Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2012 o 18:24, Numenpl napisał:

co za lapek na moim starym R522 na med detalach i tekstury na high w 1366x768 nic nie
muli.


Toshiba A300. Wiesz, jakiś czas temu ludzie narzekali, że po którymś z ostatnich patchy strasznie spadła wydajność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 17:20, Demagol napisał:

W chwili obecnej uruchamia się to poprzez przeciąganie pliku mapki na skrót StarCrafta
II. Beznadzieja, jedna z największych porażek Blizzarda. Oby to poprawili!


A nie można po prostu wrzucić tej mapki do folderu z mapkami?

Tak BTW ktoś jeszcze gra w SC II, bo ostatnio wśród znajomych na BN kiepsko, a że wracam powoli do codziennego grania w SC II to dobrze by było grać z kimś kogo się zna choćby z forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 02:32, Wojman napisał:

Tak BTW ktoś jeszcze gra w SC II, bo ostatnio wśród znajomych na BN kiepsko, a że wracam
powoli do codziennego grania w SC II to dobrze by było grać z kimś kogo się zna choćby
z forum. :)

Ja gram :) mAnge (781)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 02:32, Wojman napisał:

A nie można po prostu wrzucić tej mapki do folderu z mapkami?


Nie wiem, nie sprawdzałem, bo szczerze mówiąc przeszła mi ochota, jak po premierze SC2 wszystkie serwisy z mapkami po prostu pozdychały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wyrzucano mi, że bzdury piszę, że polscy gracze są w światowej czołówce, no to dzisiaj dla potwierdzenia, jeśli ktoś nie śledzi aktualnych wydarzeń, nasz polski irda, czyli nerchio pokonał swoją grupę w Homestory cup 6:2 (Naama2:1, Violet2:0, Hero2:1) i dzisiaj (piszę to o 5 rano po paru piwach wypitych wśród kibiców SC2) będzie grał w półfinale z MC. Przy jego obecnej formie można już praktycznie założyć finał Nerchio v Marineking. I to będzie totalny epic - historyczny mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Już myślałem, że nikt z tego tematu nie interesuje się tym cupem :) A jest co oglądać :) Bo są wspaniałe mecze, super domowa atmosfera i trochę trolowania :) MC Reis i MKP jak castrzy ? Lubie to :)
W finale (mimo, że będę kibicował Nerchio) imo znajdzie się MC/JYP vs MKP. Pewnie król marinów wygra, choć wolałbym, żeby protos to zrobił.
BTW o 12 skończyłem oglądać turniej, a zostało parę meczów do rozegrania. Czemu Naama vs viOlet jest na teamliquid ( W:0). Był walkower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Casty w wykonaniu Koreańczyków są po prostu epickie :)
Szkoda tylko, że jedynie dwóch europejczyków zakwalifikowało się do 1/8.

PS. GoOdy Supply Block Terran xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koreańczycy Koreańczykami, ale nie obyło się też bez nauki języka polskiego Live. Wszyscy którzy przegapili ten moment i tak pewnie wiedzą, jak zazwyczaj kończy się nauczanie polskiego w takiej międzynarodowej grupce. A ci co nie przegapili to już wiedzą jak się po polsku mówi "Nerchio I love you".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 13:37, Patryk_R1 napisał:

Casty w wykonaniu Koreańczyków są po prostu epickie :)
Szkoda tylko, że jedynie dwóch europejczyków zakwalifikowało się do 1/8.

PS. GoOdy Supply Block Terran xD

Z Goodyiego castrzy mieli niezłą polewę :) MC i MKP byli zdziwieni openingami Goodiego, a Rotterdam Hasu i Khaldor dziwili się jak to się stało, że Goody tworzył, wynajdywał więcej niż 2-3 rzeczy naraz :) Nie wiem jak ktoś może być GM jak w meczu bez wielkiej presji ma 1 minutowego supply blocka :) Dla MC to był coś niemożliwego. Już czekam na V edycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 14:09, Mange napisał:

Z Goodyiego castrzy mieli niezłą polewę :) MC i MKP byli zdziwieni openingami Goodiego,
a Rotterdam Hasu i Khaldor dziwili się jak to się stało, że Goody tworzył, wynajdywał
więcej niż 2-3 rzeczy naraz :) Nie wiem jak ktoś może być GM jak w meczu bez wielkiej
presji ma 1 minutowego supply blocka :) Dla MC to był coś niemożliwego. Już czekam na
V edycje :)

GM to jeszcze, natomiast to że Goody gra profesjonalnie to dopiero hardkor. GM a pro to 2 różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 14:32, Steelshadow napisał:

GM to jeszcze, natomiast to że Goody gra profesjonalnie to dopiero hardkor. GM a pro
to 2 różne rzeczy.

Myślałem, czy tak nie napisać, ale wybrałem wariant z GM.
Wiadomo, że GM =/= pro.
Jeszcze 8 minut i się zacznie :) Już na deser 2 pojedynki koreańskie. Wszystkie mecze zapowiadają sie ciekawie. Szczególnie czekam na MC vs Nerchio. Będę kibicował MC bo strasznie go lubię no i jest tossem :) Szkoda, że Nerchio na niego trafił bo w innym wypadku byłbym za nim. MKP powinien bez większych problemów dojść do finału. Dimaga też nie jest na straconej pozycji. Mimo, że JYP zanim dołączył do EG był mi nieznany to pokazał tutaj, że zasługuje na czołowe pozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 02:32, Wojman napisał:

Tak BTW ktoś jeszcze gra w SC II, bo ostatnio wśród znajomych na BN kiepsko, a że wracam
powoli do codziennego grania w SC II to dobrze by było grać z kimś kogo się zna choćby
z forum. :)


crupick@gmail.com
Ja wróciłem do SC2 teraz, grałem 2 tyg po premierze i tyle. Teraz mam zamiar się wziąć , tylko na razie sesja przeszkadza ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 18:10, Ziloh napisał:

Ja wróciłem do SC2 teraz, grałem 2 tyg po premierze i tyle. Teraz mam zamiar się wziąć
, tylko na razie sesja przeszkadza ;p.


Ciebie to akurat mam w znajomych i chyba nawet czasem gramy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 18:15, Wojman napisał:

Ciebie to akurat mam w znajomych i chyba nawet czasem gramy. :)


Wow, ale zamuł, przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MC like a boss :) Za takie mecze go lubię. Minimalna ilość błędów, kontrolowanie gry, budowanie przewagi, no i gra z polotem. Szkoda Nerchio ale i tak należą mu się brawa za wspaniały turniej. Dimaga ma trochę łatwiejsze zadania bo JYP nie jest aż tak dobry i może powalczyć o wygraną.
BTW viOlet pokonał pewniaka do finału MKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda nerczia, ale jesli chce sie czegos nowego nauczyc w sc, to tylko w korei. aktualnie jest imo jednym z najlepszych graczy w europie, co udowodnil np. na homecupie

liczylem tez na dimage, niestety tez polegl. i jak zwykle mamy koreanskie finały ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować