Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2011 o 18:44, revolt505 napisał:

Eeee, że co? Jak? Gdzie? Kiedy? Czy ktoś mi tu może to wytłumaczyć? Gram sobie w sc II
i nic nie wiem o żadnym darmowym wowie przez miesiąc.


No wszyscy gracze SC II którzy nie mają kupionego WoW, dostają go za darmo. Podstawka i 1miech gry za free. Jeżeli miało się wcześniej jakiegoś triala(tak jak w moim wypadku) to podobno mail do supportu pomaga. I szczerze wam powiem że jak mi się skończą najbliższe zaliczenia( i przejdę do końca epizody do GTA) to jak najbardziej spróbuje ;)

Szkoda że gram.pl nie zamieścił takiego newsa, jestem ciekawy komentarzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 18:44, revolt505 napisał:

Eeee, że co? Jak? Gdzie? Kiedy? Czy ktoś mi tu może to wytłumaczyć? Gram sobie w sc II
i nic nie wiem o żadnym darmowym wowie przez miesiąc.

Tak jak pisał kolega. Zajrzyj do spamu. Też mi tam wylądował. W zasadzie to nawet nie mówisz. Wejdź na stronę społecznościową SC2, zaloguj się, a pod twoim avkiem pojawi się opcja "Claim Free 30 day WOW", czy coś takiego.

W mailu pisało coś o "early supporters of SCII", więc głowy nie dam, czy wszyscy gracze SC2 dostali prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. W sumie nie dziwota, że tak uczynili skoro wprowadzono cataclysm. Nam dali podstawki, a i tak większość gra na zmodyfikowanym całkowicie przez najnowszy dodatek świecie. Tak czy siak jestem mile zaskoczony tym prezentem. Swoją drogą czy było by możliwe zainstalować podstawkę wowa z płyty od kolegi (orginalnej oczywiście) i grać przez te 30 dni? Nie za bardzo uśmiecha mi się ściąganie takiej ilości danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 19:19, revolt505 napisał:

Swoją drogą czy było by możliwe zainstalować
podstawkę wowa z płyty od kolegi (orginalnej oczywiście) i grać przez te 30 dni? Nie
za bardzo uśmiecha mi się ściąganie takiej ilości danych.


Pewnie tak + kilka gb patchy pewnie : d Albo może patchy nie ściąga.. Nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 19:19, revolt505 napisał:

Hmmm. W sumie nie dziwota, że tak uczynili skoro wprowadzono cataclysm. Nam dali podstawki,
a i tak większość gra na zmodyfikowanym całkowicie przez najnowszy dodatek świecie. Tak
czy siak jestem mile zaskoczony tym prezentem. Swoją drogą czy było by możliwe zainstalować
podstawkę wowa z płyty od kolegi (orginalnej oczywiście) i grać przez te 30 dni? Nie
za bardzo uśmiecha mi się ściąganie takiej ilości danych.


Ale zmodyfikowany świat jest dostępny dla wszystkich, także dla osób z samą podstawką :) Ograniczenie podstawki polega tylko na capie przy lvl 60 i braku dostępu do zawartości dodatków (outland, northrend, nowe strefy cataclysmu).

Możesz zainstalować grę z dowolnej płytki, z tym że jednak sugerowałbym nie instalować z płyt starszych niż cataclysm. Jeśli nie masz możliwości upgradowania za pomocą płyty cataclysmu, lepiej i znacznie szybciej będzie ściągnąć klienta streamowanego. Przy odpowiednio dobrym łączu wystarczy ściągnąć 200 MB aby móc wejść do gry. Przy słabszym trzeba ściągnąć kilka gigabajtów, przy czym w przypadku instalacji ze starej płyty może tak naprawdę wyjść o wiele więcej ściągania. Starsze patche nie pozwalają na streamowanie ich podczas pobierania, dopiero ten najnowszy klient gry wprowadził taką możliwość. Ponadto z uwagi na to że stare patche były przesyłane w jednej paczce, trzeba było ściągnąć dane dla wszystkich europejskich wersji językowych oraz dodatków, nawet jeśli nie miałeś zainstalowanych language packów ani dodatków. Nowy klient ściąga tylko te dane które potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 19:06, Vel_Grozny napisał:

W mailu pisało coś o "early supporters of SCII", więc głowy nie dam, czy wszyscy gracze
SC2 dostali prezent.


Wszyscy takiego prezentu nie dostali. Ja na przyklad nie dostalem. :( Inna sprawa, ze WoWa wraz ze wszystkimi trzema dodatkami mam na swoim koncie battle.net od jakiegos czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie otrzymałem wiadomości ani wowa za free. Po napisaniu do supportu o dziwo nic nie zdziałałem, pisałem z 10 wiadomości a na odpowiedzi do 2 ostatnich czekam 3 dni. Chyba w D3 nie zagram i zacznę ich smarować bo wizę że kupno sc w dniu premiery niegwarantuje traktowania równego innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. W sumie dotyczy sprawy estetycznej, ale co tam. W menu gdzie przedstawiony jest nasz profil w tle pokazana jest najczęściej wybierana rasa. Na samym początku grałem rasą losową (trochę ponad 100 meczy) i tak mi się wyświetla. Lecz od dłuższego czasu wybieram protossów (ponad 150 meczy), a tło i napis dalej się nie zmieniają. Ktoś wie jak zmienić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 16:59, revolt505 napisał:

Mam takie pytanie. W sumie dotyczy sprawy estetycznej, ale co tam. W menu gdzie przedstawiony
jest nasz profil w tle pokazana jest najczęściej wybierana rasa. Na samym początku grałem
rasą losową (trochę ponad 100 meczy) i tak mi się wyświetla. Lecz od dłuższego czasu
wybieram protossów (ponad 150 meczy), a tło i napis dalej się nie zmieniają. Ktoś wie
jak zmienić? :D


Graj, graj, jeszcze raz graj, w końcu się zmieni. Widać jednak randomem masz nadal więcej gier rozegranych niż protossem. Samemu chyba nie da się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie darmowego miesiąca który Blizzard dał każdemu posiadaczowi StarCrafta 2. Czy Blizzard podał do kiedy można użyć darmowych 30 dni, czy nie ma znaczenia kiedy to aktywuje, czyli że mogę nawet za pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Pisałem do supportu w tej sprawie i odpowiedzieli, że promocja jest ograniczona czasowo. Niestety nie chcieli zdradzić jak długo będzie trwała. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To lepiej wykorzystać to jak najszybciej, bo może się okazać że ta promocja jest tylko do końca marca lub do maja. A tak ogólnie istnieje możliwość użycia 10 darmowych dni z kodu promocyjnego z SC2 i powiązać to z darmowym miesiącem od Blizzarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować