Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Odpal sobie taką mapkę StarCraft Master, nauczysz się mikrować :D. Chociaż trzeba przyznać, że przynajmniej kilka etapów jest mocno frustrujących, chociaż portret StarCraft Mastera jest dość łatwo zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 16:07, Demagol napisał:

Odpal sobie taką mapkę StarCraft Master, nauczysz się mikrować :D. Chociaż trzeba przyznać,
że przynajmniej kilka etapów jest mocno frustrujących, chociaż portret StarCraft Mastera
jest dość łatwo zdobyć.


Grałem :P. Mam 26 wyzwanie. Tragedia. Nie mogę ogarnąć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w temacie,skończyłem kampanię i postanowiłem udać się na podbój siecie, w grach testowych szło mi delikatnie mówiąc średnio a zostałem przydzielony do srebrnej ligi. Istneje strona gdzie wytłumaczone są jakieś podstawowe taktyki? Bo mimo tego, że z komputerem idzie mi całkiem dobrze, to w sieci nie jest już tak różowo;/ Z góry dzięki za wszelką pomoc:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam również :). Sam jestem początkujący (dopiero 92 mecze rozegrane, z czego 20 kończyło się rushem...)

Ja otrzymałem te linki:
http://www.teamliquid.net/forum/index.php?show_part=34
http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=284255

ogólnie polecam stronę http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Main_Page ze względu na ilość informacji która się na niej znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek wybierz rase którą chcesz grać (nie polecam grania randomem na początku), a potem poszukaj podstawowych otwarć na teamliquid.net i na youtube, wybierz jeden i naucz się go w miare. Po jakimś czasie sam zaczniesz zauważać jaka jednostka jest najlepsza przeciw danej jednostce przeciwnika i co robić w konkretnych sytuacjach. Polecam też oglądanie streamów z turniejów i meczy innych graczy, dużo się można nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 09:20, Sebo922 napisał:

Czy wam też po patchu przestała działać polska wersja językowa?


Mi przeciwnie, właśnie po patchu sie na pl zmieniło. Ale już to odkręciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 12:57, The_Warrior napisał:

Mam pytanko, czy jak zainstaluje brytyjską wersję gry to uruchomię ją na koncie battle.net
polskim ?

Zarówno wersja english(eu) jak i polska są obsługiwane przez server Europejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to POLECIŁBYM Ci, abyś grał randomem, wtedy ogarniesz sobie każdą z ras i się przerzucisz na którąś, albo jak chcesz to zawsze możesz się nauczyć openingów na każdą rasę. I uważaj, z tego co widzę to dostałeś informacje aby szukać na yt. Nie patrz na openingi z roku 2010. Wybieraj sobie takie w miarę świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dobry system przydzielania do lig.

Jestem w brązie, zagrałem dziś trzy mecze, w pierwszym przegrałem ze złotem, w drugim przegrałem ze srebrem, w trzecim wygrałem ze srebrem bo koleś wyszedł po 5 sekundach i awansowałem do srebra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 20:59, ray757 napisał:

Nie ma to jak dobry system przydzielania do lig.

Jestem w brązie, zagrałem dziś trzy mecze, w pierwszym przegrałem ze złotem, w drugim
przegrałem ze srebrem, w trzecim wygrałem ze srebrem bo koleś wyszedł po 5 sekundach
i awansowałem do srebra :D


To nic tylko się cieszyć :P. Ja jestem w srebrze i grałem z diamentem dwukrotnie, raz z masterem i kilkukrotnie ze złotem i platyną. O ile ze złotem i platyną zdarzyło się wygrać to diament i master cisneli mnie nieziemsko :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dziwne rzeczy z mathmakingiem są spowodowane w pewnej części przez ludzi, którzy są "achievment whore" i z mastera spadają sobie do brązu. Wtedy system nie wie co się dzieje i dostajecie dziwnych przeciwników. Ogólnie matchmakin'' działa dość dobrze w wyższych ligach, IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie działania gry po patchu.

1. Przed patchem gra chodziła jak marzenie, po - w każdej grze zaliczam co kilka minut ścinki na kilkanaście sekund. Co z tym zrobić?
2. Inna kwestia: pobieranie plików, gry gram w mody. Odpalam Left 2 Die - za każdym razem w pobieraniu brakuje 1mb. To dziwne: przecież wszystkie pliki pobierają się przed załadowaniem mapy, nie? Dlaczego tutaj coś się chce jeszcze dociągnąć w trakcie ładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 12:33, Jave napisał:

1. Przed patchem gra chodziła jak marzenie, po - w każdej grze zaliczam co kilka minut
ścinki na kilkanaście sekund. Co z tym zrobić?


Zmniejszyć ustawienia graficzne, ew. kupić nowy PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 12:33, Jave napisał:

1. Przed patchem gra chodziła jak marzenie, po - w każdej grze zaliczam co kilka minut
ścinki na kilkanaście sekund. Co z tym zrobić?

Defragmentację plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować