Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

O lol, nie spodziewałem się aż takich zmian w kwestii multiplayera. Mówiło się to przy BW, mówiło się to przy TFT, powiem i teraz, HotS to zupełnie nowa gra. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ani przy BW ani przy TFT nie byłem i nie czytałem. Ale balans i styl gry zostanie wywrócony o 180 stopni. Podejrzewam, że będzie sporo switchy na inne rasy, bo styl starej przestanie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sporo może się jeszcze zmienić do czasu wyjścia hots. Podobnie było z wol- jakaś jednostka zniknęła, inne zmieniły się bardzo mocno. Wg mnie najdziwniejszy wydaje się replicant, ale eco harass jaki ma oracle, też jest czymś zupełnie nowym. Co ciekawe, z tego co wiem, to te bloki na mineral patchach i budynkach będzie można rozwalać- pytanie ile będą miały hp itd. Zobaczymy co się tak naprawdę zmieni wraz z wyjściem hotsa- potem długi proces balansowania, żeby doprowadzić wszystko ładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sclegacy.com/news/28-scl/1093-starcraft-final-metamorphosis
Szczerze mówiąc - nie podobało mi się. Zbyt mało ambitny projekt, raczej stworzony, by popisać się umiejętnościami technicznymi w dziedzinie CGI. Voice acting przyzwoity, jakość efektów bardzo dobra, choć postacie nie prezentują się zbyt dobrze, ogółem technicznie jest bardzo w porządku, ale choć fajne to w formie, to puste w treści. Stworzenie nowej historii to byłoby coś, a tak to mamy tylko re-cap znanych wydarzeń i kilka nowych scenek, które wiele nie wnoszą. Ale obejrzeć jak najbardziej można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 15:54, Mange napisał:

Blizz podał przybliżoną datę premiery HotS ? Czy po staremu, jak będzie gotowa ?


bedzie jak bedzie czyli standardowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skąd mogę pobrać SC2 EU ENG wersje ? Bo przez BN to jakiż żart jest. Pobiera wolno i do tego przy 68 % każe pobierać od nowa bo autoryzacji znowu chce czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 13:24, Mange napisał:

skąd mogę pobrać SC2 EU ENG wersje ? Bo przez BN to jakiż żart jest. Pobiera wolno i
do tego przy 68 % każe pobierać od nowa bo autoryzacji znowu chce czy coś takiego.

Polecam wiecznie żywe TPB, coś się na pewno znajdzie. Choć mi np. po kilku próbach w końcu BN zaskoczył na dobre i się pobrało, ale nikt nikogo przy torrentach BNu nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie premiery HotS.
Ma ktoś jakiś pomysł kiedy, w przybliżeniu, mogła by się odbyć?
Na ostatniej konferencji podsumowującej kwartał Morhaine powiedział, że 2012 to "co najmniej 2 duże wydania". Zakładam, że Diablo 3 w pierwszym kwartale. A później jest jeszcze dwóch kandydatów: Mists of Pandaria no i HotS. Co do WoWa to przypuszczam, że patch 4.3 będzie w grudniu (ostatni do Cata), następna rzecz - Blizz jakiś czas temu stwierdził, że chce krótszych odstępów między dodatkami (było 2 lata, więc pewnie ok 1,5 roku)-a więc MoP byłoby drugie w kolejce z datą ok. wakacji.
Tak więc kiedy HotS? Mi się wydaje, że październik/listopad 2012 najwcześniej w tych okolicznościach...(choć teoretycznie powinien być 2 lata od WoL, czyli w wakacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 15:48, kryst90 napisał:

Mój pierwszy let''s play. Wiem że zawiera sporo błędów ale w następnych odcinkach postaram
się je zmniejszać. Mam nadzieje że wam się spodoba.
http://www.youtube.com/watch?v=MJ4IipB1588&feature=channel_video_title


Popracuj nad błędami, bo aż rażą w oczy, a raczej w uszy :) Mów tez trochę głośniej, bo słabo cię słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2011 o 21:00, Feno napisał:

Popracuj nad błędami, bo aż rażą w oczy, a raczej w uszy :) Mów tez trochę głośniej,
bo słabo cię słychać.


Tak wiem już trochę osób mi to mówiło. Pierwszy raz nagrywałem i miałem lekki stres. Następny odcinek będzie o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za cicho mówisz, za dużo błędów popełniasz, POLSKA WERSJA GRY i niestety strasznie spadają Ci FPSy, plus do tego.. i tak nikt tego nie będzie oglądać, bo ludzie wolą angielski komentarz jakiegoś znanego kogoś. Sad but true.
Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 08:16, B1SH0P napisał:

Za cicho mówisz, za dużo błędów popełniasz, POLSKA WERSJA GRY i niestety strasznie spadają
Ci FPSy, plus do tego.. i tak nikt tego nie będzie oglądać, bo ludzie wolą angielski
komentarz jakiegoś znanego kogoś. Sad but true.
Szkoda czasu.


Na celu mam pokazać podstawowe taktyki no bo każdy jakoś zaczyna może także bardziej zaawansowane. Co do głosu to mówię normalnie i chyba nie będę się darł tak samo potem w programie na maksa pogłośniłem. Więc może u ciebie jest coś nie tak. Ja mam w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować