Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Czy w sklepie gram.pl bedzie jeszcze dostępna kolekcjonerska wersja SCII:Heart of the Swarm, bo jak narazie jest wiadomość że nakład został wyczerpany??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 19:11, Malevyn napisał:

czy posiadajac sc2 moge dostac sie do bety hotsa ??


Jakaś tam szansa jest, ale mała. Klucze jednak dają na forach, fanstieach. Dodatkowo dostają je też osoby które złożyły preorder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 19:53, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czy żeby grać w kampanię S2 HotS trzeba mieć zainstalowaną podstawkę??

Tak, HotS nie będzie samodzielnym dodatkiem. Podstawka jest wymagana. Zresztą obie kampanie chyba będą w jednym kliencie odpalane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 19:53, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czy żeby grać w kampanię S2 HotS trzeba mieć zainstalowaną podstawkę??


hots nie jest samodzielny mimo ze cena wskazywalaby na co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 21:18, Malevyn napisał:

hots nie jest samodzielny mimo ze cena wskazywalaby na co innego


przesadzasz. 99 pln ? dodatki do wowa sa drozsze ;) a rasowych dodatkow nikt juz nie robi do singlowek, season passy (dzisiejszy odpowiednik dodatkow) wychodza za wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 23:34, Malevyn napisał:

cena to 120 zl. 120 zl za 20 misji i 2 nowe jednostki w multi na rase.


no patrz kupilem za 99 w sprwadzonym sklepie (keye.pl). nie sprowadzaj zmian w multi do dwoch jednostek, zmielo sie duzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych misji będzie dużo więcej, bo poza główną osią fabularną będziesz miał jeszcze kilkanaście misji związanych z ewolucją jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 23:34, Malevyn napisał:

cena to 120 zl. 120 zl za 20 misji i 2 nowe jednostki w multi na rase.


Czyli wychodzi 6 PLN za misje. Nie wspominając o tym, że Protoss dostał 3 nowe jednostki, a nie 2 i nie wspominając o takich drobnostkach jak nowe zdolności, umiejętności. No i nie wspominając o też ani słowem o setkach godzin w multi. Ktoś nie chce kupować, bo to "tylko" 20 misji i kilka nowych jednostek? Nikt nie zmusza. Sam zamówiłem jednak Edycję Kolekcjonerską, bo uważam, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 11:57, Akoss-94 napisał:

A ja kupię. Tylko że nie premierowo. A i kampanii zapewne nie ruszę tak jak w wol :).


O jaaaaa

Ale

Nie wiem, jak można nie ruszyć kampanii, choć to najlepsze, co się RTS-om trafiło. SC2 to potężna i prężna platforma rozrywkowa, więc aż żal nie wykorzystać chociażby połowy potencjału tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, to zdecydowanie zależy od podejścia. Taka kampania zajmie jakieś 20-30 godzin (no chyba że się na wszystkie achievementy poluje, wtedy będzie to trwało o wiele dłużej), a w multi można spędzić ich setki, jeśli nie tysiące. Także twierdzenie, że single jest przynajmniej połową potencjału gry, to chyba przesada. :P Ale jak napisałem na początku - zależy, czego oczekujesz od gry. Niektórzy prosi na przykład w ogóle nie ruszyli kampanii, a spędzili z grą mnóstwo czasu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie ciągnie do trybu fabularnego. W jedynce grałem bo grałem, te kampanie w RTSach jakoś do mnie nie przemawiają, łatwiej jest mi się utożsamić z jedną postacią w RPG''u czy FPS''ie - choć takowych też raczej nie lubię i gram tylko multi.

Kuźwa, tak wszyscy zachwalają to może i się za nią zabiorę kieeeeeeeedyś, jak nie będę miał kompletnie co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 13:12, Akoss-94 napisał:

Kuźwa, tak wszyscy zachwalają to może i się za nią zabiorę kieeeeeeeedyś, jak nie będę
miał kompletnie co robić :)

Warto wypróbować kampanię. Każda misja jest w pewien sposób unikatowa i trzeba ją rozgrywać nieco inaczej niż pozostałe. Nawet jeśli się nie jest zainteresowanym fabułą to sama różnorodność i wyzwanie jak się z tym wiąże jest warte zagrania w kampanię.
No i to co kocham, budowanie armii między misjami. Dopieranie i wykupowanie ulepszeń i "customize" armii, to mi sporo radochy sprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 12:59, Demagol napisał:

Nie wiem, jak można nie ruszyć kampanii, choć to najlepsze, co się RTS-om trafiło. SC2
to potężna i prężna platforma rozrywkowa, więc aż żal nie wykorzystać chociażby połowy
potencjału tej produkcji.

Ja na kampanie zabieram się od 2 lat. I max to było 20% ukończone. W moim przypadku to jest to niechęć do singla. Nie tylko w tej grze, ale i w każdej innej. Od 6 lat ukończyłem w całości tylko Fallout3, World of Goo, AC,AC2 oraz Borderlands jako gry bez multi. Niezależnie od tego jak gra jest dobra, jeśli nie mam możliwości grania z innymi to sobie odpuszczam bo wiem, że po kilku godzinach mi się znudzi. Musi być rywalizacja, współpraca i sztuczna inteligencja ograniczona do niezbędnego minimum :)
HotSa też kupuje dla multi, kampania mogła by dla mnie nie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 13:23, Mange napisał:

Nie tylko w tej grze, ale i w każdej innej. Od 6 lat ukończyłem
w całości tylko Fallout3, World of Goo, AC,AC2 oraz Borderlands jako gry bez multi.
Niezależnie od tego jak gra jest dobra, jeśli nie mam możliwości grania z innymi to sobie
odpuszczam bo wiem, że po kilku godzinach mi się znudzi. Musi być rywalizacja, współpraca
i sztuczna inteligencja ograniczona do niezbędnego minimum :)


Aż dziw, że przeszedłes AC, który jest nudny i wtórny aż do bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2012 o 13:38, Feno napisał:

Aż dziw, że przeszedłes AC, który jest nudny i wtórny aż do bólu :)

Jakoś się udało. Może dla tego, że fabuła mnie zaintrygowała i klimat odpowiadał. Mimo tego, dodatki do dwójki i trójka nie są w moich planach. Zamiast dobrego singla to wolę sobie książkę przeczytać.
Może na singla SC2 zabiorę się w wakacje i na szybko spróbuje go przełknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować