Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Mam pytanie: jak mogę szybko wybrać wrota przesyłowe - to, co powstaje z bramy u protosa? Jest jakiś skrót klawiszowy? I drugie pytanie: jak mogę szybko wybierać kolejne tropiciele, by teleportowały się do tyłu i ogień przeciwnika przeszedł na "zdrowszą" jednostkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 23:52, Jave napisał:

Mam pytanie: jak mogę szybko wybrać wrota przesyłowe - to, co powstaje z bramy u protosa?
Jest jakiś skrót klawiszowy? I drugie pytanie: jak mogę szybko wybierać kolejne tropiciele,
by teleportowały się do tyłu i ogień przeciwnika przeszedł na "zdrowszą" jednostkę?


Klikając w ikonkę po prawej lub wciskając W
Nie pamiętam jaki był skrót do teleportu Tropiciela, ale w menu masz opcje która wyświetla skrót klaiwszony dla każdego przycisku. (Menu --> Opcje --> Gameplay (Ogólne?) i tam po prawej na dole opcja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2012 o 00:27, Volvox napisał:

Klikając w ikonkę po prawej lub wciskając W
Nie pamiętam jaki był skrót do teleportu Tropiciela, ale w menu masz opcje która wyświetla
skrót klaiwszony dla każdego przycisku. (Menu --> Opcje --> Gameplay (Ogólne?)
i tam po prawej na dole opcja).


Klawisz skrótu to B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 23:52, Jave napisał:

Mam pytanie: jak mogę szybko wybrać wrota przesyłowe - to, co powstaje z bramy u protosa?
Jest jakiś skrót klawiszowy?


W

>I drugie pytanie: jak mogę szybko wybierać kolejne tropiciele,

Dnia 08.01.2012 o 23:52, Jave napisał:

by teleportowały się do tyłu i ogień przeciwnika przeszedł na "zdrowszą" jednostkę?


Musisz zaznaczać myszką kolejne stalkery i klawiszem B blinkować do tyłu. Trzeba to robić szybko. Poćwicz, bo takie zagranie wymaga wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie nosi, żeby kupić GSL ticket. Nawet ten najnańszy. Właśnie zaczął się Season One, a więc super gracze i super mecze :) Szkoda, że za darmo można obejżeć jeden mecz z jednego dnia, nawet w bardzo słabej jakości. Jest jakiś sposób by dostać reaplaye albo vody w miarę szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko dot. tokena. Kupiłem sobie Blizzard Authenticator. Co się stanie, jeśli go zgubię, przestanie działać albo się zepsuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 14:35, barth89 napisał:

Mam takie pytanko dot. tokena. Kupiłem sobie Blizzard Authenticator. Co się stanie, jeśli
go zgubię, przestanie działać albo się zepsuje?


"What if my Battle.net Authenticator stops working or has a technical problem?
Blizzard will have several support options available to assist you and ensure that the impact on your play experience is minimized in the event of a problem with your Authenticator. Please contact us through our Support Site, or contact Account and Technical Services team for assistance if you have questions."

Link do całego faq:
http://us.battle.net/support/en/article/battle-net-authenticator-faq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link. Czyli właściwie nic konkretnego?

W takim razie... lepiej korzystać z tokena czy nie? Co prawda jeszcze nawet nie mam Battlenetu (ale wiem o co chodzi, bo miałem Starcrafta 2), bo zbroję się na Diablo 3 ;)

BTW - login można zmieniać raz na rok czy raz w roku?

I jeszcze jedno pytanie (tak mi się przypomniało) - sprzedałem moje konto ze Starcraftem i Diablo 2. Utworzyłem nowego maila, żeby przenieść konto na neutralnego maila. Dałem dane do maila nowemu właścicielowi, on sobie zmienił hasło, przeniósł konto na swojego maila etc.

Czy teraz będę mieć jakiekolwiek problemy z utworzeniem nowego konta na Battlelogu (używając maila, którego kiedyś używałem, ale który nie jest już mailem przypisanym do konta)? Rozumiem, że jeśli nowy użytkownik nie zmienił nazwy to nie będę mógł korzystać z tego starego loginu?
Mam nadzieję, że nie zamotałem za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kasować budynki? Ostatnio zabudowałem próbnik i trochę mnie zatkało, nigdzie nie widziałem opcji "wyburz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 15:21, Jave napisał:

Jak kasować budynki? Ostatnio zabudowałem próbnik i trochę mnie zatkało, nigdzie nie
widziałem opcji "wyburz".

A nie lepiej było zrobić warp prisma?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 15:21, Jave napisał:

Jak kasować budynki? Ostatnio zabudowałem próbnik i trochę mnie zatkało, nigdzie nie
widziałem opcji "wyburz".

Albo zabić proba i w jego miejsce kolejnego wyszkolic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że mogę atakować swoje jednostki.

edit. czy mody da się ściągnąć z oficjalnej strony blizzarda, czy też muszę szukać ich po sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie: dlaczego nie mogę nic wpisać w wyszukiwarce w "dowolnych grach"? To znaczy, niby pojawia się migający kursor, ale gdy wciskam klawisze na klawiaturze, nie pojawia się żadna litera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 16:08, Jave napisał:

Jeszcze jedno pytanie: dlaczego nie mogę nic wpisać w wyszukiwarce w "dowolnych grach"?
To znaczy, niby pojawia się migający kursor, ale gdy wciskam klawisze na klawiaturze,
nie pojawia się żadna litera.

Warp prism to w polskiej wersji pryzmat przestrzenny chyba, a z tymi dowolnymi grami to nie mam pojęcia o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 16:00, Jave napisał:

edit. czy mody da się ściągnąć z oficjalnej strony blizzarda, czy też muszę szukać ich
po sieci?


Do SC2 nie ma modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 21:57, Feno napisał:

Jak to nie ma? Pełno tego...


Np? Bo ja jakoś żadnych nie widziałem. (Mapa do SC2 =/= Mod do SC2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 22:36, B1SH0P napisał:

Np? Bo ja jakoś żadnych nie widziałem. (Mapa do SC2 =/= Mod do SC2)


A chociazby i z naszego podwórka.
http://www.gram.pl/news_8QfeGuy1_Zobaczcie_najciekawsze_mody_do_StarCrafta_II.html

Nawet oficjalny mod Blizza "StarJeweled" można też wymienić.

P.S.
Robiąc w edytorze nowy plik, już z poczatku wybierasz, czy to ma być mapa, czy mod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować