Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2010 o 14:30, luzac napisał:

> już nam się nie uda. A co do 10 ghostów to napisałem iż 10 ghostów użytych do tego
do czego ich
> stworzono to piękny efekt.. ^_^

10 nuków? Tak się da? LOL



Oczywiscie, ze sie da - potrzebujesz 10 GA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 08:51, Wojman napisał:

Od poniedzialku ide (wreeeeeeescie) na dwutygodniowy urlop. A to oznacza, ze na BN w
StarCrafcie II bedzie mozna mnie zostac niemalze o kazdej porze dnia. :)


To jak możesz to rozlosuj już resztę par to można by zwiększyć tępo rozgrywania cupa bo ludzie już zaczęliby się dogadywać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 16:14, Diakon22 napisał:

Oczywiscie, ze sie da - potrzebujesz 10 GA.


Tylko kto przytomny na umyśle pozwala przeciwnikowi zbudować ich aż tyle? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 14:30, luzac napisał:

> już nam się nie uda. A co do 10 ghostów to napisałem iż 10 ghostów użytych do tego
do czego ich
> stworzono to piękny efekt.. ^_^

10 nuków? Tak się da? LOL


Swego czasu Bishop bombardował bazy przeciwników/sojuszników/swoją jakoś ośmioma nukami na raz. Parę gier później nie było miejsca na mapie, które choć raz nie oberwałoby nukiem. Wszystko z jednej/dwóch baz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 17:57, luzac napisał:

Tylko kto przytomny na umyśle pozwala przeciwnikowi zbudować ich aż tyle? ^^


To bylo w grze druzynowej. Tam wiele rzeczy sie da zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 20:36, Volvox napisał:

> Tylko kto przytomny na umyśle pozwala przeciwnikowi zbudować ich aż tyle? ^^

To bylo w grze druzynowej. Tam wiele rzeczy sie da zrobic ;)

Jak np. Proxy Void Mothership push

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 20:36, Volvox napisał:

> Tylko kto przytomny na umyśle pozwala przeciwnikowi zbudować ich aż tyle? ^^

To bylo w grze druzynowej. Tam wiele rzeczy sie da zrobic ;)


W 1v1 też się da ^_^ tylko, że 9 bo jak użyłem 9 na raz i budowałem 10 GA to.. przeciwnik uciekł :(

Ale w drużynówkach da się robić też inne ciekawe i bardzo dobre taktyki.. Np SSj2 bardzo pięknie robil nexus rush (nie pytajcie.. jak to zrobić, takie tajniki zna tylko SSj2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś metoda i odpowiednie pliki by zmienić polską wersję językową na angielską bez ściągania całego klienta? Niestety przy pobieraniu z battle.netu chronicznie wyskakują mi jakieś błędy uniemożliwiającę dalszy proces a chciałbym jeszcze raz przejść sobie kampanię, z tym, że tym razem w wersji oryginalnej. Byłbym zobowiązany za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 23:58, Undertaker napisał:

Nom, słyszałem. Ale za późno wziąłem się za research. A gdyby stosunek wynosił 10 do
20? Po ptakach każdy BC strzeli z Yamato raz.

Poza tym w przypadku spamu BC zawsze rób parę Ravenów, bo Point Defense Drone miażdży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie na YT ostatnią scenkę z SC2 WoL... Poraziła mnie. To było przepiękne. Proszę, nie spierniczcie tego w kolejnych dodatkach!

Kupiłem SC2, ale z misji na misję mój stary PC coraz gorzej sobie radził z grafiką i płynnością, aż się zrobiło niegrywalne. Miałem poczekać, kurczę, najlepiej by było podczas gry odkrywać całą historię, ale chyba za kilka miesięcy bym to dopiero zrobił. Bo może i dla SC2 warto kupić nowego kompa, ale fundusze nie pozwalają.

Czy ktoś jeszcze był zachwycony fabułą WoL? :) Powinno się w zasadzie skończyć na tym - "żyli długo i szczęśliwie" i tyle. A tu znów będzie Sarah życiem ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 00:45, Ferilas napisał:

Czy istnieje jakaś metoda i odpowiednie pliki by zmienić polską wersję językową na angielską
bez ściągania całego klienta? Niestety przy pobieraniu z battle.netu chronicznie wyskakują
mi jakieś błędy uniemożliwiającę dalszy proces a chciałbym jeszcze raz przejść sobie
kampanię, z tym, że tym razem w wersji oryginalnej. Byłbym zobowiązany za pomoc.


Z niczym takim się nie spotkałem. Najbezpieczniej spróbować ściągnąć z blizzarda lub niech ktoś ci ściągnie. Taka podmiana plików nie wiadomo czy jest bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś wrzucał, ale jest informacja o patchu 1.1 wprost od niebieskich.

W środę pomiędzy 5 AM i 11AM CEST serwery Battle.net 2.0 będą wyłączone z powodu łatki 1.1 do StarCraft 2. Lista zmian nie została jeszcze opublikowana.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 00:45, Ferilas napisał:

Czy istnieje jakaś metoda i odpowiednie pliki by zmienić polską wersję językową na angielską
bez ściągania całego klienta? Niestety przy pobieraniu z battle.netu chronicznie wyskakują
mi jakieś błędy uniemożliwiającę dalszy proces a chciałbym jeszcze raz przejść sobie
kampanię, z tym, że tym razem w wersji oryginalnej. Byłbym zobowiązany za pomoc.


Ewentualne pliki językowe które musiałbyś dodać znajdują się właśnie w angielskim kliencie gry. Generalnie bez pobrania go w całości się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, poważnie. Z random team jest coś zdrowo nie tak. Sam nie jestem żaden pro, ale przynajmniej umiem się obronić przed early rushem. A tak za każdym razem dostaję zniedołężniałych kretynów... Serio, za każdym. Wy też tak macie, że wyszukiwanie teamu kompletnie kuleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 16:18, Undertaker napisał:

Nie, poważnie. Z random team jest coś zdrowo nie tak. Sam nie jestem żaden pro, ale przynajmniej
umiem się obronić przed early rushem. A tak za każdym razem dostaję zniedołężniałych
kretynów... Serio, za każdym. Wy też tak macie, że wyszukiwanie teamu kompletnie kuleje?

Wyszukiwanie jest... bardzo nierówne. Czasem trafiam na takich co mają ze 100 wygranych więcej ode mnie a czasem na takich z portretem Kaczyńskiego, którzy mało co grali. Wtedy zazwyczaj współpraca w teamie jest fatalna, jak trafiają się tacy co nawet nie ruszą do pomocy lub nawet jak to zrobią to czas reakcji mają fatalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić achievement "Własna gra • nowicjusz Wygraj solo 3 dowolne gry przeciw SI."? Wygrałem jedną gre solo, a pasek postępu dalej pokazuje 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować