Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2011 o 10:46, Karol44 napisał:

Witam jak mam klucz trial z angielskiej wersji to jak zrobic zeby on dzialal bo takie
o to cos wyskakuje


Nie ma znaczenia z jakiej wersji jezykowej jest klucz. Moze byc z polskiej, angielskiej a nawet wloskiej. Wazne z jakiego jest regionu. Jak rozumiem klucz masz z regionu UE. Upewnij sie, ze wpisujesz poprawny klucz i nie mylisz niektorych liter i cyfr tak jak np. I i 1 O i Q, T i 7 itd. Pamietaj, ze klucz mozesz wpisywac bez kresek i nie ma znaczenia wielkosc liter. Wlasnie - sprobuj wpisac kod bez kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz próbowałem ale spr jeszcze raz

Bo chcialem tylko raz sie zalogowac dzieki czemu miałbym dostęp do trybu offline i mógłbym jeszcze przejść kampanie a przy okazji dzięki 7 h na tym kluczu spr działanie lig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 11:32, Karol44 napisał:

Juz próbowałem ale spr jeszcze raz

Bo chcialem tylko raz sie zalogowac dzieki czemu miałbym dostęp do trybu offline i mógłbym
jeszcze przejść kampanie a przy okazji dzięki 7 h na tym kluczu spr działanie lig.


To osobiście Ci radzę najpierw sprawdzic BN. Bo czas gry w kampanii liczy się do tych 7 godzin.

Poza tym, co jest z tymi ligami do sprawdzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 11:32, Karol44 napisał:

/ciach/


Tak swoją drogą to jeszcze Ci mało tego "sprawdzania" gry? Który to już klucz z kolei, czwarty, piąty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym dostał teraz sprawny to czwarty ale w tamtych dopiero na ostatnim sie dowiedziałem ze można przejść kampanie bez naliczania czasu a tak poświeciłem czas gry na gre z kompem i tylko chwile na bitwach w multi gdzie wszyscy zaczynali na poczatkowej lidze

A jako ze sa osoby ktore posiadaja klucze i jeszcze ich nikomu nie oddały to można sie spytać nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 14:02, rybisiu napisał:

To osobiście Ci radzę najpierw sprawdzic BN. Bo czas gry w kampanii liczy się do tych
7 godzin.


Konto goscia dziala przez 30 dni i mozna na nim przejsc kampanie. Co prawda osiagniec sie nie dostaje, ale zawsze mimo wszystko taka opcja istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 15:38, Wojman napisał:

Konto goscia dziala przez 30 dni i mozna na nim przejsc kampanie. Co prawda osiagniec
sie nie dostaje, ale zawsze mimo wszystko taka opcja istnieje.


No tak, ale chyba jeżeli by przechodził kampanie najpierw, to by mu szły godziny z korzystania BN? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 16:04, rybisiu napisał:

No tak, ale chyba jeżeli by przechodził kampanie najpierw, to by mu szły godziny z korzystania
BN? :P


Gdyby sie logowal na BN i tam gral w trybie sibgle to tak. A jesli by korzystal tylko z konta goscia to wtedy nie, ociekalby ten 14 dniowy okres waznosci konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 14:20, luzac napisał:

> Hmm.. Z okazji, że mamy ferie zimowe

Kto ma, ten ma. :P


: ) Ale tak czy siak.. Przydałoby się coś takiego zrobić.. Ja chyba nawet nie brałbym udziału w turnieju tylko zająłbym się komentowaniem meczy ; ) Byłby to wstęp do takiego większego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. Jakim cudem można dostać się do ligi diamentowej np w meczach 4 vs 4 losowych?! Przecież większość zależy od tego jakich teammate''ów dostaniemy (swoją drogą u mnie to czysty kalejdoskop). Czyżby bn oceniał tylko nasz skill i nie patrzył na zwycięstwo czy przegraną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 15:49, B1SH0P napisał:

Ja chyba nawet nie brałbym udziału w turnieju


I właśnie dlatego nie ma chętnych do organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 15:55, revolt505 napisał:

Czyżby bn oceniał tylko nasz skill i nie patrzył na zwycięstwo
czy przegraną?


Liczy się zarówno jedno jak i drugie - nie wiem tylko które ma większy wpływ na to w jakiej lidze się znajdziesz. Dobrze, jest grać w 4v4 z jednym dwoma kumplami - wtedy dalej jesteś traktowany jako random, a przewaga taktyczna jest w większości przypadków po Twojej stronie.

W każdym innym wypadku jesteś uzależniony od szczęścia w dobrze ludzi - co czasem może doprowadzić do szewskiej pasji. Szczególnie jeśli cały czas lądujesz wśród miernych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 17:35, Volvox napisał:

> Ja chyba nawet nie brałbym udziału w turnieju

I właśnie dlatego nie ma chętnych do organizacji.


To zależy kiedy by się rozpoczął.. Miałbym czasu na powrót do formy to bym chętnie zagrał.. Ale nie tak jak ostatnio było.. Że turniej jeszcze się nie skończył.. -_-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 15:55, revolt505 napisał:

Ech. Jakim cudem można dostać się do ligi diamentowej np w meczach 4 vs 4 losowych?!
Przecież większość zależy od tego jakich teammate''ów dostaniemy (swoją drogą u mnie
to czysty kalejdoskop). Czyżby bn oceniał tylko nasz skill i nie patrzył na zwycięstwo
czy przegraną?

Ja się dostałem. Byłem tam długo, aż spadłem do platynki. W 4v4 standardowe są sytuacje: 10 winów, potem 10 lossów, potem 10 winów... i 10 lossów. BN ocenia tylko zwycięstwa i przegrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 18:18, B1SH0P napisał:

To zależy kiedy by się rozpoczął.. Miałbym czasu na powrót do formy to bym chętnie zagrał..
Ale nie tak jak ostatnio było.. Że turniej jeszcze się nie skończył.. -_-''''


No nie skończył się aby dać ci szanse na potrenowanie :D

A na poważnie to można coś zorganizować, ale tylko jak będą chętni do wzięcia udziału w turnieju. Niestety zwykle chętnych jest 8-9 osób (i to trzeba ich namawiać ostro), a potem stroją fochy, że jeden może tylko między 16, a 17; drugi, że tylko po 20; trzeci tylko w weekendy; czwarty tylko w tygodniu.
Jakby było więcej ludzi to by się wszyscy lepiej podporządkowali (a nawet bez marud było by wystarczająco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Gdyby teraz zrobić listę graczy, którzy by chcieli zagrać jakby uzbierało się z 14-16 osób to można by coś zrobić.. A jak nie to nie. Zmuszać nie będziemy.. Właśnie.. żeby nie zgłaszały się osoby, które mogą grać tylko od 18 do 20, bo mama dłużej nie pozwala.. Bo to tylko marnowanie czasu będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować