Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

IEM Cologne 2012 powoli sie rozpędza. Dzisiaj będą mecze z open bracket. Sporo dobrych graczy i o ile gracze z group stage są w większości średni, to w open bracket są wymiatacze (Na 99% zwycięzca tej edycji się w niej znajduje). Będzie się działo.
http://pl.esl.tv/iem/
http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/IEM_Season_VII_-_Global_Challenge_Cologne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 16:06, Mange napisał:

Ale gra !!! Jak ktoś będzie miał okazje to polecam mecz Targa vs Grubby game 2 z open
bracket.


Nudna jak flaki z olejem. Zerg okazał się jakims retardem, który pozwolił tossowi wszystko odbudować mimo, że przez 20 minut miał podwójny supply i 2 działające bazy...
Przegrał na własne życzenie mimo, że miał ogromną przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 17:01, Malevyn napisał:

jest dostepna beta hots dla posiadaczy sc2 ?


Nie. I nie będzie. To jest blizzard, oh c''mon. Tylko WoL miał dość "dużą betę", tutaj pewnie dopuszą tylko zamknięte grono i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 22:31, B1SH0P napisał:

Nie. I nie będzie. To jest blizzard, oh c''mon. Tylko WoL miał dość "dużą betę", tutaj
pewnie dopuszą tylko zamknięte grono i tyle.


Do każdej bety Blizzard dopuszcza i owszem zamknięte, ale też dość liczne grono użytkowników. Do bety HotSa w pierwszej kolejności będą mieć dostęp wybrani progamerzy, ale także użytkownicy, którzy aktywnie pomagali przy becie patcha 1.5 oraz rzecz jasna dziennikarze. Stopniowo będą dostęp uzyskywali także "zwykli" gracze. No i po za tym będzie masa konkursów na portalach fanowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki - chcielibyście spytać o coś twórców Heart of the Swarm? Bo tacy będą mi się niedługo kręcić pod nosem i odpowiadać na /wszystko/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się ich, czy fabuła będzie tym razem mniej starała się naśladować ich ulubione seriale, a bardziej pójdzie w kierunku tego co dostaliśmy w pierwszym SC i BW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 14:13, ww3pl napisał:

Cześć chłopaki - chcielibyście spytać o coś twórców Heart of the Swarm? Bo tacy będą
mi się niedługo kręcić pod nosem i odpowiadać na /wszystko/.

Tak odpowiadają na "wszystko", jak to było jakiś czas temu dla Gramu?

luzac:

Dnia 16.08.2012 o 14:13, ww3pl napisał:

Zapytaj się ich, czy fabuła będzie tym razem mniej starała się naśladować ich ulubione seriale, a bardziej pójdzie w > kierunku tego co dostaliśmy w pierwszym SC i BW.

A oni na to udzielają rozbudowanej odpowiedzi: "Yeah, absolutely".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerchio spiął poślady na ostatni mecz grupowy i zjadł ForGG 2-0. :) W sumie to wydaje mi się nawet, że dzięki temu zajmie pierwsze miejsce, aczkolwiek mogę się mylić. A pierwsze miejsce w grupie jest spoko, bo od razu daje awans do ćwierćfinału. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 14:13, ww3pl napisał:

Cześć chłopaki - chcielibyście spytać o coś twórców Heart of the Swarm? Bo tacy będą
mi się niedługo kręcić pod nosem i odpowiadać na /wszystko/.


Czy nie wydaje im się, że Tempest Protossów nie jest zbyt przesadzony? Nawet kilka Vikingów ma spory problem ze zestrzeleniem jednej sztuki, nie wspominając o tym, że Tempest może atakować z dużej odległości zarówno jednostki naziemne jak i powietrzne. Czy planowane jest zmniejszenie zasięgu rażenia Tempesta? A jeżeli nie to czy rozważana jest możliwość aby ta jednostka miała tylko możliwość ataku na cele naziemne? Jakiego typu obrażenia zadaje Tempest (zwykłe, obszarowe)? Kolejne pytanie: czy Wojman dostanie dostęp do bety HotS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 16:25, Wojman napisał:

> Cześć chłopaki - chcielibyście spytać o coś twórców Heart of the Swarm? Bo tacy
będą
> mi się niedługo kręcić pod nosem i odpowiadać na /wszystko/.

Czy nie wydaje im się, że Tempest Protossów nie jest zbyt przesadzony?

Ja dopóki nie zobaczę tych jednostek w normlanych starciach, nie będę się wypowiadał. Te battle reporty miały tylko zaprezentować nam te jednostki.

Dnia 16.08.2012 o 16:25, Wojman napisał:

Kolejne pytanie: czy Wojman dostanie dostęp do bety
HotS?

Moderator Wojman na pewno by dostał. Nie wiem czy teraz masz jeszcze taką siłę przebicia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 16:25, Wojman napisał:

Czy nie wydaje im się, że Tempest Protossów nie jest zbyt przesadzony? Nawet kilka Vikingów
ma spory problem ze zestrzeleniem jednej sztuki, nie wspominając o tym, że Tempest może
atakować z dużej odległości zarówno jednostki naziemne jak i powietrzne. Czy planowane
jest zmniejszenie zasięgu rażenia Tempesta? A jeżeli nie to czy rozważana jest możliwość
aby ta jednostka miała tylko możliwość ataku na cele naziemne? Jakiego typu obrażenia
zadaje Tempest (zwykłe, obszarowe)?


Tempest porzesadzony? Znając graczy nie będzie w ogóle grany. Koszty 300/300, brak splasha, konieczny obs, żeby wykorzystac cały zasięg, wysoki cooldown strzału czyni z niego słabiutkiego unita. Chyba jedynie na bl''e się nadaje, ale i tak bl''e zazwyczaj występują w grupie z corruptorami i infestorami. Ja osobiście najbardziej u tossa obawiam się Oracle.
NA dzień dzisiejszy cięzko powiedzieć. Poczekamy na betę i się okażę co z czym się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 14:13, ww3pl napisał:

Cześć chłopaki - chcielibyście spytać o coś twórców Heart of the Swarm? Bo tacy będą
mi się niedługo kręcić pod nosem i odpowiadać na /wszystko/.


Czy będziemy mogli porozmawiać prywatnie, w sprawie pytań? <3

Anyway, co do tempesta, PRZECIEŻ TO TO MIAŁO MIEĆ SPLASH NA MUTALE, trolololo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 17:27, B1SH0P napisał:

Anyway, co do tempesta, PRZECIEŻ TO TO MIAŁO MIEĆ SPLASH NA MUTALE, trolololo.


Ba, ale szczerze to ja nawet po pierwszym filmiku nie widziałem jak to miało niby z Mutami walczyć. Drogie, pojawiajace się później od nich, z wolnym atakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 21:10, Bambusek napisał:

Ba, ale szczerze to ja nawet po pierwszym filmiku nie widziałem jak to miało niby z Mutami
walczyć. Drogie, pojawiajace się później od nich, z wolnym atakiem.


Muta/ling bardzo boli protossa i powiedzmy sobie szczerze, gdzie są feniksy kiedy jest już ta "krytyczna" ilość mutali, tak samo stalkery. Muta/ling jest ryzykowne, ale niszczy i mażdży, jedyny dobry sposób na mutale u tossa to stormy. A tempest raczej można mieć w tym samym momencie co HT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 22:32, B1SH0P napisał:

> Ba, ale szczerze to ja nawet po pierwszym filmiku nie widziałem jak to miało niby
z Mutami
> walczyć. Drogie, pojawiajace się później od nich, z wolnym atakiem.

Muta/ling bardzo boli protossa i powiedzmy sobie szczerze, gdzie są feniksy kiedy jest
już ta "krytyczna" ilość mutali, tak samo stalkery. Muta/ling jest ryzykowne, ale niszczy
i mażdży, jedyny dobry sposób na mutale u tossa to stormy. A tempest raczej można mieć
w tym samym momencie co HT.


Dość dobrze na zwartą grupę mutów dają radę archonty, dzięki obrażeniom obszarowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować