Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2011 o 14:55, kryst90 napisał:

Co do głosu to mówię normalnie i chyba nie będę się darł tak samo potem
w programie na maksa pogłośniłem. Więc może u ciebie jest coś nie tak. Ja mam w sam raz.


Niestety nie. Jest trochę za cicho. Głośniej idzie muzyka z gry, niż twój komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 21:54, Feno napisał:

Niestety nie. Jest trochę za cicho. Głośniej idzie muzyka z gry, niż twój komentarz.


Mam wszystko na maksa tak samo ściszyłem grę. Nie wiem co jeszcze mam więcej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 15:07, kryst90 napisał:

Mam wszystko na maksa tak samo ściszyłem grę. Nie wiem co jeszcze mam więcej zrobić.


Szczerze mówiąc, to nigdy nie castowałem, ani nie streamowałem, więc za wiele ci nie pomogę. Jedynie mówię jak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak na turniejach jest robione, że gracze z różnych regionów grają ze sobą? Blizzard robi tymczasową migrację na jeden wybrany region czy po prostu custom games nie mają ograniczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 19:15, Bambusek napisał:

Hm, jak na turniejach jest robione, że gracze z różnych regionów grają ze sobą? Blizzard
robi tymczasową migrację na jeden wybrany region czy po prostu custom games nie mają
ograniczeń?


Wielu (jeśli nie każdy) z pro graczy ma konta na wszystkich regionach. Grają tam gdzie akurat mają ochotę ;)

A tak, btw - linki do streamu DreamHacka trwającego do soboty :D
http://pl.twitch.tv/dreamhacksc2#
http://pl.twitch.tv/day9tv#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 19:15, Bambusek napisał:

Hm, jak na turniejach jest robione, że gracze z różnych regionów grają ze sobą? Blizzard
robi tymczasową migrację na jeden wybrany region czy po prostu custom games nie mają
ograniczeń?

Grają na kontach z danego regionu, np. na TB Invitational TotalBiscuit zapewnia swoje dodatkowe konto graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 12:57, Lemonardo napisał:

Czemu w żadnym dużym sklepie internetowym typu gram, muve czy empik nie mają StarCrafta
2?


Zależy gdzie ten empik, w warszawskich jeszcze całkiem sporo go po półkach leży. Co oznacza (prawdopodobnie) że możesz pójść do punktu info i spytać, czy jest możliwość zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 12:57, Lemonardo napisał:

Czemu w żadnym dużym sklepie internetowym typu gram, muve czy empik nie mają StarCrafta
2?

W Krakowskich empikach widziałem sporo, w Saturnie również. Nie wiem jak w MediaMarkt, ale podejrzewam, że tez raczej będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 12:40, MortalPL napisał:

Starcraft 2 na gram.pl za 99zł, chyba wreszcie się skuszę :D


:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Teraz na pewno żałuję mojego wcześniejszego zakupu ;/. Szczególnie, że na multi już nie gram, bo zawalił i Blizzard (system promowania i szukania map jest beznadziejny, co im przeszkadzał stary? + edytor map jest beznadziejny, jeśli chodzi o edycję danych i triggerów) i community (zero nowych, oryginalnych, a przede wszystkim FAJNYCH map). Oby HotS był tańszy i fajniejszy, bo niestety SC2 to jednak pewne rozczarowanie na dłuższą metę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 12:40, MortalPL napisał:

Starcraft 2 na gram.pl za 99zł, chyba wreszcie się skuszę :D

Warto :) Ja rok temu musiałem zapłacić pełną sumę, nie dali mi żadnej promocji na święta :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 22:18, Pablovy napisał:

Po mojemu to już jest dostawa od CDP. No i miło, że cena wreszcie normalna, niedługo
muszę zakupić.


Raczej na pewno.. Poza tym, StarCrafta 2 jest bardzo dużo a przynajmniej w każdym pkt Media Markt. Ostatnio byłem 2 dni temu. To były trzy półki wypchane po brzegi Starem 2. Ale to były wersji Lemowskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 23:58, vegost napisał:

Raczej na pewno.. Poza tym, StarCrafta 2 jest bardzo dużo a przynajmniej w każdym pkt
Media Markt. Ostatnio byłem 2 dni temu. To były trzy półki wypchane po brzegi Starem
2. Ale to były wersji Lemowskie :)

A zeszły też do stówy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 00:08, Pablovy napisał:

A też zeszły do stówy?


Nie zeszły, jestem prawie pewny, że skoro to są nakłady Lemu to i lemowska została cena. Z tego co widziałem cena to 189 zł nadal. Przykro mi. Może w innych pkt, są już nakłady CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować