Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2013 o 21:14, twardy90 napisał:

Otóż czy składając to zamówienie na Ultimie nie popełniłem błędu?
Pamiętam zeszłoroczną aferę z niską dostępnością Diablo 3 i anulowaniem przez wielu
preorderów, ale jako gra ona mnie nie dotyczyła bo po prostu nie byłem nią zainteresowany.

Możliwe, że zrobili to samo, co w zeszłym roku. Mi na ostatnią chwilę anulowali wtedy Diablo 3 i ledwo udało mi się przez to CE kupić. Skoro Gram.pl już dawno przyblokował a Ultima wciąż zbiera, to mogli popełnić ten sam błąd i zbierają więcej niż są w stanie zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 14:08, B1SH0P napisał:

Czy ostatnio jakiś super uber pro zaczął robić mass voidy? Bo już 4 gra pod rząd widzę
mass voidy.


Na mass voidy jeszcze nie natrafiłem, ale już widze ogromną tendencję tossa do techowania w air. Widać, że w HotS, to będzie bardzo standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 14:44, Arcling napisał:

Możliwe, że zrobili to samo, co w zeszłym roku. Mi na ostatnią chwilę anulowali wtedy
Diablo 3 i ledwo udało mi się przez to CE kupić. Skoro Gram.pl już dawno przyblokował
a Ultima wciąż zbiera, to mogli popełnić ten sam błąd i zbierają więcej niż są w stanie
zrealizować.


No dobra jeśli anuluję u nich, to czy bezpiecznej w takim wypadku w sklepie gryOnline.pl oni tam jeszcze zbierają preordery, ale jak znowu u nich z realizacją.

3 lata temu właśnie u nich zamówiłem swoją kolekcjonerkę SC2 WoL, ale to było 3 lata temu :)
A dawno niczego nie zamawiałem w preorderze u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 17:14, twardy90 napisał:

No dobra jeśli anuluję u nich, to czy bezpiecznej w takim wypadku w sklepie gryOnline.pl
oni tam jeszcze zbierają preordery, ale jak znowu u nich z realizacją.

Na GryOnline nigdy nie kupowałem, więc nie wiem. Możesz spróbować tam na wszelki wypadek złożyć, jeśli przed premierą potwierdzą potem dostępność i w razie czego obserwować w tym okresie gram.pl, bo może będzie tak jak z Diablo 3, że pojawią się wolne egzemplarze od niepotwierdzonych zamówień. Natomiast z Ultimą miałem niezbyt przyjemne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 17:22, Arcling napisał:

Na GryOnline nigdy nie kupowałem, więc nie wiem. Możesz spróbować tam na wszelki wypadek
złożyć, jeśli przed premierą potwierdzą potem dostępność i w razie czego obserwować w
tym okresie gram.pl, bo może będzie tak jak z Diablo 3, że pojawią się wolne egzemplarze
od niepotwierdzonych zamówień. Natomiast z Ultimą miałem niezbyt przyjemne doświadczenia.


No dzięki i opłać weź dwa preordery tej samej gry przez ciebie wpadłem w konsternację
http://2.bp.blogspot.com/-q9rTWE2Y3-Q/Tx1WokAaS9I/AAAAAAAABbM/Ajo6YFO6iis/s1600/y-u-no-meme-ikona.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 15:44, Feno napisał:

Na mass voidy jeszcze nie natrafiłem, ale już widze ogromną tendencję tossa do techowania
w air. Widać, że w HotS, to będzie bardzo standardowe.


Ogólnie fajna sprawa, nawet jak wyscoutujesz to nie wiesz ile będzie voidów, bo w jednej grze myślałem, że koleś zrobi z 2-3, ale jednak zrobił z 12.. A później mass void + HT, hydry padały jak muchy, infestory bez szans. Kolejna gra, na początku z 10 voidów i mass expy, rozwalasz voidy i wita Cie shitload stalkerów i collosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 17:50, B1SH0P napisał:

Ogólnie fajna sprawa, nawet jak wyscoutujesz to nie wiesz ile będzie voidów, bo w jednej
grze myślałem, że koleś zrobi z 2-3, ale jednak zrobił z 12.. A później mass void + HT,
hydry padały jak muchy, infestory bez szans. Kolejna gra, na początku z 10 voidów i mass
expy, rozwalasz voidy i wita Cie shitload stalkerów i collosi.


Ta, wiem o czym mówisz.
Widuję też coraz częściej carriery. Wydaje mi się, że tossi widzą w nim nadzieję w HotS''ie. Ogólnie nowy deathball tossa, to będzie stalker/tempest/ carrier lub void. Generalnie stargate pojawiać się będzie w każdym pvz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 09:36, B1SH0P napisał:

A zerg nie ma dobrego AA, trololololo.


Niby są coruptory ale jak przesadzisz z ich ilością, to toss zeswitchuje na stalkery i gg. Hydry? Na carriery raczej słabo. Infested terran z nerfem też juz nie tak dobre jak kiedyś. Zobaczymy, co będzie w dalszych patch notes.

Btw. Ostatni patch note pokazał, że Blizzard na dwa miesiące nie ma kompletnie pomysłu na balans... Trochę mnie to martwi. Teraz powinni szlifować, a nie wprowadzać takie rewolucje, jak tank z siege modem od kopa, czy reaper z raxów bez tech laba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 15:31, Feno napisał:

Btw. Ostatni patch note pokazał, że Blizzard na dwa miesiące nie ma kompletnie pomysłu
na balans... Trochę mnie to martwi. Teraz powinni szlifować, a nie wprowadzać takie rewolucje,
jak tank z siege modem od kopa, czy reaper z raxów bez tech laba.


Corruptory ssą przeciwko voidom z upami, ponieważ nie będziesz robić upów tak szybko jak toss.
Reaper jest bardzo, baaardzo useless w tym momencie, 8 dmg? dafaq.
Hellbat, zjada roache, jeżeli jest leczony przez medivaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Well, po pierwszej grze Nerchio vs DieStar można stwierdzić, że build terka będzie teraz FotM..

Spoiler

Tak szczerze, to szkoda, że terk przegrał pierwszą grę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 21:29, Drazok napisał:

Kiedy będą rozgrywki drużynowe w IEM Katowice ?


Z tego co mi się wydaje to w sc2 nie ma 2v2 tournaments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 21:57, B1SH0P napisał:

Z tego co mi się wydaje to w sc2 nie ma 2v2 tournaments.

Czasem jakieś są, ale to bardzo bardzo rzadko i nagrody są tak jak za go4sc2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 22:52, Drazok napisał:

Szkoda :/


Nie ma sensu grania w 2v2, ponieważ tam nie ma balansu i 2v2 skill nie ma tak dużego znaczenia, oraz ciężej nadążyć za wszystkim co się dzieje na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zauważyłem, że pojawiła się Edycja Kolekcjonerska HoTS''a na empik.com za 203,99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować