Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2011 o 00:41, Michal256 napisał:

Patch 1.2 już wyszedł w regionie South-East Asia, więc w nocy z wtorku na środę pewnie
będzie u nas.

W wersji Sea również wyszedł. O ile to nie ten sam region. Za bardzo nie jestem w nich obeznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:45, Gromo napisał:

W wersji Sea również wyszedł. O ile to nie ten sam region. Za bardzo nie jestem w nich
obeznany.


SEA - Southeastern Asia. Natomiast patch wyszedł również w US:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 07:29, Wojman napisał:

Na europejskich serwerach jest juz nowy patch do StarCraft II. Wlasnie sciaga mi sie
wersja na MACa, pozniej zaktualizuje SC II na PC.


Tylko ciekawe o której Battle.net ruszy, bo z jakiegoś powodu nie dali u nas absolutnie ŻADNEGO komunikatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 09:05, jacob27 napisał:

Czy ten "reset" będzie oznaczał także usunięcie wszystkich achievementów, które się osiągnęło?


Jaki reset? Nie ma żadnego resetu. Nie ma też żadnego nowego sezonu. Drugi sezon wystartuje dopiero z patchem 1.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 09:05, jacob27 napisał:

Czy ten "reset" będzie oznaczał także usunięcie wszystkich achievementów, które się osiągnęło?


Reset laddera będzie oznaczał to że zresetują się jedynie rankingi w ligach. Achivmenty masz i będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 20:55, Karol44 napisał:

A ja sie jeszcze spytam ma ktos klucz do triala bo po co ma sie marnować tyle miesięcy
po premierze;-d?


dunno.

Możesz jeszcze pobrać demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 21:22, Karol44 napisał:

Ale w demie nie można pograć chociażby chwili z innymi w internecie a chce spr dokładniej
jak te ligi działają.


To ja Ci powiem w skrócie tak.

Działają jak należą ;]

Serio. Cały system jest przemyślany, więc z reguły zawsze trafisz na kogoś o zbliżonych umiejętnościach co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 22:28, rybisiu napisał:

Serio. Cały system jest przemyślany, więc z reguły zawsze trafisz na kogoś o zbliżonych
umiejętnościach co Ty.


Polemizowałbym. Jestem w platynie i raz albo wyśle mi jakąś elitę diamentu i ginę 10 razy pod rząd, po czym wyskakują mi ludzie bez rąk albo brązowe retardy (dziwne taktyki połączone z flejmowaniem) i wygrywam 10 razy pod rząd. Raczej to losowo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 22:39, Shveid napisał:

Polemizowałbym. Jestem w platynie i raz albo wyśle mi jakąś elitę diamentu i ginę 10
razy pod rząd, po czym wyskakują mi ludzie bez rąk albo brązowe retardy (dziwne taktyki
połączone z flejmowaniem) i wygrywam 10 razy pod rząd. Raczej to losowo jest.


Ja w srebrze. Co nie zmienia faktu że na 10 meczów trafiają mi 5 się "na poziomie" 2 z wyższymi ligami i 2 z małymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 22:42, rybisiu napisał:

Ja w srebrze. Co nie zmienia faktu że na 10 meczów trafiają mi 5 się "na poziomie" 2
z wyższymi ligami i 2 z małymi.

Standardowa sinusoida, gdy utrzymujesz stały poziom skilla. Ja wciąż walczę o wyjście z brązu, bo brązowych już biję, ale jak mi losuje z wyższych lig, to zazwyczaj platyny i diamenty i nie mogę się wydostać. Na każdy mecz ze srebrem czy złotem, gdzie mam jeszcze szanse, przypada mi 2-3 mecze z diamentem/platyną - chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 23:00, hans_olo napisał:

Standardowa sinusoida, gdy utrzymujesz stały poziom skilla. Ja wciąż walczę o wyjście
z brązu, bo brązowych już biję, ale jak mi losuje z wyższych lig, to zazwyczaj platyny
i diamenty i nie mogę się wydostać. Na każdy mecz ze srebrem czy złotem, gdzie mam jeszcze
szanse, przypada mi 2-3 mecze z diamentem/platyną - chore.


Coś mi się wydaje, że system testuje w ten sposób gracza. Jeśli wygrasz masz duże szanse dostać się ligę wyżej. Tak zwane gry o awans - co ciekawe można go dostać przegrywając - grając jednak całą grę na równym poziomie.

Weź po uwagę to, że często gracze których wrzuciło do diamentu to osoby słabe których system dobrał ze zbyt słabymi przeciwnikami. Więc sugerowanie się ligą często nie ma najmniejszego znaczenia. Różnica poziomu jest duża, znam graczy którzy grają cały czas w platynie, a większość diamentów z najniższych miejsc nie ma z nimi szans.

Dziwny jest ten świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 23:19, Shinigami napisał:

Coś mi się wydaje, że system testuje w ten sposób gracza. Jeśli wygrasz masz duże szanse
dostać się ligę wyżej. Tak zwane gry o awans - co ciekawe można go dostać przegrywając
- grając jednak całą grę na równym poziomie.

No właśnie ostatnio z kumplem w 2v2 wyszliśmy, ale wydaje mi się, że raczej potrzeba więcej winów. No i dlaczego od razu platyna i diament? To trochę sieje defetyzm wśród szeregowych ;].

Dnia 13.01.2011 o 23:19, Shinigami napisał:


Weź po uwagę to, że często gracze których wrzuciło do diamentu to osoby słabe których
system dobrał ze zbyt słabymi przeciwnikami. Więc sugerowanie się ligą często nie ma
najmniejszego znaczenia. Różnica poziomu jest duża, znam graczy którzy grają cały czas
w platynie, a większość diamentów z najniższych miejsc nie ma z nimi szans.

No właśnie to jest skutek tego o czym piszę. Rzucane wyzwania są zbyt wysokie. Gdyby losowało srebro/złoto dla brązu, to ligi byłyby o wiele bardziej przejrzyste. Zwykła statystyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz gram z jednym takim który widząc kogoś z ligi wyższej praktycznie zaczyna płakać, że nie mam najmniejszych szans i najlepiej poddać się już na starcie.

Nie o to tutaj chodzi - jeśli ktoś chce się nauczyć lepiej grać przynajmniej moim zdaniem musi grać z lepszym od siebie. Czy warte są coś zwycięstwa z osobą która jest zauważalnie słabsza od Ciebie? Pewnie zgarniesz w ten sposób więcej punktów ale przygrywając i analizując powtórki z lepszymi od siebie możesz tylko zyskać. Nie jak w pierwszym przypadku spocząć na laurach - zadowolony ze swojej znacznie przewagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 00:03, Shinigami napisał:

Widzisz gram z jednym takim który widząc kogoś z ligi wyższej praktycznie zaczyna płakać,
że nie mam najmniejszych szans i najlepiej poddać się już na starcie.

Szczerze mogę powiedzieć, że w wyższych ligach jest trochę "placków" i nic się od nich nie nauczę, a punktów dostanę jeszcze więcej, niż za męczenie brązów. Są customy, więc nie widzę problemu. I można się nauczyć jeszcze więcej, bo na customach ludzie więcej eksperymentują i niewiele tam gra ludzi z niższych lig. Diamenty i platyny na customach to norma. Chętnie tam zaglądam i się uczę, ale prawda w oczy kole, matchmaking kuleje i ligi są przez to w absurdalny sposób obsadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 01:13, hans_olo napisał:

Chętnie tam zaglądam i się uczę, ale prawda w oczy kole, matchmaking kuleje
i ligi są przez to w absurdalny sposób obsadzone.


Zobaczymy jak się sprawa będzie miała przy kolejnym resecie. Coś mi się wydaje że doczekamy się jakieś poprawy lub przynajmniej większego balansu. Sprawa ma się za to śmiesznie w takim 4v4 gdzie potrafi przypisać ludzi z diamentu z ekipą z brązu. To dopiero bywa śmieszne - ale tylko dla jednej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jak mam klucz trial z angielskiej wersji to jak zrobic zeby on dzialal bo takie o to cos wyskakuje

Wystąpił błąd.

Klucz autoryzacyjny, który wpisałeś/aś nie może zostać wykorzystany. Spróbuj ponownie. Możesz także kliknąć tutaj, a następnie przejść do panelu gry i kliknąć „Wpisz klucz CD”, by wypróbować ten klucz dla innego regionu lub spróbować go użyć dla innego konta Battle.net.


Nie dziala zmiana regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować