Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Takiego maila dostalem przed chwilą .
Nadchodzi zemsta! Premiera StarCraft II: Heart of the Swarm już wkrótce, a Blizzard Entertainment® już nie może się doczekać, by pokazać nowy zwiastun pt. „Zemsta”. Film zostanie zademonstrowany podczas specjalnego wydarzenia online w serwisie TwitchTV, którego plan jest następujący:

Światowa premiera zwiastuna Heart of the Swarm pt. „Zemsta”
Dyskusja o Heart of the Swarm i tworzeniu „Zemsty” z twórcami z Blizzarda
Ekskluzywny mecz pokazowy w Heart of the Swarm z gwiazdorskim komentarzem w wykonaniu Johna „TotalBiscuit” Baina i Shauna „dApollo” Clarka.

Widzowie mogą wziąć udział w panelu dyskusyjnym zadając pytania przez Twitter lub Vine przy użyciu hashtagu #Vengeance. Oglądaj wydarzenie na kanale www.twitch.tv/starcraft już dzisiaj, we wtorek 26 lutego, o 21:00 czasu polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 17:41, prf napisał:

Takiego maila dostalem przed chwilą .

Potwierdzam. nie jest to fejk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun fabularny bardzo dobry. Jeszcze bardziej nakręcił mnie na kampanię HOTS. Warto dodać, że równocześnie wyszła też polska wersja filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 11:05, DarkWolf_PL napisał:

> Mam pytanie, co do Starcraft 2 Wings of liberty, do obecnej wersji gry nadają się
poradniki
> video, mniej więcej sprzed roku takie od 0, dla początkujących ?.
>
> http://www.youtube.com/watch?v=nRWttywjW8k

Filmiki z podstawami jak ten przedstawiony powyżej jak najbardziej.


A potem te z zaawansowanymi ?, nie ogarniam poradników jako mecze na poziomie korei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 21:42, luzac napisał:

Venegance Trailer:

Wygląda na to, że jednak tamten wyciek z niedokończonego filmu przynajmniej częściowo się potwierdzi.

Spoiler

Jeśli Mengsk zginie a zergowie staną się wolni, to już wtedy na 100% będzie to samo, co w tamtej scence. Szkoda trochę, że z Mengska robią klasycznego łotra, podczas gdy w jedynce i książkach był on bardziej dwuznaczną postacią. No i ciekawe co z hybrydami Durana, czy poruszą może ten wątek dopiero w następnym dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że po negatywnej fali jaka powstała w momencie wycieku,

Spoiler

trochę zmodyfikują zakończenie, na co w sumie bym się nie obraził. W trailerze widać jak biuro Mengska wylatuje w powietrze, a tego wcześniej nie było.

Co do dwuznaczności Mengska, to i tak w ostatecznym rozliczeniu jego poczynań, łatka łotra to pierwsze co przychodzi mi na myśl. A pogłębi się to jeszcze bardziej, jeżeli okaże się, że działa on na spółę z Duranem, bo po sekretnej misji no i tego czym w rzeczywistości okazała się być korporacja Moebiusa wcale nie można wykluczyć takiej ewentualności.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 14:30, luzac napisał:

Spoiler

A pogłębi się to jeszcze bardziej, jeżeli
okaże się, że działa on na spółę z Duranem, bo po sekretnej misji no i tego czym w rzeczywistości
okazała się być korporacja Moebiusa wcale nie można wykluczyć takiej ewentualności.


Spoiler

Możliwe też, że Duran po prostu wykorzystuje Dominium. Właścicielem Moebiusa był syn Arcturusa Mengska, Valerian, więc trochę dziwne by było, gdyby Arcturus o tym wszystkim wiedział dzięki Duranowi i nic nie robił (w końcu Valerian później współpracował z Raynorem, czemu Arcturus był przeciwny). Chociaż nie byłby to pierwszy taki plothole - Tychus niby cały czas pracował dla Arcturusa i miał z nim kontakt (pancerz będący więzieniem, kontaktował się też z Mengskiem jak odnaleźli Kerrigan), a w Odynie w jednej misji Tychus rozwalił przecież sporo sił Dominium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 14:30, luzac napisał:

Wydaje mi się, że po negatywnej fali jaka powstała w momencie wycieku,

Spoiler

trochę zmodyfikują
zakończenie, na co w sumie bym się nie obraził. W trailerze widać jak biuro Mengska wylatuje
w powietrze, a tego wcześniej nie było.

Co do dwuznaczności Mengska, to i tak w ostatecznym rozliczeniu jego poczynań, łatka
łotra to pierwsze co przychodzi mi na myśl. A pogłębi się to jeszcze bardziej, jeżeli
okaże się, że działa on na spółę z Duranem, bo po sekretnej misji no i tego czym w rzeczywistości
okazała się być korporacja Moebiusa wcale nie można wykluczyć takiej ewentualności.





Spoiler

Duran był mutacją, prawdopodobnie stworzonym przez samych Xel`Naga (cytat z BW z rozmowy Durana i Zeratula: "I am a servant of a far greater power. A power that has slept for countless ages. And is reflected in the creature within that cell."). Bardziej by pasowało, gdyby Duran (zwany też Doktor Narud) wykorzystał Mengska (starego i młodego). Przecież zostało oficjalnie przez Lead Writera SC2 potwierdzone, że jest związek między Narudem i Duranem ;)

Natomiast sama śmierć Mengska mi się nie widzi. Jak już zostało wspomniane, jest on postacią wieloznaczną, a nie czystym villainem. Uśmiercenie go będzie wskazywać na brak pomysłów na dalszy rozwój jego postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tak samo było oficjalnie powiedziane, że historia Arcturusa Mengska jest już skończona. Zostało mu tylko jedno do zrobienia, zginąć z ręki Kerrigan. W końcu jego miejsce ma zająć Valerian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 16:04, luzac napisał:

Spoiler

Tak samo było oficjalnie powiedziane, że historia Arcturusa Mengska jest już skończona.
Zostało mu tylko jedno do zrobienia, zginąć z ręki Kerrigan. W końcu jego miejsce ma
zająć Valerian.



Spoiler

A byłoby ciekawie, gdyby Kerrigan zabiła Młodego, a Stary by uciekł! :D Tego się nikt nie spodziewa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 16:15, Deathscythe napisał:

Spoiler

A byłoby ciekawie, gdyby Kerrigan zabiła Młodego, a Stary by uciekł! :D Tego się nikt
nie spodziewa ;D


Spoiler

Ewentualnie mogłoby się okazać, że Valerian ma swoje ukryte motywy i wcale taki specjalnie lepszy od starego nie jest :D Wtedy stary Mengsk mógłby się okazać takim mniejszym złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 17:05, Arcling napisał:

Spoiler

Ewentualnie mogłoby się okazać, że Valerian ma swoje ukryte motywy i wcale taki specjalnie
lepszy od starego nie jest :D Wtedy stary Mengsk mógłby się okazać takim mniejszym złem.



Spoiler

Albo Valerian okaże się tworem Durana podrzuconym Mengskowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 18:54, Karol44 napisał:

Wszystko wskazuje na to że ten ending bedzie jednak prawdziwy;-d


Rozumiem, że niektórzy nie mogą już wytrzymać do premiery - ale żeby zakończenie oglądać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 18:59, Shinigami napisał:

Rozumiem, że niektórzy nie mogą już wytrzymać do premiery - ale żeby zakończenie oglądać?
;)


No, chcą oglądać zakończenie SC: HotS po to, żeby czekać na początek SC II: Legacy of the Void. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 18:59, Shinigami napisał:

Rozumiem, że niektórzy nie mogą już wytrzymać do premiery - ale żeby zakończenie oglądać?
;)


Z tego co wiem to te zakończenie HotSa jest w necie już bardzo długo i nikt się nie spodziewał, że ten ending jest prawdziwy. Na szczęście ja go nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować