Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2010 o 21:01, Malevyn napisał:

co jest ze starcraftem jest nowy patch ale nie moge grac w wersji polskiej bo jest blad
?????


Jasny gwint. Mam to samo... Wyskakuje komunikat, że wykryto wersję ang, a potrzebuje polskiej. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd dotyczy chyba graczy w Polsce, z angielskim klientem gry. Ja na przykład mogę odpalić Starcrafta II tylko przez podany wyżej "trick" ze SC2Switcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 21:39, Feno napisał:

Jasny gwint. Mam to samo... Wyskakuje komunikat, że wykryto wersję ang, a potrzebuje
polskiej. Co jest grane?


A u mnie odwrotnie.. -_-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z patchem jest chyba coś nie tak. Tzn. launcher chyba ściąga łatę do wersji językowej, w jakiej sam jest i się sypie. Ja mam SC II ang, ale launcher z jakiegoś powodu mam pl i mi wyraźnie stara się instalować łatkę pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 22:43, Bambusek napisał:

Z patchem jest chyba coś nie tak. Tzn. launcher chyba ściąga łatę do wersji językowej,
w jakiej sam jest i się sypie. Ja mam SC II ang, ale launcher z jakiegoś powodu mam pl
i mi wyraźnie stara się instalować łatkę pl.


Mi się zainstalowały łatki na wersję polską i angielską bez problemu. Przy angielskiej pojawił się komunikat z niezgodnością wersji językowej ale za drugim razem poszło bez problemu.

[edit] w razie dalszych problemów, tutaj jest jakieś rozwiązanie: http://eu.battle.net/sc2/pl/forum/topic/999290177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 22:58, Daimon_Frey napisał:

[edit] w razie dalszych problemów, tutaj jest jakieś rozwiązanie: http://eu.battle.net/sc2/pl/forum/topic/999290177


Yhm.. To teraz tylko dla mnie nie działa i mam podczas instalacji patcha wesoły błąd http://img207.imageshack.us/i/uo0002o.png/
Wie ktoś co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 02:47, Volvox napisał:

Tak. Wystarczy ściągnąć wybrana przez siebie wersję językową ze strony Blizzarda


A czy da się to zrobić bez ściągania 7GB? Bo nie ukrywam, że nie mam czasu czekać 4 godzin, szczególnie że downloader groził nawet 11stoma :)

Mam tez inny problem - gra wcześniej działała, włączyłem już kilka razy i grałem troszkę (ale nie dużo z powodu wersji PL), ale teraz po włączeniu działa przez parę sekund i się zacina. Czy może to mieć związek z przebudową strony b.net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 21:02, Kretoszczur napisał:

Czy może to mieć związek z przebudową strony b.net?


Mam to samo. Wczoraj jakoś koło 17-18 jeszcze zagrałem (ale już pokazał za pierwszy razem, że BN jest offline), potem chciałem o 20 i już była zawieszka na ekranie logowania. Więc widać coś robią.

Ale już działa, widać tylko wczoraj były problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 11:36, Bambusek napisał:


Ale już działa, widać tylko wczoraj były problemy :)


A to tylko dlatego, że przedstawiciele no - life''ów rzucili się na WoW''a XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam kolejny miły problem: ściągnąłem angielską instalkę, ale niestety po deinstalacji polskiej wersji okazało się, że straciłem wszystkie dane do instalacji (ja, mistrz psucia wszystkiego, po prostu włożyłem folder z instalatorem do folderu gry. Potem włożyłem płytę i co zobaczyłem? Że na płycie SĄ dane potrzebne do zainstalowania angielskiej wersji językowej. Możecie mi powiedzieć, czy nie da się tego jakoś wykorzystać? Bo jak skopiowałem dane do instalacji z płyty do folderu z instalką angielską to nie działa i nadal wywala "No installer data found". Może da się tak pokombinować z wersją na płytce, żeby zadziałało po angielsku?

EDIT: Chyba że znacie sposób, by przywrócić pliki, które mi usunęło. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejną, świeżą porcję problemów :) Zainstalowałem już angielską wersję, niby wszystko śmiga, ale przy aktualizacji do wersji 1.1.3 wywala mi taki sympatyczny komunikat:

Blizzard Updater was unable to read the file "Assets\Units\Terran\MedivacUpgrade\MedivacUpgrade.m3". This error may be caused by problems with the media or drive at <unknown>--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the update. (The error code was 0.) : DecompressJob::Execute()

Próbowałem pachtować oddzielnym updaterem, w trybie awaryjnym, odpaliłem też program do naprawy. Nic nie pomogło, a w google też jakoś nie ma rozwiązania. Możecie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch bardzo fajnie namieszał i ja mam podobny błąd.. A reinstalować gry nie mam jak. Więc chyba trzeba czekać aż blizzard coś zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 21:12, B1SH0P napisał:

Ten patch bardzo fajnie namieszał i ja mam podobny błąd.. A reinstalować gry nie mam
jak. Więc chyba trzeba czekać aż blizzard coś zrobi..

Zastanawia mnie tylko, dlaczego polska wersja śmigała jak szalona... Chyba napiszę do supportu - już trzeci dzień się z tą grą morduję i zawsze coś tam nie działa, coś się zwiesza. Zawsze mam takiego pecha na PC - dlatego wolę grać na konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 21:18, Kretoszczur napisał:

Zastanawia mnie tylko, dlaczego polska wersja śmigała jak szalona...

Ja tam ciągle będąc na polskiej wersji nie narzekam, znaczy - prócz spieprzonych nazw jednostek nie ma większych problemów z grą. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 21:20, SSj2 napisał:

> Zastanawia mnie tylko, dlaczego polska wersja śmigała jak szalona...
Ja tam ciągle będąc na polskiej wersji nie narzekam, znaczy - prócz spieprzonych nazw
jednostek nie ma większych problemów z grą. : )

Tyle że ja nie mogłem znieść ERK jako SCV i Kosiarz jako Reaper :) Poza tym mam nadzieję pograć trochę na multi, także z ludźmi z zagranicy. Dodatkowo, pewnie sporo strategii jest opisanych po angielsku. No, dlatego od trzech dni usiłuję wreszcie zainstalować wersję EN :>
Już chyba 5. raz reinstaluję... Usunąłem zawartość temp''a, w supporcie piszą że to może pomóc. Miejmy nadzieję, że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:06, Kretoszczur napisał:

Że na płycie SĄ dane potrzebne do zainstalowania angielskiej wersji językowej.


Że co? Albo masz polską wersje na płycie, albo angielską. Innej opcji nie ma.

Jeśli usunąłeś instalkę angielską, musisz ściągnąć ją od nowa. A następnym razem wrzuć ją w jakieś sensowne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować