Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

To tak jak mi. :D Męczę to srebro i męczę... Za mały progres by dłużej siedzieć, a gry które nie kończą się w 25 minut stają się dla mnie nużące - przynajmniej te z brązem, bo jak da mi złoto to zaczynam się stresować grą przeciwnika i nawet czasem coś ugram xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 13:53, Akoss-94 napisał:

To tak jak mi. :D Męczę to srebro i męczę... Za mały progres by dłużej siedzieć, a gry
które nie kończą się w 25 minut stają się dla mnie nużące - przynajmniej te z brązem,
bo jak da mi złoto to zaczynam się stresować grą przeciwnika i nawet czasem coś ugram
xD


4h grania dziennie (bez przerwy) i w przeciągu 2-3 tygodni z brązu do diamentu można dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 14:43, B1SH0P napisał:

4h grania dziennie (bez przerwy)

Ja po 2h siły nie mam... xP Do tego trzeba wygrywać. Zresztą nie zależy mi na diamencie. Chcę czerpać przyjemność z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 12:38, matiz123 napisał:

Wow, ale się MaNie trafiła grupa na Code S - TaeJa, MMA i MVP. :D Niby PvT to jego teoretycznie
najlepszy match-up, ale i tak pewnie będzie ciężko coś ugrać. W sumie samo wejście do
Code S to nie najgorsze osiągnięcie. :)

Nie, ma MaNA szczęścia. Z pośród tej trójki tylko MMA, może z nim przegrać. Mimo wszystko gratulacje dla niego i niech wygra na przekór wszystkim!
Naniwa ma w porównaniu do MaNy łatwą grupę i znowu może dojść daleko, choć ostatnio nie gra już tak dobrze.
Jeadong w grupie z MC ^^ Ja jeszcze bardziej czekam na kolejny sezon, w którym wystąpi prawdopodobnie Stephano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 16:39, kulfonito napisał:

Jako, że gram terranem i jestem już w srebrze to możecie mi polecić taktyki na tvp i
tvz? :D


Z tego co zauważyłem to 3/4 gier na zerga zaczyna się od FE, kilku helionów, 1 lub więcej banshee i później już kto co woli, albo mech, albo tanks marines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jak podpatrzyłem jakieś rozwiązania dotyczące problemu "czkawki" SC2, to wyszło, że niby jest to problem z CPU throttlerem i że dzieje się tak dlatego, że procek najpierw się "rozpędza", a potem nagle zwalnia. Zamiast bawić się jakimiś programikami po prostu zwiększyłem detale i wszystko wróciło do normy :D. No, powiedzmy, bo framerate jakiś super zadowalający nie jest, ale zaciach jest jeden na całą misję, a nie co parę sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem

Spoiler

Protosów i rozwaliłem Ariel, straciłem coś?



A w przyszłości będą takie wybory, to będę coś zyskiwał tracił?

A w ogóle można będzie np. kupić do drugiego kompa część 2 gry i na obu grać przeciwko sobie przez BN?
Jak się mają te następne epizody do poprzednich części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 18:37, zerohunter napisał:

A w przyszłości będą takie wybory, to będę coś zyskiwał tracił?


W następnym wybierzesz jaką jednostkę chcesz. Czyli źle wybrać się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 18:37, zerohunter napisał:

A w przyszłości będą takie wybory, to będę coś zyskiwał tracił?


Tracisz co najwyżej drugą opcję. Blizzard jednak w tym aspekcie mocno zawalił :D.

Dnia 02.09.2012 o 18:37, zerohunter napisał:

A w ogóle można będzie np. kupić do drugiego kompa część 2 gry i na obu grać przeciwko
sobie przez BN?
Jak się mają te następne epizody do poprzednich części?


Dodatkowe rzeczy będą dostępne tylko dla posiadaczy dodatku, ale ci z dodatkiem będą mogli grać z wszystkimi. No i oczywiście w HotS jest nowa kampania, z tego punktu widzenia to sequel.

Swoją drogą, znalazłem całkiem obiecującą mapkę - Kobold Tribes. Złożona i pewnie dość czasochłonna, ale interesująca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerchio wygrał Battle at MoW (taki nasz HSC). Liczę, że zdobędą kolejnych sponsorów, którzy pozwolą na jeszcze więcej :) Takie turnieje są, bardzo fajne, wszystko jest tu na luzie, dużo śmiechów, można bardziej poznać graczy i dobrze się przy tym bawić.

Niedługo WCS Europe i tylko 2 miejsca jadą dalej. Szkoda, bo jest tyle ciekawych graczy którzy na pewno na to zasłużyli. Stephano, Nerchio, Grubby, ciężko mi wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 19:10, Demagol napisał:

Dodatkowe rzeczy będą dostępne tylko dla posiadaczy dodatku, ale ci z dodatkiem będą
mogli grać z wszystkimi.


Czyli w multi będę np. trafiał na ludzi, którzy mają nowe jednostki i mogą używać ich przeciwko mnie, a ja nie? Jak to będzie wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, wchodzisz w zakładkę ladders, później Career Summary i masz kolejną zakładkę "Wings of liberty", czyli jak wyjdzie dodatek to będziesz mieć też zakładkę HotS, każda wersja będzie miała swój oddzielny ranking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 20:39, B1SH0P napisał:

Sprawa jest prosta, wchodzisz w zakładkę ladders, później Career Summary i masz kolejną
zakładkę "Wings of liberty", czyli jak wyjdzie dodatek to będziesz mieć też zakładkę
HotS, każda wersja będzie miała swój oddzielny ranking.


Coś słyszałem, że część jednostek z podstawki zostanie wywalona (m.in chyba Carrier). Jak wyjdzie ten dodatek, to powstanie jakaś alternatywna wersja gry. A jak wyjdzie drugi, to kolejna. Dziwny pomysł, jeśli to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carrier zostanie zastąpiony i nie, pomysł nie jest dziwny. Teoretycznie każdy RTS tak ma, jeżeli wychodzi nowy dodatek to wtedy ten dodatek ma swój własny ladder, client itp. Wiem, że Company of heroes miało coś w stylu, że wszystko było połączone i ludzie bez dodatku grali z tymi co mają dodatek. btw. z tego co mi wiadomo to tylko pozbywają się carriera i overseera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować