Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Nie zezwolą na większe oddalenie kamery podczas rozgrywek. Jest ona umiejscowiona tak samo jak w pierwszym StarCrafcie i trzecim Warcrafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do grafiki w grze, starcraft sugeruje mi granie na detalach wysokich w każdym aspekcie możliwym do ustawienia, a potem podczas gry czasami wyskakuje mi, ze mój komputer może zwalniać rozgrywkę, tak samo podczas walki, gdy armie już są w okolicach 100 i nie daj Boże na siebie wpadną to mam 2 fps :) zmieniłem wszystko na średnie, ale znowu wyskoczył mi komunikat, że mój komputer może zwalniać rozgrywkę
nie wiem, czy to starcraft tak nietrafnie sugeruje ustawienia grafiki czy powód tego jest inny
może ktoś trafił na coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po premierze grajac protossem wyladowalem w diamond lidze z rozegranymi ~100 grami i szlo mi calkiem niezle.

Teraz, po bardzo dlugiej przerwie wrocilem (patch 1.3.4) i dostaje taki lomot, ze glowa mala... Nawet najwieksze nooby jada mnie jak chca... Przy rozegranych 19 grach, przegralem 19!!!
Gram tymi samymi taktykami co wczesniej, wiec podejrzewam, ze tutaj tkwi blad.

Licze, ze ktos z Was mi cos doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 18:34, Colmi napisał:

Licze, ze ktos z Was mi cos doradzi...

Radzęęęęę... poczytać o zmianach w jednostkach i budynkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 18:34, Colmi napisał:

Zaraz po premierze grajac protossem wyladowalem w diamond lidze z rozegranymi ~100 grami
i szlo mi calkiem niezle.

Teraz, po bardzo dlugiej przerwie wrocilem (patch 1.3.4) i dostaje taki lomot, ze glowa
mala... Nawet najwieksze nooby jada mnie jak chca... Przy rozegranych 19 grach, przegralem
19!!!
Gram tymi samymi taktykami co wczesniej, wiec podejrzewam, ze tutaj tkwi blad.

Licze, ze ktos z Was mi cos doradzi...

Pewnie system pamięta jeszcze Twoją formę sprzed przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 18:43, Colmi napisał:

Widze, ze humor dopisuje, szkoda, ze jego poziom nie moze sie z nim rownac...


Tylko że to jest fakt. System cały czas pamięta twój poziom z czasów gdy ostatnio grałeś, więc grasz z graczami którzy są w diamencie. A od tego czasu taktyki się znacznie zmieniły. Blizzard trochę grzebał w balansie, gracze dostosowali się do tych zmian, wymyślili nowe taktyki - musisz po prostu teraz trochę przegrać żeby system znalazł dla ciebie nowe miejsce w ladderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 18:52, Michal256 napisał:

Tylko że to jest fakt. System cały czas pamięta twój poziom z czasów gdy ostatnio grałeś,
więc grasz z graczami którzy są w diamencie. A od tego czasu taktyki się znacznie zmieniły.
Blizzard trochę grzebał w balansie, gracze dostosowali się do tych zmian, wymyślili nowe
taktyki - musisz po prostu teraz trochę przegrać żeby system znalazł dla ciebie nowe
miejsce w ladderze.

Dodajmy jeszcze, że dużo ludzi opuściło grę i prawdopodobnie więcej jest teraz graczy "hardkorowych", niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, zle odebralem Twojego posta... Pewnie macie racje, wiec nie pozostaje mi nic innego jak ogladac replaye czolowych graczy i ponosic kolejne porazki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 18:57, Vel_Grozny napisał:

Dodajmy jeszcze, że dużo ludzi opuściło grę i prawdopodobnie więcej jest teraz graczy
"hardkorowych", niż wcześniej.


Tak, Practice Matches odpuściłem sobie, bo ciężko było kogokolwiek znaleźć do gry xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos przyblizyc nowy dodatek do sc2? czy oprocz nowej kampanii dostaniemy cos wiecej??? cos zwiazanego z multi, nowe jednostki, cokolwiek.

pomijajac cene ktora mam nadzieje bedzie nizsza od postawki bo to jednak dodatek to ten dodatek to jedynie kampania za ktora przyjdzie nam zaplacic dodatkowe pieniadze, a powinna byc zawarta w podstawce.

tylko blizzard potrafi zarabiac pieniadze w taki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:02, Malevyn napisał:

moglby mi ktos przyblizyc nowy dodatek do sc2? czy oprocz nowej kampanii dostaniemy cos
wiecej??? cos zwiazanego z multi, nowe jednostki, cokolwiek.

A czytać umiesz? To zerknij na newsy.

Dnia 31.05.2011 o 21:02, Malevyn napisał:

pomijajac cene ktora mam nadzieje bedzie nizsza od postawki bo to jednak dodatek to
ten dodatek to jedynie kampania za ktora przyjdzie nam zaplacic dodatkowe pieniadze,
a powinna byc zawarta w podstawce.

W podstawce? Nigdy czegoś takiego nie obiecywali. Poza tym jest różnica 10 mniej skomplikowanych misji dla każdej z 3 ras a 29 dla jednej i jakichś 20 dla drugiej (dla Protossów pewnie też gdzieś tyle będzie). W dobie krótkich gier to dobra długość, zwłaszcza biorąc pod uwagę posuchę wśród RTSów.

Dnia 31.05.2011 o 21:02, Malevyn napisał:

tylko blizzard potrafi zarabiac pieniadze w taki sposob.

Rozumiem, że sprzedawanie paczek map przez Activision jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:02, Malevyn napisał:

moglby mi ktos przyblizyc nowy dodatek do sc2? czy oprocz nowej kampanii dostaniemy cos
wiecej??? cos zwiazanego z multi, nowe jednostki, cokolwiek.


Twórcy mówili że wciąż trwają narady dotyczące nowego contentu. Zdecydowanie tym razem nastawią się na SP, gdyż jak sami przyznali, nie poświęcili mu aż tak mocnej uwagi w podstawce z racji tego, że skoncentrowani byli bardziej na rozgrywce multiplayer. Sama kampania ma być krótsza, jakieś 20 misji. Co do nowych jednostek, pewnie się jakieś pojawią, jest również szansa na pojawienie się starych znajomych w singlu, czyli Defilera i Devouera, o ile struktura kampanii na to pozwoli.

Dnia 31.05.2011 o 21:02, Malevyn napisał:

pomijajac cene ktora mam nadzieje bedzie nizsza od postawki bo to jednak dodatek to ten dodatek to jedynie > kampania za ktora przyjdzie nam zaplacic dodatkowe pieniadze, a powinna byc zawarta w podstawce.


Jak mogli zawrzeć w podstawce coś, czego na dobrą sprawę jeszcze nie ma? W wywiadzie Sigaty powiedział, że pracę nad HotS ruszyły pełną parą dopiero od stycznia. Wcześniej mieli tylko concepty i lore.

Dnia 31.05.2011 o 21:02, Malevyn napisał:

tylko blizzard potrafi zarabiac pieniadze w taki sposob.


Oj nie tylko, oj nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze zadna ze znanych mi gier nie ma podzielonej kampanii na 3 tylko po to zeby zarobic dodatkowe pieniadze, moim zdaniem te wszystkie 3 powinny byc zawarte w 1 grze. skoro nie mieli tego contentu wczesniej to nie powinniw wydawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:32, Malevyn napisał:

chodzilo mi o to ze zadna ze znanych mi gier nie ma podzielonej kampanii na 3 tylko po
to zeby zarobic dodatkowe pieniadze, moim zdaniem te wszystkie 3 powinny byc zawarte
w 1 grze. skoro nie mieli tego contentu wczesniej to nie powinniw wydawac.

I na gre czekał byś jeszcze 2-3 lata ;) Tak już jest z nimi, że do gry wydają dodatki. Mi to nie przeszkadza, bo Blizz może robić co chce, a i tak ich gry kupie :) Wtedy masz też pewność, że każdy aspekt jest dopracowany, a nie wciśnięty dlatego go goniła ich data premiery.
............
Nerchio rozniósł Morrowa 4:0 i zgarnął 3k euro :) Niezłe mecze pokazujące naszego gracza od jak najlepszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:32, Malevyn napisał:

chodzilo mi o to ze zadna ze znanych mi gier nie ma podzielonej kampanii na 3 tylko po
to zeby zarobic dodatkowe pieniadze, moim zdaniem te wszystkie 3 powinny byc zawarte
w 1 grze. skoro nie mieli tego contentu wczesniej to nie powinniw wydawac.


Tak i dostałbyś trzy krótkie i naiwne kampanie. Lepiej by było? A upakować 70 misji w jednej grze... Ludziom by się znudziło, to nie czasy AoEII.
Po za tym w dobie wszechobecnych DLC taka taktyka jest najbardzie "fair" wobec klienta, dostaniesz dwa mega rozbudowane dodatki z porywającą fabułą. Naciąganie klienta? Pewnie, przecież skądś muszą mieć na swoje ferrari, ale wolę to niż płacenie BioWare za komplet nowych strojów dla postaci...
Po za tym to tak samo jak byś się oburzał, że nie dali kampanii Frozen Throne odrazu w WCIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować