Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2010 o 13:03, Mange napisał:

Co polecacie na szybki atak zarglingami? Chodzi oczywiście o protosa. Foton Canony i
zelote blokującego przejście ?
BTW, w brązie na razie tylko terran widać, 2 razy z zergami tylko grałem i może 4 z protosami.


zależy ile zerglingów, jeżeli to szybki szybki atak (4-6) to ja niszczę to zwykle probkami jednocześnie szkoląc zealoty. Jeżeli to trochę późniejszy atak to ustawiam mur z zealotów (hold on) i zerglingi nie mogą przejść i do tego są ustawiane po 2-3 w rządku co ułatwia wyrzynanie. Zapewne są lepsze sposoby ale ten dla mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się może odblokować jakoś Protossów w demie? I czy są może jakieś dodatkowe mapy? Na razie na pełną mnie nie stać, a pograłbym sobie moja ulubioną rasą w skirmishu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 16:37, MetaL2 napisał:

Da się może odblokować jakoś Protossów w demie? I czy są może jakieś dodatkowe mapy?
Na razie na pełną mnie nie stać, a pograłbym sobie moja ulubioną rasą w skirmishu.

Niestety protosów nie odblokujesz. Jak chcesz mogę dać ci Triala. (7h lub 14 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 16:49, Mange napisał:

> Da się może odblokować jakoś Protossów w demie? I czy są może jakieś dodatkowe mapy?

> Na razie na pełną mnie nie stać, a pograłbym sobie moja ulubioną rasą w skirmishu.

Niestety protosów nie odblokujesz. Jak chcesz mogę dać ci Triala. (7h lub 14 dni)


Możesz podesłać na dominikp24@gmail.com.

Edit:
Będę musiał ściągnąć pewnie całego klienta ze strony blizzarda? Czy mogę poszukać czegoś na torrentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby był to europejski klient gry, szukaj więc albo eu albo pl. Ale ja tam problemów Blizzard Downloaderem nie miałem... większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2010 o 17:03, MetaL2 napisał:

Możesz podesłać na dominikp24@gmail.com.
Edit:
Będę musiał ściągnąć pewnie całego klienta ze strony blizzarda? Czy mogę poszukać czegoś
na torrentach?

Wysłałem. HF & GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie gra tnie na najniższych wymaganiach w grze rankingowej bardzo to psuje rozgrywke tym bardziej jak wyskoczy okienko informujace "Twój komputer spowalnia gre..."

Taki posiadam komputer.
Intel pentium D 2,8 Ghz
Ram 1Gb 233 Dualchannel
Geforce 7300 GS 256 Mb

Xpeka przeinstalowałem na nowo bo tamten przymulał ale na nowym i tak niewidze róznicy.

Może zna ktoś jak usprawnić tą gre jakimiś sterownikami .

Wgrane mam najnowszy sterowniki Nvidii . Zaznaczam ze nie wgrywałem jeszcze psycheX ani Network Freeworkerów czy czegos tam ani direct X dotnext, no nic prucz kodeków , javy, gg, skype, gogle chrome,InfraViev

Moze wie ktoś co z tego wgrać lub co innego i w jakiej wersji by choć troche polepszyć rozgrywke bo o kampani to nawet niewspomne jak w 3 misi tneło mi jak cholera a Pierwszy filmik w Grze no chyba jest w jakość fuul Hd bo tnie sie też nieziemsko.

Bardzo prosił bym o pomoc lub porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ściągnąłęm 1,5 GB z Blizzard Downloadera i błąd autoryzacji... Ściągam z torrentów, ale to się zejdzie bo coś cienko idzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyskakuje błąd autoryzacji, wystarczy ściągnąć downloadera od nowa i będzie zasysał już normalnie... no chyba, że wywaliłeś to co już ściągnął. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:14, luzac napisał:

Jeżeli wyskakuje błąd autoryzacji, wystarczy ściągnąć downloadera od nowa i będzie zasysał
już normalnie... no chyba, że wywaliłeś to co już ściągnął.


To dobrze, bo z torrentów coś cienko idzie. 50 godzin jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:14, luzac napisał:

Jeżeli wyskakuje błąd autoryzacji, wystarczy ściągnąć downloadera od nowa i będzie zasysał
już normalnie... no chyba, że wywaliłeś to co już ściągnął. :P


Nie. To nie działa. Tak samo po relogu na stronce i ściągnięciu jeszcze raz. Przynajmniej u mnie i kilku osób które znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak ściągałem z Blizzard Downloadera po błędzie autoryzacji musiałem wyrzucić z dysku to co już się pobrało. Po kilku takich razach miałem dość i pobrałem gre z torrentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie wyszedłem z Practice League, zagrałem pierwszego Placement Matcha, wygrałem sromotnie ale... Po restarcie gry licznik pozostałych Placement Matchów się nie zmienił. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 20:18, Kretoszczur napisał:

No, wreszcie wyszedłem z Practice League, zagrałem pierwszego Placement Matcha, wygrałem
sromotnie ale... Po restarcie gry licznik pozostałych Placement Matchów się nie zmienił.
O co chodzi?

Poczekaj, system nie zawsze reaguje natychmiast.
P.S. Sromotnie to można przegrać, no chyba, że był to win bazujący na spamie VR - wtedy się zgodzę^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 20:18, Kretoszczur napisał:

No, wreszcie wyszedłem z Practice League, zagrałem pierwszego Placement Matcha, wygrałem
sromotnie ale... Po restarcie gry licznik pozostałych Placement Matchów się nie zmienił.
O co chodzi?

Co to znaczy, że się nie zmienił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 12:01, hans_olo napisał:

Co to znaczy, że się nie zmienił?


Zagrał mecz placementowy i po wygranej dalej ma do rozegrania pięć meczy placementowych... w becie też kiedyś chyba wystąpił taki błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 12:15, luzac napisał:

Zagrał mecz placementowy i po wygranej dalej ma do rozegrania pięć meczy placementowych...
w becie też kiedyś chyba wystąpił taki błąd.

W przyrodzie i BNie nic nie ginie ;]. Ostatnio zaliczało mi wina przez około kwadrans ;]. Pytałem, bo może grał teama i mu się tylko wydawało, bo w teamach placementy są robione dla każdego teamu z osobna + dla teamów losowo tworzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować