Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2012 o 01:42, Janek_Izdebski napisał:

> Pytanie z innej beczki: można jeszcze gdzieś kupić kolekcjonerkę
> "Wings of Liberty"?
Będzie ciężko, ale podstawka już po 99 zł w Saturnach czy MM na
przykład... :)

Podstawkę mam, ale chciałbym zrobić update do kolekcjonerki; na AlleDrogo co chwilę ktoś wystawia, ale jak do tej pory wszystkie z wykorzystanym kodem, albo po niemiecku. Powysyłałem maile do sklepów, może akurat u kogoś na magazynie zostało. Kilka razy niektóre "unikaty" w taki właśnie sposób udało mi się zdobyć; czasami nawet 5 lat po premierze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 11:21, Inuki napisał:

> > Pytanie z innej beczki: można jeszcze gdzieś kupić kolekcjonerkę
> > "Wings of Liberty"?
> Będzie ciężko, ale podstawka już po 99 zł w Saturnach czy MM
> na przykład... :)
>
Podstawkę mam, ale chciałbym zrobić update do kolekcjonerki; na AlleDrogo co chwilę ktoś
wystawia, ale jak do tej pory wszystkie z wykorzystanym kodem, albo po niemiecku. Powysyłałem
maile do sklepów, może akurat u kogoś na magazynie zostało. Kilka razy niektóre "unikaty"
w taki właśnie sposób udało mi się zdobyć; czasami nawet 5 lat po premierze :-P

Próbuj, co Ci szkodzi... Może trafisz na jakąś okazję, czego Ci życzę... :) BTW, uderzałeś do LEM-u? On chyba wydawał kolekcjonerkę na terenie Polski... Może tam najpierw powinieneś zadzwonić/napisać? Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 11:55, Janek_Izdebski napisał:


Próbuj, co Ci szkodzi... Może trafisz na jakąś okazję, czego Ci życzę... :) BTW, uderzałeś
do LEM-u? On chyba wydawał kolekcjonerkę na terenie Polski... Może tam najpierw powinieneś
zadzwonić/napisać? Pozdrawiam. :)


Do nich w pierwszej kolejności pisałem; kazali pytać w Empikach, bo ponoć nie wszystkie niesprzedane egzemplarze zostały zwrócone, więc jest szansa, że w którymś tam sobie kolekcjonerki leżą. W jednym np. przy okazji premiery "Mists of Pandaria", wystawili kolekcjonerkę "Cataclysm" w cenie podstawki (119zł chyba). Kumpel skorzystał z okazji i kupił :-) Może przy okazji premiery dodatku do StarCrafta też odkopią kilka egzemplarzy kolekcjonerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 12:08, Inuki napisał:

Do nich w pierwszej kolejności pisałem; kazali pytać w Empikach, bo ponoć
nie wszystkie niesprzedane egzemplarze zostały zwrócone, więc jest szansa, że w którymś
tam sobie kolekcjonerki leżą. W jednym np. przy okazji premiery "Mists of Pandaria",
wystawili kolekcjonerkę "Cataclysm" w cenie podstawki (119zł chyba). Kumpel skorzystał z
okazji i kupił :-) Może przy okazji premiery dodatku do StarCrafta też odkopią kilka egzemplarzy
kolekcjonerki?

Może odkopią... Mimo wszystko, życzę powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są i pierwsze zaskoczenia na mistrzostwach - Idra wychodzi z pierwszego miejsca w grupie śmierci - Hero, Roro i Stephano - pokonał tego ostatniego 2:0 w meczu wygranych. Babyknight wygrał z Rainem 2:0, chociaż to też mecz wygranych, także Koreańczyk jeszcze nie odpadł z turnieju, Huk przegrał oba mecze grupowe, co oznacza, że dalej już nie gra. Nerchio niestety przegrał 2:1 z Creatorem i właśnie zaczął mecz przegranych z Moonglade''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stephano grał tak beznadziejnie że na miejscu organizatorów uznałbym te gry za ustawione. Ogólnie ten turniej to jedna wielka porażka a przed nami jeszcze finałowe PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 08:59, ZubenPL napisał:

Stephano grał tak beznadziejnie że na miejscu organizatorów uznałbym te gry za ustawione.


czy sie stoi czy sie lezy 2000 baksow sie nalezy ;) turnieju nie mialem jak ogladac i przez to wielki plus dla blizza za porzadnie zrobione vody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 08:59, ZubenPL napisał:

Stephano grał tak beznadziejnie że na miejscu organizatorów uznałbym te gry za ustawione.

Nie powiedziałbym, że beznadziejnie. Ale na "wyczarowane" Kolosy ładnie dał się nabrać i się tego po nim nie spodziewałem. :D

Dnia 18.11.2012 o 08:59, ZubenPL napisał:

Ogólnie ten turniej to jedna wielka porażka a przed nami jeszcze finałowe PvP.

Dlaczego porażka? Na pewno mogły się nie podobać drobne problemy techniczne (typu chwilowe przerwy w działaniu streamów tudzież okazjonalne braki w komunikacji między casterami i obsługą techniczną), ale z poziomu gier jestem zadowolony. Z tych gier, które widziałem najlepsza była pierwsza mapa w meczu Nerchio ze Scarlett - absurdalne ZvZ trwające ponad 50 minut, w którym parę razy wydawało się, że już wiadomo kto wygra, ale po chwili przewaga przechodziła na drugą stronę. :P Poza tym były tam chyba dwie bitwy trwające dobre kilka minut. :D
Poza tym jeszcze Grubby fajnie grał - zaprezentował zdrową mieszankę chessów z nieco późniejszymi all-inami i fajnymi zmyłkami typu "niech przeciwnik myśli, że mam trzecią bazę". Idra też się ładnie zaprezentował, poza dzisiejszym meczem, w którym został łatwo zjedzony.

Co do finału, to mam nadzieję, że wygra Creator, bo wtedy Nerchio będzie mógł się tłumaczyć, że przegrał z mistrzem świata i dlatego z grupy nie wyszedł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na finał. I dylemat - który stream oglądać - Apollo i Day9 czy Tastosis? Chyba się będę przełączał między nimi co mapę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby "największy" turniej sc2, niby 100000$ dla zwycięzcy, a mnie jakoś ten turniej nie mógł oczarować. Przeszedłem koło niego obojętnie, obejrzałem kilka gier, a przy ostatnim MLG zarywałem wszystkie nocki łącznie z tą niedziela/pon mimo, że do szkoły miałem na 8.00. Brakowało mi terran, brakowało mi gwiazd (jedna z wad tego iż nawet ameryka płd musiała mieć swoich przedstawicieli). Nie ma co się dziwić, że choćby MC i MVP zrezygnowali już na samym początku na rzecz IEM.

Na szczęście przed nami jeszcze takie turnieje jak:
DH Winter ( tu się nie martwię o zajebistoś*).
Iron Squid, mimo małego pize poola ma więcej gwiazd niż BWC i są znakomici terranie.
IGN ProLeague Season 5. $100000 i imba obstawa spośród najlepszych graczy 3 ras.
No i na zakończenie coś co ogląda się nie tylko dla gier. HomeStory CUP VI (n1 jak Sase Rooti i chyba leTod bawili się w pewna zabawkę http://twitter.com/HelloSaSe/status/227243609072750592/photo/1 Przegrany musiał wypić jak zapewniali gracze "sok jabłkowy". Nocne karaoke po odpalone na streamie w środku nocy i inne rzeczy dla których warto to obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 09:48, matiz123 napisał:

Poza tym jeszcze Grubby fajnie grał - zaprezentował zdrową mieszankę chessów z nieco
późniejszymi all-inami i fajnymi zmyłkami typu "niech przeciwnik myśli, że mam trzecią
bazę". Idra też się ładnie zaprezentował, poza dzisiejszym meczem, w którym został łatwo
zjedzony.

Grubby próbował coś wykombinować ale wyszło standardowo a przez odstępstwa od normy przegrał:)Parę ciekawych ZvZ nie uratuje nic nie zmienia przy nawale standardowych nudnych gier czego zwieńczeniem był finał składający się z colosów i paru allinów/chessów czyli jak praktycznie w każdy PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany napiszę, że przeczytałem streszczenie książki "StarCraft II: Flashpoint" i jestem po prostu zauroczony. Wartka akcja pełna zwrotów, bohaterowie, którzy w Wings of Liberty byli tylko tłem tutaj wreszcie pełnią (i to nieraz niemałą) rolę, scenariusz jest dobrze skonstruowany, aż chciałoby się dostać coś takiego w WoL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 18:18, ZubenPL napisał:

finał składający się z colosów i paru allinów/chessów czyli jak praktycznie w każdy PvP.

No tak, tu niestety zabrakło fajerwerków. :P Wyjątkiem była chyba tylko piąta (albo czwarta) mapa, na której Parting zaprezentował bardzo fajne micro z Warp Prismem i Immortalami. :)

Poza tym to mi jeszcze na tym turnieju brakowało tradycyjnej oprawy, czyli wywiadów z graczami i kogoś prowadzącego całe zawody. Zapewne takie coś było, tylko że w wersji koreańskiej, ale to mnie nie satysfakcjonuje. :D

@Mange
IEM w tym tygodniu będzie biedny, bo na DH będzie wypasiona obstawa. :P Właśnie wyczytałem, że iNcontrol będzie jednym z komentatorów, co bardzo mnie cieszy, bo idzie mu to bardzo dobrze. W połączeniu z dApollo (bo prawdopodobnie właśnie z nim będzie komentować) mogą stworzyć świetny duet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy cyfrowa edycja deluxe bedzie do kupienia gdzies indziej niz na stronie blizzarda? bo jest po 55 euro, to wychodzi ok 230zl, a za tyle kupie normalną kolekcjonerkę hotsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 13:57, Harvenar napisał:

tak sie zastanawiam czy cyfrowa edycja deluxe bedzie do kupienia gdzies indziej niz na
stronie blizzarda? bo jest po 55 euro, to wychodzi ok 230zl, a za tyle kupie normalną
kolekcjonerkę hotsa.


Mysle, ze podobnie jak w przypadku WoW: Mists of Pandaria tę cyfrową wersję deluxe będzie można w formie kodu kupić gdzie indziej. Jeżeli zaś chodzi o EK StarCraft II: Heart of the Swarm to już ją sobie zamówiłem, bo strasznie mi się podoba. Będzie się ładnie prezentować obok tej EK z StarCraft II: Wings of Liberty. I doczekać się już nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 11:26, matiz123 napisał:

@Mange
IEM w tym tygodniu będzie biedny, bo na DH będzie wypasiona obstawa. :P

Ale ja o IEM nie pisałem. To prawda, że każdy kto miał wybór postawił na DH. Choć IEM też ma kilku dobrych graczy.

Dnia 19.11.2012 o 11:26, matiz123 napisał:

Właśnie wyczytałem, że iNcontrol będzie jednym z komentatorów, co bardzo mnie cieszy, bo idzie mu to bardzo
dobrze. W połączeniu z dApollo (bo prawdopodobnie właśnie z nim będzie komentować) mogą
stworzyć świetny duet. :P

Apollo to już standard na DH, a szczególnie jeśli są w Szwecji. Myślę, że kręcić się będą też gdzieś reszta panów z THE GD studio. Może nie tak bardzo jak na Asus ROG, ale niektórzy będą. Zresztą incontrol czasem był gościem The GD show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2012 o 14:39, Wojman napisał:

Mysle, ze podobnie jak w przypadku WoW: Mists of Pandaria tę cyfrową wersję deluxe będzie
można w formie kodu kupić gdzie indziej. Jeżeli zaś chodzi o EK StarCraft II: Heart of
the Swarm to już ją sobie zamówiłem, bo strasznie mi się podoba. Będzie się ładnie prezentować
obok tej EK z StarCraft II: Wings of Liberty. I doczekać się już nie mogę.

Ja podobnie, choć WoL mam w wersji standardowej :(
Podkładka mi się przyda, bo ten element zawsze zaniedbywałem i mimo, że reszta sprzętu jest od dobrych producentów to podkładkę mam bardzo zwykłą, choć widnieje na niej prom z Mass Effect''a XD
Więc Blizzard MUSI się postarać i wykonać ją porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 14:41, Mange napisał:

Myślę, że kręcić się będą też gdzieś reszta panów z THE GD studio.

Liquipedia twierdzi, że gry będą castowane przez: Apollo, iNcontroL, MrBitter i RotterdaM, dlatego też napisałem, że iNcontrol będzie pewnie komentował z Apollo, bo raczej nie będą rozbijać duetu, jaki tworzy ostatnia dwójka. :) No chyba że na pojedyńcze gry się będą mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie kluczyk do bety Heart of Swarm, chciałbym zapytać czy aby to odpalić muszę ściągnąć jakiegoś oddzielnego klienta, czy ruszy to z klienta Wings of Liberty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować