Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2013 o 17:04, matiz123 napisał:

> Ja rozumiem honor i te sprawy... ale dlaczego ten viking się rozłożył przed ultraliskiem?

> D:
Ogólnie słaby ten terran jest. Zerg atakuje tyloma ultraliskami, a on nawet jednego maraudera
nie ma... Poza tym brak medivaców. I jakim cudem ten nydus nie został zauważony? Prawdopodobnie
w trailerze chodzi o to, że Kerrigan zaczęła grać na ladderze terkiem i jej to fatalnie
idzie, dlatego ma koszmary. Zapewne tych problemów będzie dotyczyć kampania dla jednego
gracza.


Mało tego - nie potrafi targetować porządnie na ultry, a czołgi rozstawia jak już na niego biegnie masa jednostek. Widać Kerrigan musi się jeszcze dużo nauczyć - polecam jej mapkę "Multi-tasking trainer". W życiu każdej kobiety zdarzają się gorsze dni... ;) Ogólnie potyczka maksymalnie na poziomie średniego brązu, gdzie gracze mają pierwszy kontakt z grą.
Ciekawi mnie jeszcze czy rzeczywiście w hotsie zwiększą limit supply? Było grubo ponad 200 na trailerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 10:43, Malevyn napisał:

czy tylko mi nie moze sie polaczyc z bnetem w becie ?


Nie. U mnie beta też nie chce się połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum battle.net jest informacja, że beta SC II: HotS dzisiaj nie będzie działać. Trzeba będzie zatem rozegrać kilka gier w Wings of Liberty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 17:14, ZubenPL napisał:

Przy okazji patch 1.5.4 blizzard usunął blokadę regionalną i można ustawić sobie dowolny
serwer, wystarczy pogrzebać w plikach gry. http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=395154


Lepiej czekać na oficjalne ogłoszenie niż bawić się w grzebanie w plikach, ciekawe jak będzie z pingiem na innych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 19:30, B1SH0P napisał:

Lepiej czekać na oficjalne ogłoszenie niż bawić się w grzebanie w plikach, ciekawe jak
będzie z pingiem na innych serwerach.


Oficjalnie opcja ta będzie dostępna w patchu 2.0. Zaś nieoficjalnie różni gracze już korzystają z tego i nagle się okazuje, że gracze, którzy rozgrywają swój "pierwszy" mecz w życiu grają na poziomie pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, taka zmiana serwerów jest dobra jeżeli ktoś chce ćwiczyć jakąś inną rasę, ewentualnie random, sam zamierzam tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy polecą na serwery koreańskie :D
I okaże się, ze cała Europa gra dalej na siebie, tylko na serwerach koreańskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 11:51, Feno napisał:

Wszyscy polecą na serwery koreańskie :D
I okaże się, ze cała Europa gra dalej na siebie, tylko na serwerach koreańskich ;)


Eeee, nie. Skoro "najlepszy" Polak, przegrywa ze "średnim" Koreańczykiem to raczej nikt nie poleci na koreańskie serwery, bo po co, ping większy i skill o wiele większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 12:15, B1SH0P napisał:

Eeee, nie. Skoro "najlepszy" Polak, przegrywa ze "średnim" Koreańczykiem to raczej nikt
nie poleci na koreańskie serwery, bo po co, ping większy i skill o wiele większy.

Ja odniosłem inne wrażenie. Wile graczy chce po porostu tam zagrać. Chce grać, tak gdzie grają najlepsi, skonfrontować się z tamtejszymi graczami i zobaczyć czy ich brąz/gold/master utrzyma się lub czy spadną. Może to się są masowe migracje, ale na pewno nie mały procent gracy gra na serwerze innym niż ten który odpowiada miejscu zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 12:50, B1SH0P napisał:

A później flame, że przez lagi się przegrywa. (Tak jak w HotS)


Chodziło mi własnie o to, o czym napisał Mange. Wiele osób z czystej ciekawości tam poleci. Podejrzewam, że diament w Koreii, to pewnie europejski master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że w becie mamy aż tylu graczy którzy nagle, pewnie pod wypływem impulsu przerzucili się na Protossów, mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Zaczynam się bać jak będzie wyglądał balans przy wydaniu trzeciego dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować