Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2012 o 10:58, Harvenar napisał:

wywalają carriera i mothershipa.


Mothership wrócił, może zamienić się w Mothership Core i ma parę nowych umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 11:24, Demagol napisał:

A skąd masz to info? Bo w buildzie z czerwca 2012 mothership wrócił.

Przecież ostatnie battle report''y nic nie wspominały o tym by ship miałby wrócić. Core będzie wystarczającym zastępstwem które i nie jest to druga forma mamy, a oddzielna jednostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 12:07, B1SH0P napisał:

Z tego co czytałem to core można było zamienić w shipa, a po gamescomie są spekulacje,
że core zostanie usunięte, imba nieskończona ilość chrono boosta i energia dla sentry.

O, nie wiedziałem o tym. Dzieki za info :)
Chyba, będzie to dobry krok, bo mimo, że gram tossem to musiałbym być ślepcem by nie zauważyć ogromu możliwości które niosłyby umiejętności core. A one mogły by być za dobre.

Dnia 03.09.2012 o 12:07, B1SH0P napisał:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Energize jest po prostu OP, tak samo ten recall w early/mid, idziesz sobie, wbijasz się w expa olewając wojsko przeciwnika i przy minimalnych stratach wracasz do bazy w ułamku sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 15:15, B1SH0P napisał:

Energize jest po prostu OP, tak samo ten recall w early/mid, idziesz sobie, wbijasz się
w expa olewając wojsko przeciwnika i przy minimalnych stratach wracasz do bazy w ułamku
sekundy.


Fakt, ten recall jest trochę przegięty. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N razie mało co z nowych nie jest OP. Swarm Host to jakiś żart, tańszy jak immortal, zakopuje się i wywala darmowe robactwo mające atak 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się sprawuje obecnie Tempest? Od początku wydawał się imba, taki latający siege tank... Wydaje mi się, że dotychczasowe spamy voidów mogą zastąpić spamy tą jednostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 13:26, Arcling napisał:

A jak się sprawuje obecnie Tempest? Od początku wydawał się imba, taki latający siege
tank... Wydaje mi się, że dotychczasowe spamy voidów mogą zastąpić spamy tą jednostką.


Tempest jest dobry na takie jednostki jak siege, ale np. IMHO na zerga nie mają użytku, mega super uber wolny attack speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 13:26, Arcling napisał:

A jak się sprawuje obecnie Tempest? Od początku wydawał się imba, taki latający siege
tank... Wydaje mi się, że dotychczasowe spamy voidów mogą zastąpić spamy tą jednostką.

Widziałem kilka steamów, prędzej cz później każdy toss zaczyna spamować tempestami. Teraz to wygląda tak, że bez względu na swój styl gry przeciwko protossowi, trzeba inwestować w solidne aa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 15:29, B1SH0P napisał:

> A jak się sprawuje obecnie Tempest? Od początku wydawał się imba, taki latający
siege
> tank... Wydaje mi się, że dotychczasowe spamy voidów mogą zastąpić spamy tą jednostką.


Tempest jest dobry na takie jednostki jak siege, ale np. IMHO na zerga nie mają użytku,
mega super uber wolny attack speed.

12 sprawia, że tempest to nietykalne wsparcie dla głównych sił. Dajmy na to, może wparować w linie minerałów, zdjąć kilka dronek i odleć w siną dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 15:34, Jave napisał:

12 sprawia, że tempest to nietykalne wsparcie dla głównych sił. Dajmy na to, może wparować
w linie minerałów, zdjąć kilka dronek i odleć w siną dal.


Mutale. Mówisz o harrasowaniu jedną z najdroższych jednostek, już lepszy byłby drop zealotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na dzień dzisiejszy Tempest nie będzie miał miejsca w multi. No chyba, że na jakiś mass broodlord? Ale to i tak lepiej chyba nadal wypada archon toilet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:41, zerohunter napisał:

Piękna końcówka, chociaż jakoś mało epicka, drugą część w listopadzie?

?cos mnie ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować