Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Wow, ale świetna i wyrównana gra numer 3 wygrana przez Manę. :D W sumie to niezły sukces, zwłaszcza że Hero nie przegrał nawet jednej mapy w turnieju aż do tego meczu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ten Naniwa zrobił. Teraz Stephano ma z górki. Tylko Hero i Naniwa mogli go zatrzymać. Mam nadzieję, że się mylę. Może Mana pokona Francuza. Kurcze, a tak liczyłem na Naniego. Taka przewaga i przegrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 20:23, Mange napisał:

Teraz Stephano ma z górki.

Nom, jego szanse na wygraną lecą z górki na dół. :P Mana zjadł zerga w pierwszym meczu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podszkolić się z gry zergiem. Widziałem fajną stronę z coachingiem ze Starcrafta 2 ( http://acelessons.com/) jednak nauka jest tam dość kosztowna, iwolałbym wybrać jakieś rodzime szkolenie. Czy nie wiecie może gdzie można wykupić sobie lekcje z dobrym graczem Starcrafta, który pokaże różne taktyki i zwróci uwagę na błędy w grze?
Jest może taka strona jak http://acelessons.com/ tylko że polska, z jakimiś ogłoszeniami graczy udzielających lekcji gry SC2?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 19:14, kulfonito napisał:

Ma ktoś jakas taktyke jak grać terranami? Bo w multi łoją mnie ostro :D


ALT+F4 i płakanie w poduszkę ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 13:12, Czternasty napisał:

Chciałbym podszkolić się z gry zergiem. (...)


Chyba żartujesz, że chcesz bulić komuś cięzkie pieniądze za to, aby nauczył cię grać Zergiem. Zapomnij o tym i lepiej przeznacz te pieniądze na coś fajnego ;-)

Ja gram zergiem w diamentowej lidze i do wszystkiego doszedłem sam. Oglądaj streamy innych graczy (nie koniecznie prosów). Wejdź na polski czat na bn i tam obsuj gry, które inni grają - można naprawde sporo się z nich nauczyć, zwłaszcza są to cenne lekcje dla początkujących. Jeżeli chcesz możesz do mnie napisać w grze (feNo#151), to chętnie ci pomoge i dam kilka rad na poczatęk.

I pamiętaj na boga, żeby nikomu nie płacić za coś, co można samemu odszukać na youtube, czy wyczytać na liquipedii.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem. W końcu ściągnąłem angielskiego klienta gry, a w zasadzie północno-amerykańskiego. Wszystko działa, tzn obie wersje gry. Tyle że nowa jest aktywne jedynie jako starter, wpisanie kodu aktywacyjnego nie upgraduje wersji do tej pełnej. Tym bardziej jest to śmieszne że w komunikacie o błędzie jest wzmianka o tym, że kod może służyć do aktywacji kilku klientów z różnych regionów. Ktoś miał podobny problem? Wiecie co zrobić?
P.S. Mam nadzieję, że kolejnych części już nie będą spolszczać, bo wychodzi im to do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 18:38, Corporal napisał:

Witam, mam następujący problem.


Klucze przypisane są przynajmniej teraz do jednego regionu. Jeśli ściągałeś klienta English (US) z regionu NA - nic dziwnego, że Twój europejski klucz nie działa.

EU - English (EU) to właściwy klient.

Z tego co wiem Blizzard ma w planach zniesie blokady regionalnej na wzór tej z D3 - ciekawy jestem kiedy się tego doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 18:52, Shinigami napisał:

Z tego co wiem Blizzard ma w planach zniesie blokady regionalnej na wzór tej z D3 - ciekawy
jestem kiedy się tego doczekamy.


W okolicy premiery Heart of the Swarm. Z tym, że jak to będzie wprowadzone to będzie to możliwe zarówno w WoL jak i HotS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 15:35, Feno napisał:

Jeżeli chcesz możesz do mnie napisać w grze (feNo#151), to chętnie ci pomoge i dam kilka
rad na poczatęk.


To bardzo miło z twojej strony, zaproszę Cię jak będziesz. Co do streamów i innych filmów komentowanych to trochę mi szkoda czasu bo jest tego naprawdę wiele, a większość filmików to jakieś 40-60 minut :) Nie chcę też grać pod strategie bo myślę że to trochę zbyt nudne, wolę spontanicznie planować i się dostosowywać.

Dnia 03.07.2012 o 15:35, Feno napisał:

I pamiętaj na boga, żeby nikomu nie płacić za coś, co można samemu odszukać na youtube,
czy wyczytać na liquipedii.


Tak, w sumie to masz rację. Liquipedia jest naprawdę warta odwiedzenia, teraz nawet zapisuję ją sobie do instapapers (aplikacja na iphona) i czytam offline jak jestem w drodze, polecam aby nie tracić czasu będąc przy komputerze - idealne na uliczne korki jakie mam w okolicy :)

https://hotfile.com/dl/162181010/2145337/ZvT_-_whats_wrong_wtf.SC2Replay.html

Tutaj podrzucam ci replay''a mojej ostatniej walki - nie wiem co robię źle, mam punktacje taką samą jak przeciwnik (pod koniec w statach), na jego Terrańskie jednostki marine+medi+tank odpowiadam baneling/speedling/ultralisk i niby jakoś idzie, coś tam walczymy, ale koniec końców przegrywam.
Byłoby super jakbyś mógł rzucić okiem i nadmienić parę błędów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:03, Czternasty napisał:

Byłoby super jakbyś mógł rzucić okiem i nadmienić parę błędów ;)


Parę błędów jest, o których pogadamy na bn''ie, ale jeden największy nadmienie tutaj.

Największym błedęm jaki popełniłeś w tej grze to miejsce walki. Gdy masz taką sytuację, że terran siedzi na 2 bazach i kampi to siedź pod jego rampa i czekaj aż wyjdzie. Nigdy nie atakuj pierwszy! Widziałęś sam jak się to skończyło na wąskiej rampie? Twoje ultry blokowały się i padały jak muchy. Czekaj na jego ruch, aż wyjdzie i wtedy otaczasz go ze wsztkich stron i zjadasz.
Gdy w late game grasz ultra/ling/benaling to nie rób mutalisków. Nic nimi nie zrobisz, a tracisz je w sposób fatalny. Lepiej zainwestowac w infestory i fungalować mariny, lub ewentualnie w broodlordy.
Mogłes to spokojnie wygrać, miałes 4 bazy a on 2. Gdybys tylko nie ruszył na niego w najgorszym momencie i nie stracił w fatalny sposób swojej armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować