Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2010 o 13:31, Volvox napisał:

Ciężko nazwać ulepszenie budynków buffem. W dodatku, to było przegięcie że ta budynki
były tak słabe. Zerg musi mieć wytrzymałe budynki, bo utrata jednego eliminuje możliwość
produkcji.

Dlatego akurat ta zmiana jakoś mi nie przeszkadza - jest nawet w pewnym sensie uzasadniona.

Dnia 16.10.2010 o 13:31, Volvox napisał:

Fungal imba tylko dlatego, że zatrzymuje stalkery? Ideą tego czaru jest zatrzymanie jednostek
przeciwnika, więc możliwość blinknięcia można uznać za bug.

Fungal jako taki zatrzymuje ruch jednostek, a nie skill czy możliwość ataku. W tym momencie jest to coś, co kompletnie unieruchamia jednostki (atakować niby nadal mogą).

Dnia 16.10.2010 o 13:31, Volvox napisał:

Z Roachami w sumie się zgodzę, ale nie było by źle jakby dostawały upgrade zasięgu z
jakiegoś innego uprade (np zasieg dodatkowy przy upgrade szybkosci w Roach Warren) albo
jako osobny ugrade (50/50).

Roache były IMO spoko. Fakt, dodatkowy upgrade jako taki nie byłby zły, no ale insta buff? Coś jest nie tak.

B1SH0P, Terran wcale NIE MUSI się blokować. W tym momencie musisz po prostu znaleźć inne optymalne rozwiązanie na build.

Co powinno się zaś zmienić to możliwość atakowania Collosusów, kiedy te są ukryte na wzniesieniu. To czyni z tych jednostek jeszcze podatniejsze na ostrzał wroga, niż powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 14:08, SSj2 napisał:

B1SH0P, Terran wcale NIE MUSI się blokować. W tym momencie musisz po prostu znaleźć inne
optymalne rozwiązanie na build.


To zagrajmy i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem SC2 z blizzardowego downloadera, wypaliłem na 8GB płytke i mam problem.
Plik installer.exe odpalany z płytki nie rusza (w menadżerze zadań na chwile pojawia sie jego procesz i znika), a to samo odpalane z dysku działa bez problemów. Wie ktoś jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 17:21, ray757 napisał:

Pobrałem SC2 z blizzardowego downloadera, wypaliłem na 8GB płytke i mam problem.
Plik installer.exe odpalany z płytki nie rusza (w menadżerze zadań na chwile pojawia
sie jego procesz i znika), a to samo odpalane z dysku działa bez problemów. Wie ktoś
jaka może być tego przyczyna?


Też tak miałem. Jakby po prostu z płytki nie chciało działać.. -_-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 18:56, ray757 napisał:

Czyli tak czy inaczej przed instalacją te pliki musze kopiować na dysk? Troche bez sensu,
moze znalazłeś jakiś inny sposób?


Eee jakby to powiedzieć.. Ja musiałem ściągać jeszcze raz bo nawet po przekopiowaniu nie działało.. tzn. włączał się instalator, ale po kliknięciu, aby instalowało po wybraniu ścieżki zacinało się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 19:23, ww3pl napisał:

Rozumiem, że turniej Gramu został anulowany?


Jaki turniej gramu? Czy grał ktoś tutaj turniej gramu po tym jak sc2 trafił na półki sklepowe? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej płytce nagrywałeś? Ja, jak miałem klucz do triala, nagrałem najpierw na Emtecu ("+") za 6 zł - porażka, płytka nadawała się tylko na lusterko wsteczne do BMW ;). Na Verbatimie ("-") za dychę było spox, na DVD9 po prostu nie warto oszczędzać, większość tanich nośników "pada" podczas nagrywania, gdy laser przechodzi z warstwy na warstwą (ponadto wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że DVD-R są pewniejsze od DVD+R w przypadku nośników dwuwarstwowych, ale co do tego 100% pewności nie mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrywałem na Esperanzie (+), ale nie wydaje mi sie żeby to była wina płytki, bo inne pliki które tam są (autorun.inf czy disc.ico) da sie odpalić, tylko installer.exe zamyka sie po kilku sekundach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały off-top

Jeśli to jeszcze aktualne

Dnia 16.07.2010 o 21:16, Paluch_222 napisał:

Witam, właśnie jestem po powtórnym seansie "Cosia" Johna Carpentera. Podczas wyświetlania
napisów końcowych wspomniane jest, iż film bazuje na książce "Who goes there?"


http://allegro.pl/miesiecznik-fenix-numer-1-z-1990-roku-i1256889458.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 15:16, jacob27 napisał:

Czy mogę dodać kogoś do znajomych znając jedynie jego nick w Starcrafcie?


Nie, musisz mieć jeszcze Character Code tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 10:13, Volvox napisał:

Nie, musisz mieć jeszcze Character Code tej osoby.


Nie koniecznie.. Da się jeszcze przecież w profilu kliknąć "add friend" czy jakoś tak. Tylko najpierw profil trzeba zobaczyć : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w diamond 2vs2 z kumplem ze szwecji, jest ciezko nie ukrywam, za kazda wygrana dostajemy moze 6 punktow, w koncu dobilismy do pierwszej piatki i co? oczywiscie bllizard banda nieudacznikow, znowu cos schrzanili z battlenetem, archivment off/on ciagle i dc podczas gry, trzy razy pod rzad, kolo 50 punktow w plecy i spadek do platinium rank 2, to jest jakas zenada, pracowac tydzien nad swoim rankiem a przez nieudolnosc blizarda dostac po dupie, taki dc powinien byc jako Draw! Tyle lat robili gre, zawsze sie tak zapieraja ze nie wyjdzie dopoki wszystko nie bedzie dopracowane, no to brawa za dobra robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 13:46, Gosu napisał:

Gram sobie w diamond 2vs2 z kumplem ze szwecji, jest ciezko nie ukrywam, za kazda wygrana
dostajemy moze 6 punktow, w koncu dobilismy do pierwszej piatki i co? oczywiscie bllizard
banda nieudacznikow, znowu cos schrzanili z battlenetem, archivment off/on ciagle i dc
podczas gry, trzy razy pod rzad, kolo 50 punktow w plecy i spadek do platinium rank 2,
to jest jakas zenada, pracowac tydzien nad swoim rankiem a przez nieudolnosc blizarda
dostac po dupie, taki dc powinien byc jako Draw! Tyle lat robili gre, zawsze sie tak
zapieraja ze nie wyjdzie dopoki wszystko nie bedzie dopracowane, no to brawa za dobra
robote.


Ja jak widzę że są problemy z BN to gramy co op albo jakiś inny szpil a nie potem płacze że mnie zrzuciło do innej ligi. Myślisz że oni to specjalnie robią ?? to nie jest takie proste obsłużyć bez problemów ileś milionów graczy naraz i do tego wprowadzać cały czas poprawki i innowacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 15:55, Piter_Fersin napisał:

Ja jak widzę że są problemy z BN to gramy co op albo jakiś inny szpil a nie potem płacze
że mnie zrzuciło do innej ligi. Myślisz że oni to specjalnie robią ?? to nie jest takie
proste obsłużyć bez problemów ileś milionów graczy naraz i do tego wprowadzać cały czas
poprawki i innowacj


Kolejny z tekstem ze placze, a ja kolejny raz na tym forum odpowiem to samo, ze mam gdzies to ze jest trudno, zaplacilem za gre i oczekuje ze bedzie dzialac, jestem w stanie zrozumiec ze moze cos pojsc nie tak, wiec skoro im siada battle.net i ludzie dostaja disconnecta podczas ligowych rozgrywek to powinien byc draw a tabela zostac bez zmian, proste rozwiazanie prawda? A to ze Ty sobie grasz inny tryb to mnie malo obchodzi bo dla mnie poza rozgrywka z rankiem Sc nie ma nic wiecej do zaoferowania, kampania i smieszne modyfikacjie map sa po prostu nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:11, Feno napisał:

Geez, jacy ludzie są...
Od razu banda nieudaczników...
To po co w to grasz, w grę , którą zrobiła banda nieudaczników?


Ja nie narzekam na gre tylko na battle.net, naczu sie czytac ze zrozumieniem. Co ma moje granie do tego ze poraz setny siada im battle.net, ja nie zaplacilem za wersje beta zeby oni teraz sobie to testowali, a skoro musza to niech to nie ma wplywu na punkty i tabele, ciezko to zrozumiec? chyba im tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:15, Gosu napisał:

Ja nie narzekam na gre tylko na battle.net, naczu sie czytac ze zrozumieniem. Co ma moje
granie do tego ze poraz setny siada im battle.net, ja nie zaplacilem za wersje beta zeby
oni teraz sobie to testowali, a skoro musza to niech to nie ma wplywu na punkty i tabele,
ciezko to zrozumiec? chyba im tez..


To chyba trafiłeś w złe miejsce do żalenia się. Nikt ci tu BN''ta nie naprawi. Proponuję zgłosić się bezpośrednio do źródła i tam się wypłakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować