Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Tylko że nie bawi mnie 1 v 1...


Przykład z ostatniej mojej gry. 4 v 4. Jeden idiota z mojego teamu wleciał Probem do bazy przeciwnikowi i zaczął... budować w niej masowo Pylony (nie, nie miał nawet Forge!). Zapytany "WTF" napisał "slowing him down". Chwilę później kontratak 3 v 1 polecieli na mnie. Mass Zealot i lingsy, rozwalili mi bazę, a na środku fruwał kretyn z armię Banshe, której oczywiście - mimo próśb - nie raczył mi podesłać z odsieczą. W skrócie - tak wygląda 90% moich gier. I ZA KAŻDYM razem wrzucają mnie do słabszej drużyny (gdzie na ekranie loadingu jest napisane, że przeciwnicy są faworyzowani lub przynajmniej lekko faworyzowani).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak już ktoś tyka 2v2, 3v3, 4v4 to powinien grać ze znajomymi i rozmawiać z nimi przez voice chat, bo IMO 2v2, 3v3, 4v4 random jest jeszcze bardziej bez sensu niż gry drużynowe ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 09:40, Wojman napisał:

W weekend bedziemy kontynouwac turniej. Ostatnio mialem dosc nieprzyjemna sytuacje, zostalem
pobity w bialy dzien. Mam teraz sporo chodzenia po policji, lekarzach i roznych instytucjach,
a w kazdej nim laskawie obsluza to trzeba swoje odsiedziec, dzieki czemu wracam do domu
dosc pozno.


W ten weekend to ja jedynie po 22 albo i później będę mógł grac bo wcześniej nie dam rady niestety praca ,ale jak coś to mogę grac rano najpóźniej ok 11 zęby zacząć bo potem nie dam rady skończyć meczu więc już piszę by potem ktoś nie płakał ,że nie ma mnie nigdy jedynie w poniedziałek wtorek mam cały dzień wolny więc wtedy będę mógł grać.Został jeszcze jeden ćwierćfinał reszta meczy jest już skończona więc można by już zacząć losowanie do półfinałów.

W półfinałach nadal obowiązuje bo 5?

Kto będzie 8 graczem czy będzie free win dla tomka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty jesteś w takiej sytuacji. :D Ja też prawie w każdym meczu drużynowym trafiam na młoty w teamie.... Przyznaję pro nie jestem, ale staram się być otwarty na pomysły w grze i nie ciulam sobie w bazie jednostek nie zwracając uwagi na to co pisze sojusznik i na to co dzieje się obok..... Jakby co ja też mogę zagrać w teamie (już chyba podawałem namiary ale co tam : Drakus 319).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem bezsensowną rzecz. Koleś 6 Vikingami rozwalił mi 5 Battlecruiserów na maxa ulepszonych :/ Po prostu walił spoza ich zasięgu, a gdy się zbliżałem - uciekał. Gdy chciałem je wycofać to bez problemu je dogonił i rozwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 20:11, Undertaker napisał:

A ja zauważyłem bezsensowną rzecz. Koleś 6 Vikingami rozwalił mi 5 Battlecruiserów na
maxa ulepszonych :/ Po prostu walił spoza ich zasięgu, a gdy się zbliżałem - uciekał.
Gdy chciałem je wycofać to bez problemu je dogonił i rozwalił.


ta bezsensowna rzecz to mikro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 20:11, Undertaker napisał:

A ja zauważyłem bezsensowną rzecz. Koleś 6 Vikingami rozwalił mi 5 Battlecruiserów na
maxa ulepszonych :/ Po prostu walił spoza ich zasięgu, a gdy się zbliżałem - uciekał.
Gdy chciałem je wycofać to bez problemu je dogonił i rozwalił.

Nie słyszałeś o Yamato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 23:58, Undertaker napisał:

Nom, słyszałem. Ale za późno wziąłem się za research. A gdyby stosunek wynosił 10 do
20? Po ptakach każdy BC strzeli z Yamato raz.


Ale kto wysyła batki bez wsparcia z dołu choćby marinami czy z góry właśnie też kilkoma vikingami ? Żadna jednostka nie da ci zwycięstwa jeśli będzie "samotna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poniedzialku ide (wreeeeeeescie) na dwutygodniowy urlop. A to oznacza, ze na BN w StarCrafcie II bedzie mozna mnie zostac niemalze o kazdej porze dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 11:05, Phobos_s napisał:

Damn! Ale ogólnie wszytko ok? Bardzo Cię poturbowali?


To raczej nie jest dobre miejsce na takie opowiesci. Ide teraz na urlop to znajde dluzsza chwile, zeby cala sytuacje opisac na moim gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 08:53, Wojman napisał:

To raczej nie jest dobre miejsce na takie opowiesci. Ide teraz na urlop to znajde dluzsza
chwile, zeby cala sytuacje opisac na moim gramsajcie.


Jasne. To zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 07:26, B1SH0P napisał:

Kłamiesz.. ^_^ Jeden ghost (a najlepiej 10) i pozamiatane (jeżeli przeciwnik obsa nie
ma)

Nie kłamie :D Czytaj dokładnie post, Ja nie napisałem że trzeba wziąć konkretnie marinów czy vikingi to była tylko sugestia każdy ma swoją taktykę. Więc równie dobrze można wziąć dziesięć ghostów jak i 30 marinów do osłony batków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 07:26, B1SH0P napisał:

Kłamiesz.. ^_^ Jeden ghost (a najlepiej 10) i pozamiatane (jeżeli przeciwnik obsa nie
ma)


No to to samo jest z batkami, 20 batków rozwali wszystko jeśli przeciwnik nie ma żadnej kontry.
No ale trzeba założyć że przeciwnik jednak będzie próbował kontrować.

Wiking z założenia jest kontrą na battlecruisery, więc nie ma co się dziwić że może w ten sposób walczyć. Ale z yamato już sobie tak nie powalczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Żadna jednostka nie da ci zwycięstwa jeśli będzie "samotna".

Głównie chodzi mi, że battlecrusiera da się rozwalić byle czym co strzela w powietrze np grając terkiem.. Marines i po zabawie bo marines zawsze mamy.. Da się wygrać jedną jednostką całą grę, DT (ciężko bo tutaj terrana nie powstrzymamy przed użyciem sweepa) ale się da.. A ghost to bardzo specyficzna jednostka którą można wygrać całą rozgrywkę szczególnie działa to jak gramy przeciwko terkowi który nie posiada expa. A jednym batkiem już nam się nie uda. A co do 10 ghostów to napisałem iż 10 ghostów użytych do tego do czego ich stworzono to piękny efekt.. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 13:43, B1SH0P napisał:

już nam się nie uda. A co do 10 ghostów to napisałem iż 10 ghostów użytych do tego do czego ich
stworzono to piękny efekt.. ^_^


10 nuków? Tak się da? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować