Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 22:09, Volvox napisał:

Ten matchmaking na Battlenecie to jakiś żart. Jestem sobie w srebrnej lidze i dziś zagrałem
sobie 2 meczyki. Oczywiście wylosowało mi jednego kolesia z platynowej ligi, a drugiego
z diamentowej :|


Bo to nie działa tak jak miało działać ;P i my przecież często trafiamy na diamenty i platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 11:20, Kafar napisał:

Bo to nie działa tak jak miało działać ;P i my przecież często trafiamy na diamenty i
platyny.


Blizzard do tej pory nie ujawnił jak działa system wybierania przeciwników i już wiadomo dlaczego.Opowiedz jest prosta bo sam nieogrania tego sytemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 09:07, B1SH0P napisał:

> Canon rush jest ciekawą taktyką ale bardzo chamską

Wytłumacz mi.. JAK TAKTYKA MOŻE BYĆ CHAMSKA?


Może. 6-pool czy Canon rush z reguły oznacza, że dany gracz nie ma pojęcia jak się gra i stara się skończyć mecz w 5 minut. To są "all in", jak im nie wyjdą to praktycznie wygrałeś z powodu ogromnej przepaści w eco.

Rushe i harras jest ok (jest to duża część gry), ale jak stawiasz całą pulę na jeden trik to coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 11:29, blep napisał:

Blizzard do tej pory nie ujawnił jak działa system wybierania przeciwników i już wiadomo
dlaczego.Opowiedz jest prosta bo sam nieogrania tego sytemu.


W becie był nastawiony na szybkie znajdowanie gry, a nie jak najlepsze dobieranie. Widać ciągle tego nie zmienili, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 10:25, B1SH0P napisał:

Jest ktoś chętny na 3v3 (4v4)? Bo jakoś mnie zamuliło i nie mam co robić.. (Uwaga jestem
nieobliczalny, aku może potwierdzić.) Pisać Bnet.


Jest nieobliczalny, ale tylko w 1 grze, potem jest normalna, 3 i dalej, przewidywalna ^^

a btw, najmniej wybierana rasa to Random, najbardziej Protoss (w Europie Terran)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 12:05, Aku230 napisał:

a btw, najmniej wybierana rasa to Random, najbardziej Protoss (w Europie Terran)


Phi, widać że noobki nie poznały się na imba jakim jest Random. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 13:34, Undertaker napisał:

Jaka jest najlepsza technika dla Terranów na start z Protossami? Zakładając, że naśle
na mnie pięć pokrak, a każda spokojnie zabija 2 moich Marines...


Szybkie Maraudery. A mówiąc pokraki masz na myśli co? Zealoty? Jeśli tak to wystarczy zablokować wejście do bazy i nawet 1 Marine sobie poradzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 13:53, Undertaker napisał:

Tak, Zealoty. :) Czyli identyczna technika, jak z Zergami i ich szkaradami widzę. W lidze
brązowej KAŻDY gracz raszuje Zergami i Protossami...


Wynika to z tego, o czym już wcześniej mówiono w tym temacie - niektórzy gracze nie radzą sobie zupełnie w późniejszej grze, dlatego chcą szybko skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 00:18, Volvox napisał:

Mam wrażenie, że częściej wybierane są rasy inne niż ta którą gramy. Ja gram Zergami
i rzadko na Zergów trafiam.


Nie sądzę aby tak było - ja odczuwam wręcz odwrotne wrażenie - gram Protosami - często przeciwnicy to Protosi, gram Terranami - przeciwnicy to (zawsze ;p) Terranie, gram Zergami - o dziwo akurat mój przeciwnik to Zerg chociaż faktycznie tutaj najrzadziej zdarzają się Zergowie.

Czy Radom odblokowuje jakieś specjalne avatarki? (bo achievementy to na pewno). Jak narazie gram, wybierając z góry kim chcę walczyć jednak od niedawna, po opanowaniu z grubsza wszystkich 3 ras pomyślałem o graniu Losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:51, luzac napisał:

Random ma cały set osobnych portretów jak i insygnii...


Tak, ale czy bardziej opłaca się iść w radom - tj. czy portretów/osiągnięć jest więcej niż w np. Protosach? Bo jak by nie było zawsze jesteśmy skazywani na grę rasą, o której dowiadujemy się dopiero w momencie rozpoczęcia mapy - co jest pewnym utrudnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:54, Czternasty napisał:

> Random ma cały set osobnych portretów jak i insygnii...

Tak, ale czy bardziej opłaca się iść w radom - tj. czy portretów jest więcej niż w np.
Protosach?


tak bo ci nalicza wygrane w 2 kategoriach, random i rasa którą grałeś, poza tym brak różnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś rzetelne dane odnośnie popularności danych ras? Kilka postów wcześniej ktoś wspominał, że Protosów wybiera najmniej ludzi, by potem ktoś wspomniał, że najwięcej (poza Europą gdzie najczęściej gra się terranami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak wspomniał Aku, grając Randomem zyskujesz zarówno punkty do aczików dla Randoma jak i dla rasy którą aktualnie wygrałeś. Zresztą to nie jedyna zaleta losowej rasy, ponieważ rozwijasz też umiejętności grania całą trójką, a nie tylko jedną, dadajesz mały element zaskoczenia... ogólnie, granie Randomem to kupa funu, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam odkąd pamiętam gram losową rasą i muszę powiedzieć, że to naprawdę fajny sposób na wybranie swojego faworyta + zdobycie umiejętności w grze wszystkimi, trzema rasami. Najwięcej problemów mam jeszcze z terranem, ale już wkrótce powinienem wyrównać poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować