Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2013 o 16:22, B1SH0P napisał:

Jedyna dobra rzecz jaką ja widzę w balansie w HotS to wywalenie vortexa. No i zmiana
infestora.


Dorzuciłbym jeszcze uzyteczność hydr (nareszcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 16:31, Shinigami napisał:

Mam nadzieję, że do dnia premiery jeszcze kilka irytujących skaz na balansie zostanie
poprawionych. W końcu pozostały niecałe dwa miesiące.


Mogliby zmienić contaminate dla overseera, zrobic coś z upem dla bunkrów u terka, znerfić widow mine żeby nie napieprzała w air, bo imho jest to chore, splash dmg na air.. I zrobić rework dla Oracle i swarm hosta, a resztę zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

instalowalem sc2 na nowym kompie. ale sie popieprzyly jezyki.
login screen po angielsku, glowne menu po polsku. napisy podczas rozgrywki po polsku a glosy po angielsku.
najs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 00:09, Malevyn napisał:

instalowalem sc2 na nowym kompie. ale sie popieprzyly jezyki.
login screen po angielsku, glowne menu po polsku. napisy podczas rozgrywki po polsku
a glosy po angielsku.


Gdybym tak miał to bym się bardzo cieszył, a wręcz chyba nawet zaraz pogrzebię w plikach. Jednak jak Ci zależy na pełnej polskiej wersji lub pełnej angielskiej to skorzystaj z tego: https://eu.battle.net/support/pl/article/starcraft-ii-problemy-z-jzykiem Choć tam raczej będzie wartość enGB, a nie enUS. Niemniej jednak przed edycją możesz podać które masz enGB (ew. enUS), a które plPL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 15:59, Shinigami napisał:

Tajemnica rodem z filmów szpiegowskich. No dobra, powoli się rozkręcają ;)

http://eu.battle.net/sc2/pl/blackstone/

pass: Y7_$0>0k_3<$m


Podejrzewam że może być to akcja promocyjna HoTS, a sam blackstone coś na wzór mini kampanii terran jak to miało miejsce z tossami w WoL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kupiłem sobie Starcraft''a 2 WoL 2 dni temu. przeszedłem kampanie oraz zagrałem kilka meczy vs IA. Jednak chciałbym zacząć grać przeciwko innym graczom, mój problem polega na tym że ostatni raz z strategią miałem styczność z 3-4 lata temu jak grałem sobie w Warcraft''a 3. Dodatkowo chciałbym grać zergami a nimi się nie grało w kampani więc prawie nic o nich nie wiem.
Chciałbym was prosić o jakieś linki do poradników dla początkujących lub być może wasze osobiste porady.
Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Wpierw musisz wyuczyć się podstawowych taktyk, poznać skróty klawiszowe przynależne dla zergów, oraz poznać mocne strony własnej rasy (czyli co czym skontrować). Bez tych podstaw nie ma życia w WoL (sam zaczynałem 2 miesiące temu). Postaraj się poszukać tutoriali na yt, znajdziesz tam kilka dobrych kanałów oferujących pomoc dla świeżakow jak np:
http://www.youtube.com/user/HuskyStarcraft/videos?query=zerg
Natomiast buildy znajdziesz na tej stronie http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Portal:Zerg_Strategy

Gdy pokonasz bota na poziomie bardzo trudnym jesteś gotowy do drogi, proponuje zacząć od 4v4 i schodzić pomalutku w dół. Nie zrażaj się przegranymi, staraj się zapisywać powtórki i analizować błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 14:17, DarkWolf_PL napisał:

Gdy pokonasz bota na poziomie bardzo trudnym jesteś gotowy do drogi, proponuje zacząć
od 4v4 i schodzić pomalutku w dół. Nie zrażaj się przegranymi, staraj się zapisywać powtórki
i analizować błędy.


Pokonywanie botów nic mu nie da, bo one grają zawsze tak samo według jednego schematu.

@Noma
Wejdź na polski czat w grze i poszukaj innych graczy, którzy sa poczatkujący i z nimi pograj, obsuj mecze lepszych od siebie i podglądaj co oni robią. Potem próbuj powoli własnych sił. W końcu sam się nauczysz ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 14:17, DarkWolf_PL napisał:

sam zaczynałem 2 miesiące temu


Jeśli można wiedzieć to w jakiej lidze teraz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dApollo ma równiez ciekawe poradniki jak grać różnymi rasami:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLPW1oxf-pY2z_TlIpqbP5QU_R940oevX9

Osobiście nie skupiałbym się na buildach w tej chwili, bardziej skupiłabym się na opanowaniu skrótów klawiszowych, jak dobrze robić zwiad, jak chcesz grać Zergami ważne jest opanowanie umiejętności "Powij larwy" Królowej (tzw. inject), potrenowałbym micro.
Dlaczego nie skupiałbym się nadto nad buildami ? Ponieważ za miesiąc wychodzi dodatek, który trochę namiesza w tym względzie. A umiejętność robienia kilku rzeczy naraz w SC2 jest ważne i to się wraz z rozszerzeniem nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 11:32, Noma napisał:

> sam zaczynałem 2 miesiące temu

Jeśli można wiedzieć to w jakiej lidze teraz jesteś?

Jak na początkującego złoto to chyba nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 21:07, Malevyn napisał:

jak scv znaczy space construction vehicle to co znaczy erk ?


Egzoszkielet Roboczo-Konstrukcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 21:07, Malevyn napisał:

jak scv znaczy space construction vehicle to co znaczy erk ?

Jedno forum twierdzi że Egzoszkielet Roboczo-Konstrukcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować