Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2011 o 23:20, 4ny4 napisał:

Bry,

mam takie pytanko. Wróciłem do SC2 i na obecnej wersji gry zauważyłem jakiś dziwny spadek
FPSów, sięgający nawet do 15. OCB ? Gram na ustawieniach Extreme. Mój komputer to: Phenom
II X4 955, 3GBRam i 9600GT. Ktoś ma podobnie ?

To jakieś cyrki od ostatniego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na banany, które rozsyła za free Blizzard. Dzisiaj chciałem sobie pograć w stara 2 a tu nagle piszę, że dostałem bana za podejrzenia w charakterze przestępstwa :) Big lol ;p od 3 miechów nie grałem a tu za free banan :P Myślę czy ich nie rozwalić na miejscu za głupotę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 16:19, vegost napisał:

Uważajcie na banany, które rozsyła za free Blizzard. Dzisiaj chciałem sobie pograć w
stara 2 a tu nagle piszę, że dostałem bana za podejrzenia w charakterze przestępstwa
:) Big lol ;p od 3 miechów nie grałem a tu za free banan :P Myślę czy ich nie rozwalić
na miejscu za głupotę ;P

Pewnie ktoś Ci ukradł konto i namieszał:) Ja miałem taką sytuację w wow-ie. Od momentu,
kiedy kupiłem token nie mam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie. W momencie gdy znudziła mi się gra w sprezentowanego przez Blizzard WoWa, po kilku dniach otrzymałem wiadomość, iż moje konto zostało zablokowane za spam. Jakim moim wielkim zdziwieniem było gdy zobaczyłem wśród swoich postaci Orka którego nigdy nie stworzyłem. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można w bezpiecznym miejscu kupić tokena? Bo też miałem kilka włamów na konto, bo mam też wowa, choć nie gram aktywnie. Przez to triale potraciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 16:35, Gromo napisał:

A gdzie można w bezpiecznym miejscu kupić tokena? Bo też miałem kilka włamów na konto,
bo mam też wowa, choć nie gram aktywnie. Przez to triale potraciłem.


Teraz tokeny wprowadził do sprzedaży CD Projekt i będą dostępne w sklepie gram.pl Jeśli jednak masz iPhonea albo innego smartphonea z Androidem to możesz sobie ściągnąć takiego tokena na swój sprzęt za darmo. Osobiście korzystam z wersji na iPhone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi można skądś pobrać zbiór "odzywek" jednostek gdy je klikniemy ?? Chodzi mi raczej o angielski. ewentualnie jakaś instrukcja jak wyciągnąć z gry te dźwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba uważać, bo zbliża się przecież beta Diablo III i phishingowcy tylko czekają na taką okazję, wysyłając fałszywe maile. Łatwo je poznać, bo mają często podejrzane adresy e-mail, są pełne błędów gramatycznych i przede wszystkim żądają naszego hasła. Captain Obvious to the rescue!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nadejdą szybko i w przystępnej cenie. Choć boję się tego troszkę używać, bo podobno jak się nie umie to można nie wejść na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 17:23, Gromo napisał:

Mam nadzieję, że nadejdą szybko i w przystępnej cenie. Choć boję się tego troszkę używać,
bo podobno jak się nie umie to można nie wejść na konto.


Urządzenie będzie w cenie 39.99 PLN http://www.gram.pl/news_8A7lG,m4_Radujmy_sie_8211_gry_Blizzarda_wracaja_do_oferty_CD_Projektu.html A jak ktoś w urządzeniu jednego przycisku nie potrafi nacisnąć to może faktycznie mieć problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 17:41, Wojman napisał:

Urządzenie będzie w cenie 39.99 PLN http://www.gram.pl/news_8A7lG,m4_Radujmy_sie_8211_gry_Blizzarda_wracaja_do_oferty_CD_Projektu.html
A jak ktoś w urządzeniu jednego przycisku nie potrafi nacisnąć to może faktycznie mieć
problem.


Haha nie no, niezwykłe xD Ja chyba się skuszę i ściągnę tokena na xperie x8. Tak będzie bezpieczniej. Nawet jeśli to był włam to na wszelki wypadek zgłosiłem Blizzardowi, żeby ruszył dupsko i wybadał co się stało. Szybko się tym zajęli, 4 h od zgłoszenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej zasadzie to działa? Klikam przycisk i mi wyskakuje 6 cyfrowy numer. A jak go zresetować/sprawić by zniknął z wyświetlacza? Każde logowanie wymaga innego numeru? Czy 1 numer ma jakiś okres czasowy kiedy działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 18:22, Gromo napisał:

A na jakiej zasadzie to działa? Klikam przycisk i mi wyskakuje 6 cyfrowy numer. A jak
go zresetować/sprawić by zniknął z wyświetlacza? Każde logowanie wymaga innego numeru?
Czy 1 numer ma jakiś okres czasowy kiedy działa?


Znika sam po paru sekundach, lub przy drugim przyciśnięciu przycisku... ale chyba lepiej po prostu poczekać. Jeden numer jest ważny około minuty i można go użyć tylko RAZ żeby się zalogować. Znaczy że NIE możesz sobie wygenerować numerów na zapas i logować się z innego miejsca przepisując numer z kartki. Ewentualnie możesz spróbować poprosić kogoś żeby przesłał Ci kod SMSem i szybko potem zalogować się (raz tak zrobiłem i zdążyłem zmieścić się w czasie ważności numeru).

Fakt że numer ważny jest tylko raz, zapewnia również że nikt kto by przypadkiem przechwycił twój numer podczas logowania, nie będzie mógł go już wykorzystać do zhackowania konta. Ale musisz też liczyć się z tym, że jeśli krótko po zalogowaniu wylogujesz się i spróbujesz zalogować do innej gry b.netowej, może się okazać że numer jeszcze nie uległ zmianie i będziesz musiał chwilę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować