgnr napisał:

Mam pytanie:

Spoiler

Czym skutkuje fabularnie opowiedzenie się w misji Tosh/Nova, po stronie Tosha? Tosh
zostaje na statku? Są z nim jakieś rozmowy czy tylko stoi? Co wtedy dzieje się z Novą?


Spoiler

Tosh zostaje. Możesz z nim porozmawiać po wykonaniu innych misji. Coś tam zawsze rzuci od siebie, ale nie ma to wpływu na fabułę. Novy więcej nie zobaczysz. Po prostu powie, że źle postąpiłeś po wykonaniu misji i więcej jej nie spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grać te wyzwania niektóre sprawiły mi mały problem.Cześć jest durna jak choćby by budowa bazy na czas ,albo zrzucanie atomów gdzie popadnie.Myślę ,że najlepsze jest to gdzie mamy kilka sentry i kilka HT to jest zdecydowania najtrudniejsze wyznanie jakie mamy do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie dla posiadaczy EK. O co chodzi z tą "ekskluzywną zawartością do pobrania"? Jakiś skin do Thora? Aktywuje się to automatycznie czy trzeba coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 10:43, luzac napisał:

Na casualu nie zdobędziesz tego aczika, tylko od normala w górę.


PRzecież to osiagnięcie jest za przejście gre nie podany jest stopień.

Wkurza mnie to ze nie mam 3 misji i między innymi tej tajnej co się w media blitz zdobywa. Wgrałem stan gry sprzed wyprawy na Char i przelazłem media blitz, podniosłem tajne dokumenty i ukończyłem misje i.. no własnie nic. Brakuje mi ogólnie 3 misji do osiągnięcia (zrób 29misji na normalu) jedna wiem gdzie jest (po wyprawie na Char jest wybór czy zniszczyć obronę lądową czy naziemną) to tam mam jedną misje. Resztę nie mam pojęcia gdzie jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:53, Kafar napisał:

Resztę nie mam pojęcia gdzie jest


No a wcześniejsze misje wyboru?

Spoiler

Tosh/Nova i Selendis/Pani doktor

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:04, Kafar napisał:

Dobra mam tą sekretną. Czyli brakuje mi jednej jeszcze :P


Jak ją odblokowałeś?
Bo też przeszedłem kampanie bez niej i później jak grałem media blizz to nie pojawiła się do rozegrania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:13, Karol44 napisał:

A grałeś z archwium czy nową kampanie?


Archiwum ;)
Pewnie nie da się bez rozegrania nowej kampanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować