Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2013 o 19:03, kulfonito napisał:

Napisze tu ktoś jak dobrze grać Terranem? Co jest ważne, jakieś taktyki?


W TvP musisz rozwalić protossa przed 20 minutą, TvT to world of tanks, jak grasz na zerga to rozwalasz creep. Najlepszy sposób na ogarnięcie rasy to po prostu granie.
Ostatnio wiele osób nie może odpalić google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 21:36, B1SH0P napisał:

W TvP musisz rozwalić protossa przed 20 minutą, TvT to world of tanks, jak grasz na zerga
to rozwalasz creep. Najlepszy sposób na ogarnięcie rasy to po prostu granie.

World of tanks jest nudne, fajniej się gra bio:D Ale fakt że na niskim poziomie bio to samobójstwo. W TvP można próbować Byun style, 45 ghostów 45 vikingów, deathball ostateczny, ale to oczywiście tylko w ultralate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 23:16, Steelshadow napisał:

W TvP można próbować Byun style, 45 ghostów 45 vikingów, deathball ostateczny,
ale to oczywiście tylko w ultralate.


Takie rzeczy to tylko w low league chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 08:25, B1SH0P napisał:

Takie rzeczy to tylko w low league chyba.

Jeśli uznasz GSL za low league to tak:D Ale generalnie takiego komba raczej nie zabijesz, colosy\air padną po oddaniu 1 strzału, żaden strom nie wejdzie, zety dostają spory dmg od ghostów, a pozostałw jednostki tracą dużo hp od emp. Tylko że fakt że jeśli się to gra to żaden storm nie może wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, że jest to bardziej prawdopodobne aby ktoś to zrobił w low league, niż w masterze z jednego ważnego powodu, jeżeli nie jesteś koreańskim GM to nie zrobisz tego w sposób jak należy, a jak jesteś w low league to możesz to zrobić, bo przecież tam robią dziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a więc w poszukiwaniu nowych wyzwań postanowiłem po 2 latach od premiery przymierzyć się do StarCrafta 2 (jako kompletny świeżak tej serii), byłbym wdzięczny za rady, gotowe poradniki, filmy instruktażowe itp pod kątem stawiania pierwszych kroków w multi (preferuje terków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 15:25, DarkWolf_PL napisał:

Dobra, a więc w poszukiwaniu nowych wyzwań postanowiłem po 2 latach od premiery przymierzyć
się do StarCrafta 2 (jako kompletny świeżak tej serii), byłbym wdzięczny za rady, gotowe
poradniki, filmy instruktażowe itp pod kątem stawiania pierwszych kroków w multi (preferuje
terków).

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Main_Page - dużo poradników i buildów
http://www.youtube.com/user/huskystarcraft - poradniki video (playlista "Starcraft Guides")
Do tego w grze polecam taki ciąg - zaczynasz od gier vs. AI, potem 4vs4, 3vs3, 2vs2 i 1v1. Przedtem przejdź sobie kampanię i zrób wyzwania (najlepiej na gold).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEST! Wreszcie upragniony awans do złota xD

Co z tego, że nie dam rady w złocie, co z tego, że w srebrze jest masa rushów/idiotów którzy nie potrafią wygrać robiąc 6poola/2 gate rusha gramy dalej! :D Ten sezon złoto, następny platyna. Ambicje są. Gorzej z możliwościami. 200 APM osiągam tylko przy warpowaniu jednostek XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 15:32, Lisun napisał:

Do tego w grze polecam taki ciąg - zaczynasz od gier vs. AI, potem 4vs4, 3vs3, 2vs2 i
1v1.


Jeżeli DarkWolf_PL chce się nauczyć grać to na pewno nie nauczy się grając w tryby inne niż 1v1.


BTW. Polecam Day9 Dailies, http://www.youtube.com/playlist?list=PL3CCAB71A5502C4E4 (lepiej oglądać te nowsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie.

Co do grania w innych trybach to wydaje mi się, że te większe są dobre na rozruszanie się i próbowanie dogonienia tempa wspólników. Potem jak będzie się szło swoim rytmem i tempem to 1 vs 1 to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 15:03, Akoss-94 napisał:

Gram obecnie tylko 1v1. 2v2 to już nie jest to. Całkiem inaczej się gra.


2v2 jest beznadziejne w WoL, w HotS jest imho ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie składania zamówienia przedpremierowego na SC2 HotS (oczywiście w edycji kolekcjonerskiej).

Otóż czy składając to zamówienie na Ultimie nie popełniłem błędu?
Pamiętam zeszłoroczną aferę z niską dostępnością Diablo 3 i anulowaniem przez wielu preorderów, ale jako gra ona mnie nie dotyczyła bo po prostu nie byłem nią zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 21:14, twardy90 napisał:

Otóż czy składając to zamówienie na Ultimie nie popełniłem błędu?


Pojęcia nie mam jak to wygląda w przypadku ultimy, ale skoro dalej przyjmują zamówienia to albo są pewni tego, że kopii starczy albo zwyczajnie znowu chcą narazić się na gniew fanów którzy dostaną maila z złą informacją. Najlepiej zrobisz pytając u źródła.

Na gram z tego co widziałem nie ma już możliwości zamówienia CE, być może się to jeszcze zmieni gdy zostaną rozsyłane wiadomości z prośbą o potwierdzenie - kto wie. Zadzwonić czy napisać też nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 21:44, Shinigami napisał:

Na gram z tego co widziałem nie ma już możliwości zamówienia CE, być może się to jeszcze
zmieni gdy zostaną rozsyłane wiadomości z prośbą o potwierdzenie - kto wie. Zadzwonić
czy napisać też nie zaszkodzi.


Nie pytałbym się gdyby nie było to konieczne, dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować