Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Bry.
W sobotę zakupiłem sobie Starcrafta 2, rozegrałem już kilkanaście meczy w lidze treningowej... Nie mniej przede wyjściem z treningowej chciałbym liznąć trochę taktyk (chamski spam dark templarów jest skuteczny, ale mało ambitny). Zna ktoś może jakieś strony zawierające takie taktyki? Najlepiej po polsku, ale mogą być też po angielsku. Najczęściej gram tossami, jeśli to w czymś pomoże. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu powracają nagrody rzeczowe w serii turniejów GoPL4SC2, w finale miesiąca (30.04) dla graczy którzy zdobędą miejsce na podium czekają:

1 miejsce: Słuchawki SteelSeries Siberia V2 + medal
2 miejsce: Podkładka SteelSeries QcK+ + Gra CDP
3 miejsce: Gra CDP + Konto Premium 30 dni

Harmonogram:
GoPL4SC2 #42 - Puchar dla wszystkich - 03.04.2012 20:00
GoPL4SC2 #43 - Puchar dla wszystkich - 10.04.2012 20:00
GoPL4SC2 #44 - Puchar dla wszystkich - 17.04.2012 20:00
GoPL4SC2 #45 - Puchar dla wszystkich - 24.04.2012 20:00

Strona GoPL4SC2:
http://www.esl.eu/pl/sc2/gopl4sc2/

Stream:
http://cybersport.pl/ESLTV_Poland2

Kanal BNet: GoPL4SC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnością ogłaszamy kolejną, wielką imprezę związaną z Electronic Sports League Polska i Blizzard Entertainment. Mowa o nowych rozgrywkach znanych pod nazwą StarCraft II World Championship Series Poland Nationals. Będzie to ogromna, świetna inicjatywa, jakiej w Polsce jeszcze nie było! W głównym finale offline udział weźmie 8 zawodników, którzy zostaną wyłonieni na dwa sposoby: 6 z czterech turniejów eliminacyjnych oraz 2 z finałów GoPL4SC2.
Dołącz do nas i stwórz kolejny, piękny rozdział w naszej historii.

http://www.esl.eu/pl/sc2/nationals/news/188852/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję przejść StarCraft Mastera, by wbić sobie nowy avatar. Póki co 17 etapów ukończonych, ale kilka z tych rund zakończyło się strasznym stekiem przekleństw i jeszcze się jakichś kontuzji dłoni nabawię. Koreańcy są precyzyjni bardziej od zegara atomowego, bo przynajmniej taka jest wymagana w kilku etapach -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 21:09, Demagol napisał:

Próbuję przejść StarCraft Mastera, by wbić sobie nowy avatar. Póki co 17 etapów ukończonych,
ale kilka z tych rund zakończyło się strasznym stekiem przekleństw i jeszcze się jakichś
kontuzji dłoni nabawię. Koreańcy są precyzyjni bardziej od zegara atomowego, bo przynajmniej
taka jest wymagana w kilku etapach -_-.


Nie ma tak źle. Ja 25 zrobiłęm bez większych problemów. Może jedynie przy 3 czy 4 coś dłużej siedziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, tyle że w kilku etapach trzeba się naklikać i działać w ułamkach sekund (w tych wymagających micro), a jak będę chciał grać w strzelankę, to sobie odpalę strzelankę. Może w końcu mi się uda to porozwalać, ale prędzej rozwalę sobie klawiaturę i dłonie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 22:07, Demagol napisał:

Ta, tyle że w kilku etapach trzeba się naklikać i działać w ułamkach sekund (w tych wymagających
micro), a jak będę chciał grać w strzelankę, to sobie odpalę strzelankę. Może w końcu
mi się uda to porozwalać, ale prędzej rozwalę sobie klawiaturę i dłonie :P.


Ja gram w goldzie (z szansami na platynę) i zrobiłem wszystkie 30 wyzwań Starcraft Mastera. Poziomy 21, 27, 28 i30
zdecydowanie najtrudniejsze imo. Reszta nie jest taka super trudna, na yt są filmiki jak to zrobić, achiev z portretem
za 25 jest niezbyt trudny, polecam zostawic te, które wymieniłem na sam koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 12:29, Steelshadow napisał:

A tak z ciekawości, zrobiłeś 29 bez sposobu?:D

Ze sposobem :P
Inaczej byłby na mojej liście najtrudniejszych ;)
Może kiedyś spróbuje tak jak blizzard planował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 15:25, Demagol napisał:


Tak jeszcze dodam, że mogli o serii Mass Effect w ogóle nie pisać, bo dwie ostatnie części są wyjątkowo marne (jedynka, choć oklepana, była "konkretna" i trzymała się kupy) pod tym względem, niemniej jednak zgadzam się z artykułem, bo to, co zaprezentowano nam w Wings of Liberty to jakieś śmieszne rzeczy. W czasie samej zabawy krzywiłem się na wiele nielogiczności, sprzeczności, niewykorzystanych sytuacji i innych tego typu rzeczy, a przy kolejnych przejściach i analizie tej historii z perspektywy czasu muszę przyznać, że naprawdę jest słaba. Niszczy wszystko, co osiągnięto w SC i BW, rozwala wizję uniwersum, jest wypełniona postaciami albo oklepanymi i stereotypowymi, albo zupełnie zniszczonymi i zamienionymi w miękkie fajeczki (Raynor, ZERATUL!!!!!, Kerrigan zresztą też), albo wypełniaczami, których rolą jest statystowanie i rzucanie jednolinijkowcami.

Boję się o fabułę dwójki, bo może historię a la kampania Zergów z Brood War zmienić w emowatą historię typu "Malak''s not evil, he''s just misunderstood!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:31, tkoeman napisał:

> A tak z ciekawości, zrobiłeś 29 bez sposobu?:D
Ze sposobem :P
Inaczej byłby na mojej liście najtrudniejszych ;)
Może kiedyś spróbuje tak jak blizzard planował .

No mi zajął chyba ze 3 godziny (high master terran):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 17:43, BoloMaster napisał:

znany już jest termin wydania Heart of the Swarm? Ewentualnie jakieś beta testy;>


Nie nastawiałbym się na beta testy. Po tym jak przyszło tyle mailów od blizzarda, że beta D3 rusza we wrześniu i beta keya na oczy nie zobaczyłem to zwątpiłem w te ich wersje testowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 18:16, B1SH0P napisał:

Nie nastawiałbym się na beta testy. Po tym jak przyszło tyle mailów od blizzarda, że
beta D3 rusza we wrześniu i beta keya na oczy nie zobaczyłem to zwątpiłem w te ich wersje
testowe.

Opłacasz wowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować