Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2010 o 11:07, matiz123 napisał:

Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego tamten gracz się poddał... Co za problem dla niego
zacząć tworzyć zerglingi, żeby bez problemu zniszczyć asymilatory przeciwnika? Mi już
raz się zdarzyło, że przeciwnik zerg postanowił "zająć" jedno miejsce z gazem w mojej
bazie. Jakoś nie zrobiłem z tego tragedii, poczekałem, aż będę miał jednostki i po prostu
zniszczyłem budynek. Także ta powtórka nie pokazuje, jaką potęgą jest probe, tylko że
niektórzy gracze potrafią zachowywać się naprawdę dziwnie i nieracjonalnie.


to jest high level play, robić, a przynajmniej zacząć robić bazę u wroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałem się zapytac czy można awansowac z bronze league 1v1 (czy jakiegokolwiek innego trybu). W mojej dywizji jestem 7 obecnie (nie wiem co ma tu znaczenie). Chyba że wyższe ligi są zarezerwowane dla innych trybów niż 1v1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 11:07, matiz123 napisał:

Także ta powtórka nie pokazuje, jaką potęgą jest probe, tylko że
niektórzy gracze potrafią zachowywać się naprawdę dziwnie i nieracjonalnie.


Poza tym co napisał Aku230 - Czy nie to samo pokazuje powtórka, którą zamieścił hans_olo? Sense of humor requested.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 14:25, darth_16 napisał:

Mam pytanie - jak bardzo tragiczne są głosy polskie w S2? Czy opłaca się pobierać ang.
kilenta czy też nie?


Osobiście nie wyobrażam sobie grać w polska wersję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka kolejnych pytań.
1. Czy konto na battle.net można usunąć? Jeśli tak, to jak?
2. Z tego co wiem są dwa sposoby dodawania friendów (ten bardziej poufny z nazwiskami i normalny). Czy ktoś mógłby mi je objaśnić, bo nie chciałbym niechcący dodać kogoś nieproszonego do grona bliższych przyjaciół?
Swoją drogą wybrałem jednak zergów. :D Jak na razie próbuje 2 vs 2 w lidze treningowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 15:41, revolt505 napisał:

2. Z tego co wiem są dwa sposoby dodawania friendów (ten bardziej poufny z nazwiskami
i normalny). Czy ktoś mógłby mi je objaśnić, bo nie chciałbym niechcący dodać kogoś nieproszonego
do grona bliższych przyjaciół?


Jak używasz kogoś emaila to dodajesz go przez RealID (czyli będziecie widzieć swoje nazwiska), a po nicku i character code to będzie tak bardziej tradycyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sporo czasu upłynęło od premiery, ale może ktoś jeszcze ma kod do traiala/dema SC2? Byłbym bardzo wdzięczny bo zastanawiam sie nad kupnem gry, a nie wiem czy multiplayer mi sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 16:06, ray757 napisał:

Wiem, że sporo czasu upłynęło od premiery, ale może ktoś jeszcze ma kod do traiala/dema
SC2? Byłbym bardzo wdzięczny bo zastanawiam sie nad kupnem gry, a nie wiem czy multiplayer
mi sie spodoba.


Pisz na

Spoiler

feallan[at]wp.pl

.

Został mi jeden kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 16:50, Feallan napisał:

Został mi jeden kod.


Czy ja również mógłbym prosić o kod? Byłbym bardzo wdzięczny bo tak jak kolega ja też zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 18:27, jacob27 napisał:

Czy ja również mógłbym prosić o kod? Byłbym bardzo wdzięczny bo tak jak kolega ja też
zastanawiam się nad kupnem.


Napisałem, że został mi jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 19:20, Feallan napisał:

Napisałem, że został mi jeden.


Aj, sorka, myślałem że został Ci jeszcze jeden już po oddaniu klucza rayowi. Przepraszam. A ktoś inny nie mógł by się ze mną podzielić jakimś kluczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Feallan, dzięki za klucz.

Jest problem, bo gdy próbuje go dodać do mojego konta battle.net wywala mi taki błąd:

Wystąpiły następujące problemy:
Klucz autoryzacyjny, który wpisałeś/aś nie może zostać wykorzystany. Spróbuj ponownie. Możesz także kliknąć tutaj, a nastepnie przejść do panelu gry i kliknąć „Wpisz klucz CD”, by wypróbować ten klucz dla innego regionu lub spróbować go użyć dla innego konta Battle.net.

coś zrobiłem źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 20:20, ray757 napisał:

coś zrobiłem źle?


Pradopodobnie jakas literke zle wpisales np. pomiles O z Q, I z L itd. Po za tym pamietaj, ze kod mozna wpisywac bez kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałem ręcznie, próbowałem też metody kopiuj-wklej i dalej nic. Wpisywałem i z kreskami i bez kresek, więc nie wiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które kupiły starcrafta w preoderze przez gram.pl i dostawa się opóźniła, ja dostałem wtedy maila, że jeśli nie anuluje zamówienia to w ramach rekompensaty otrzymam jakiś upominek związany z grą o wartości 30 pln i jak na razie nic nie otrzymałem, ani żadnej wiadomości od gram.

Czy ktoś coś wie na ten temat? Czy to tylko taki "chłyt marketingowy" ze strony gram.pl żeby ludzie nie wycofali preoderów w ostatniej chwili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 20:31, ray757 napisał:

Wpisywałem ręcznie, próbowałem też metody kopiuj-wklej i dalej nic. Wpisywałem i z kreskami
i bez kresek, więc nie wiem w czym problem


Niech ci poda jeszcze raz tego cdkeya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować