Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2011 o 00:27, vegost napisał:

Nie zeszły, jestem prawie pewny, że skoro to są nakłady Lemu to i lemowska została cena.
Z tego co widziałem cena to 189 zł nadal. Przykro mi. Może w innych pkt, są już nakłady
CDP.

Cóż, skoro chociażby w gramowym sklepie jest rzut od CDP, to ja nie wiem kto ogarnięty te Lemowskie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 10:45, Pablovy napisał:

Cóż, skoro chociażby w gramowym sklepie jest rzut od CDP, to ja nie wiem kto ogarnięty
te Lemowskie kupi.


No właśnie nikt nie kupi, dlatego lezą po 100 sztuk i gniją. A mogli by oddać biednym co nie mają 200 zł na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 23:01, Patryk_R1 napisał:

Byłby ktoś uprzejmy na tyle, aby dać newbie tossowi kilka wskazówek w jaki sposób powstrzymać
marine, marauder all in ?

Co rozumiesz przez all in?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 01:24, hans_olo napisał:

Co rozumiesz przez all in?


Prawdopodobnie źle się wyraziłem :) z tego co wyszperałem w sieci, to ten build nazywa się 3 rax. Cóż wyglądało to tak, że w 8 minucie gry w swoim expo zastałem całkiem sporą armię terrana składającą się z marine i marauder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 01:38, Patryk_R1 napisał:

Prawdopodobnie źle się wyraziłem :) z tego co wyszperałem w sieci, to ten build nazywa
się 3 rax. Cóż wyglądało to tak, że w 8 minucie gry w swoim expo zastałem całkiem sporą
armię terrana składającą się z marine i marauder.

Proxy pylon i ciągła agresja zealot stalker immo i jak najszybsza szarża, blink może chwilę poczekać. Czasem jakieś sentry do guardiana i forcefieldów. Dopóki nie będzie miał vaców lub ghostów będzie to dla niego bardzo problematyczne. Targetowanie immortali zajmuje często po kilka salw i wymusza stima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 01:38, Patryk_R1 napisał:

> Co rozumiesz przez all in?

Prawdopodobnie źle się wyraziłem :) z tego co wyszperałem w sieci, to ten build nazywa
się 3 rax. Cóż wyglądało to tak, że w 8 minucie gry w swoim expo zastałem całkiem sporą
armię terrana składającą się z marine i marauder.

Ten build został skontrowany jakieś 1,5 roku temu:D
http://www.youtube.com/watch?v=LeLlzeecUsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy został skonstruowany ja natknąłem się na niego po raz pierwszy, a z racji tego iż mało gram w multi nie miałem pojęcia, jak na niego zareagować.

Edit. Ale dziękuję za link na pewno się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągam SC2 z serwerów Blizzarda i niespodzianka: po ściągnięciu 25% błąd mówiący o nieprawidłowej autoryzacji i prośba o ponowne ściągnięcie pliku. Potem jeszcze raz, i jeszcze raz. Po którymś z kolei włączeniu program zaczął ściągać od 19%. Pytanie: czy powinienem zacząć się bać, wywalić już ściągnięty plik i zacząć ponownie ściągać, by przypadkiem nie okazało się, że gry nie będzie się dało zainstalować? Z Siecią 2mb/s to naprawdę ma znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 20:32, Jave napisał:

czy powinienem zacząć
się bać, wywalić już ściągnięty plik i zacząć ponownie ściągać, by przypadkiem nie okazało
się, że gry nie będzie się dało zainstalować? Z Siecią 2mb/s to naprawdę ma znaczenie:)


Jeśli tak się dzieje to po prostu logujesz się na battle.net, znowu zasysasz pliczek do ściągnięcia, ale to co do tej pory ściągnąłeś nie usuwasz. Po inicjacji "nowego" ściągania download SC II powinien ruszyć, a to co miałeś do tej pory ściągnięte - jest ściągnięte i nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam SC2 też tak ostatnio muli? U mnie jest tak, że np. przez chwilę mam kilkadziesiąt fpsów, a potem nagle spada to do kilku lub niemalże do zera i tak w kółko. Myślałem, że to tylko w multi, bo np. mapa, na której grałem jest zabugowana albo to wina łącza, które ostatnio szwankuje, ale grałem w singla i było to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 14:31, Demagol napisał:

Czy wam SC2 też tak ostatnio muli? U mnie jest tak, że np. przez chwilę mam kilkadziesiąt
fpsów, a potem nagle spada to do kilku lub niemalże do zera i tak w kółko. Myślałem,
że to tylko w multi, bo np. mapa, na której grałem jest zabugowana albo to wina łącza,
które ostatnio szwankuje, ale grałem w singla i było to samo.

Spróbuj wyłączyć VSYNC. Jak go włączyłem, to gra skakała z 45 fps na 30 a potem 15. Może masz to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 14:31, Demagol napisał:

Czy wam SC2 też tak ostatnio muli? U mnie jest tak, że np. przez chwilę mam kilkadziesiąt
fpsów, a potem nagle spada to do kilku lub niemalże do zera i tak w kółko. Myślałem,
że to tylko w multi, bo np. mapa, na której grałem jest zabugowana albo to wina łącza,
które ostatnio szwankuje, ale grałem w singla i było to samo.

kiedy ostatni raz odkurzałeś kompa?? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 15:09, jam_jest_Zdzichu napisał:

Ściągnąłem kampanie Terran do pierwszego Starcrafta, proszę o pomoc jak to uruchomić?


Eeeee... um. Nie ten wątek i jak to ściągnąłeś kampanię Terran...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 17:00, B1SH0P napisał:

> Ściągnąłem kampanie Terran do pierwszego Starcrafta, proszę o pomoc jak to uruchomić?


Eeeee... um. Nie ten wątek i jak to ściągnąłeś kampanię Terran...?

Pewnie o moda chodzi. Ale też nie wiem jak to się uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To laptop...

@jam_jest_Zdzichu

W chwili obecnej uruchamia się to poprzez przeciąganie pliku mapki na skrót StarCrafta II. Beznadzieja, jedna z największych porażek Blizzarda. Oby to poprawili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować