Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2010 o 11:11, blep napisał:

Jeśli chodzi o cupa to można zorganizować jakiś stream , dzięki czemu więcej osób będzie
mogło obejrzeć dany mecz oraz będzie mało osób na obsie i będzie mniej lagów.


Tylko trzeba by znaleźć kogoś z dobrym łączem do tego. Ja niestety odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 13:22, Undertaker napisał:

Ech, widzę że po raz n-ty nie działają achievementy... To już jest niesmaczne.


Mi też nie. Ale nie n-ty, drugi raz.

Tym razem chyba nie zalicza ich, bo zrobiłem misję z

Spoiler

transportami kolonistów, nie straciłem żadnej budowli na brutalu i nie zaliczyło mi

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mam pytanie. Mam właśnie dokonać wyboru - mogę pomóc Novie albo temu Toshowi. Ogólnie ten 2 wydaje się byc niezrównoważony, ale chcuiałbym się spytać kogo lepiej wybrać. PS. Jeżeli to ma znaczenie to wolałbym dokonać wyboru który jest dobry morlanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 14:55, darth_16 napisał:

Spoiler

Mam pytanie. Mam właśnie dokonać wyboru - mogę pomóc Novie albo temu Toshowi. Ogólnie
ten 2 wydaje się byc niezrównoważony, ale chcuiałbym się spytać kogo lepiej wybrać. PS.
Jeżeli to ma znaczenie to wolałbym dokonać wyboru który jest dobry morlanie



Kampania jest tak zrobiona, że każdy wybór jest dobry :) Chociaż Spectres są chyba nieco lepsi od Ghostów, mają fajniejszą zdolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem 12 meczy w lidze treningowej (wszystkie 2 vs 2) i szlag mnie trafia. Niech nikt się nie waży pisać, że w treningowej same nooby i ogarniający radzą sobie super. Tylko w 3 albo 4 meczach miałem sojuszników, którzy MYŚLĄ. Reszta to były matoły. Pisałem im może, to może tamto-nic. Zero pomocy. A jak na złość przeciwników (przynajmniej jednego z dwójki) miałem ogarniających. Przed chwilą przegrałem z 2 protossami. (jeden słaby drugi niezły) Na początku już prawie zniszczyłem bazę jednego szybkim rushem i pisze do sojusznika dawaj ciągłe ataki to szybko padną-ten nie. Tuman siedział i robił jakieś wojska, a za ten czas protos spokojnie narobił stateczków i matkę i nas zjechał...... Mam 4 wygrane i reszta przegranych meczy (w tym ze 2 albo 3 przez disconnect) i chyba się przerzucam na 1 vs 1 póki nie trafie do jakichś lig. I taka to gra na razie: albo trafie na słabiaków przeciwko albo na newbie w moim teamie (który za bardzo nie czytają czatu). Sam nie jestem pro, ale staram się myśleć co też wróg mi gotuje i staram się ciągle atakować.... No chyba, że naprawdę ze mnie taki tuman i grać nie umiem. (czasami tylko się zapominam i trochę siedzę w bazie no, ale staram się jakoś atakować ciągle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej przerzucić się na pojedynki, albo grać z kumplem. Z 7 meczy 2vs2 (liga treningowa) wygrałem... 1. Natomiast gdy zagrałem z kumplem odrazu wygraliśmy chyba z 5 meczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na battle.net w sowim profilu.

Co do nie działania "As much as I would like to, I am regrettably unable to provide you all with an ETA. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:36, revolt505 napisał:

Takie pytanko. Mecze będą nagrywane i później publikowane?


Mysle, ze gdzies zamiescimy repleya, zeby gramowicze mogli poogladac zmagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:33, L33T napisał:

Zobacz na battle.net w sowim profilu.


No właśnie pusto tam, achievy padły, to i w profilu się ich nie ujrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:57, Feallan napisał:

> Zobacz na battle.net w sowim profilu.

No właśnie pusto tam, achievy padły, to i w profilu się ich nie ujrzy.


Jak nie ujrzy. Normalnie się wyświetlają (na stronce) i normalnie je zalicza. Tak jak ostatnim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 18:38, Michal256 napisał:

Jak nie ujrzy. Normalnie się wyświetlają (na stronce) i normalnie je zalicza. Tak jak
ostatnim razem.


No nie. Włączam profil i mam takie obracające się kółeczka, że niby się ładuje. Po paru minutach znikają i pusto jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietny pomysl z tym turniejem :), ja juz swoje zgloszene wyslalem i mam tez nadzieje, ze co jakis czas bedzie takie cos organizowane. Mysle, ze przy takiej wlasnie grze plynie wieksza przyjemnosc ze zwycięstw :)

co prawda w SC II jestem totalnie poczatkujacy, ale zobaczymy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:28, akne napisał:

Przesyłki z rekompensatą zostały wysłane pocztą w zeszłym tygodniu, dziś wysłaliśmy informację
mailem, że przesyłka jest w drodze.


Dziękuje za odpowiedź, faktycznie, dzisiaj doszła paczka, niestety koszulka nie w moim rozmiarze, ale i tak sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tę stronę: http://eu.battle.net/sc2/pl/. Zaloguj się na niej i tam w swoim profilu zobaczysz, że wszystko wygląda tak jak powinno. Czyli, jak już napisał Michal256, jest tak jak ostatnio. Czy achievementy się naliczają poprawnie, nie wiem, bo ostatnio żadnego nie zdobyłem. :P Ale powinny się naliczać, w końcu poprzednio tak się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu PIĘKNIE. To jakiś blizzardowski wredny żart. Gram sobie 1 vs 1 na jakiejś mapce. Terranin mocno naciska, ale ja jakoś niszczę jego armie i ruszam na bazę. Niszczę mu prawie wszystko, ale on odbudował bazę główną z boku gdzieś. Ja za chwilę przychodzę - nic nie ma. Wysłałem zwiadowców na wszystkie skupiska kryształów - nic. W końcu w rogu znajduje jedną grupkę minerałów (wraz z jego bazą) i ku memu zdziwieniu co widzę?! TO JEST WYSPA, NA KTÓRĄ NIE MAM ŻADNYCH SZANS SIĘ DOSTAĆ. Czerwia mi niszczył w sekundę oczywiście jedyny transport to ta powietrzna wolna jednostka, którą sobie mogę..... co najwyżej pooglądać. No i dupa, bo on ciągle tylko banshee i wikingi, a ja nie mogę się odbudować, ani szturmu, lekka obrona.... No po prostu super.Gościu narobił wieżyczek, a mi nie da nawet zebrać surowców, bo lata tymi swoimi samolocikami. Żeby to nie była wyspa to już bym wygrał, bo nie zdążyłby się odbudować, ale nieeeeee, blizzard musi faworyzować terran. Dobra już nie będę pisał na tym forum takich postów, bo pewnie tylko zaśmiecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 19:38, revolt505 napisał:

/ciach/


Skoro uciekł na wysepkę i nie chce wyjść, otaczasz ją wieżyczkami i masujesz Brood Lordy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować