Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2013 o 21:46, B1SH0P napisał:

Z tego co wiem to te zakończenie HotSa jest w necie już bardzo długo i nikt się nie spodziewał,
że ten ending jest prawdziwy. Na szczęście ja go nie oglądałem.



Ten ending to prewizualizacja ze studia The Third Floor (prewizy między innymi do Avengrs, Hunger Games i wielu, wieeeelu innych filmów) i jest prawdziwy. Pytanie tylko czy Blizzard nie zmienił zakończenia po leaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 23:43, Deathscythe napisał:

Pytanie tylko czy Blizzard nie zmienił zakończenia po leaku.


Z tego co mówili można wywnioskować, że zmieniło się trochę rzeczy które zakładali na samym początku. Czy również zakończenie - nie mam pojęcia i pewnie nigdy się nie dowiem.

Wszystkim którzy są zainteresowani samą fabułą mogę polecić Starcraft II - Flashpoint - książka dość przeciętna ale łączy podstawkę z dodatkiem. Co pewnie w samej grze też zostanie przedstawione - w dwie góra trzy minuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie miałem zamiar kupić tę książkę, ale zapoznałem się na SC Wiki z fabułą i muszę przyznać, że wrażenia były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 23:43, Deathscythe napisał:

Ten ending to prewizualizacja ze studia The Third Floor (prewizy między innymi do Avengrs,
Hunger Games i wielu, wieeeelu innych filmów) i jest prawdziwy. Pytanie tylko czy Blizzard
nie zmienił zakończenia po leaku.

Nadal twierdze że to fake szczególnie w po obejrzeniu ostatniego trailera :)

Co do durana

Spoiler

to nie mógł być mutacją stworzoną przez Xel`Naga bo ci już dawno zostali unicestwieni

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 19:40, Shinigami napisał:

Wszystkim którzy są zainteresowani samą fabułą mogę polecić Starcraft II - Flashpoint
- książka dość przeciętna ale łączy podstawkę z dodatkiem. Co pewnie w samej grze też
zostanie przedstawione - w dwie góra trzy minuty ;)

Przeczytałem w życiu tylko jedną książkę opartą o grę - "Starcraft: Ghost - Nova". Obiecałem sobie, że już nigdy nie sięgnę po książkę firmowaną logiem Blizza. Jedyną pociechą było to, że kupiłem ją na Kindle''a. Żal mi tych drzew, które zostały przerobione na papier, na którym wydrukowano to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krucjata Libertyego była fajna. Żałuję, że Michael nie miał większej roli w WoL jak tylko cameo i to wyglądając zupełnie inaczej niż w opisach w książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytać jedną-dwie książki więcej, zanim skreślisz Blizz-książki. Ja, podobnie jak Luzac, przeczytałem Krucjatę Libertyego (nawet stanowiła 1/3 tematu mojej matury :P). I nie zawiodłem się jakoś szczególnie. Może opisy nie były Tolkienowe, ale sama treść przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 21:21, Vel_Grozny napisał:

Jedyną pociechą było to, że kupiłem ją na Kindle''a.


Tylko dlatego chwyciłem po tą książkę - u nas wydania papierowe w angielskiej wersji językowej osiągają często astronomiczne kwoty. Podobno Dark Templar Saga trzyma poziom, ale nie czytałem - więc nie ręczę. Generalnie większość książek tego typu to pisane na ''zamówienie'' średniaki - czy nawet gorzej. Zdają sobie chyba sprawę, że fan wybrzydzał nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Z tego co widze to na battlenecie jest promocja 50% na SC2 czyli 20Euro ale coś tam ludzie piszą ze mozna kupic za 299 rubli czli ok 30zl no i tu własnie trzeba postawić znak zapytania, jak zmienić walute na battlenet zeby kupić gre w rublach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że Rosyjskie wersje nie mają stałego multiplayera. Może stąd ta niska cena. Po upływie X czasu trzeba płacić za grę abonament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 19:26, Choinix napisał:

Po upływie X czasu trzeba płacić za grę abonament...


Z tego co pamiętam to ograniczenie zostało już jakiś czas temu zdjęte. Zresztą kupując wszystko będzie miał czarno na białym - pewnie logowanie przy użyciu VPN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powie mi ktoś dlaczego nie mogę pobrać mini plików jak chce zagrać sobie dowolną grę w sieci ?? Najnowsza aktualizacja się pobrała bez problemu, dość szybko ale jak chce zagrać 1 vs SI (czy tam 3 vs SI) to nie mogę od razy bo coś się pobrać musi, po 2 minutach jest info że nie można pobrać i proszą o spróbowanie ponownie za jakiś czas. Bez sensu pobieram łatkę co sporo waży bez problemu a dodatku co ma 2 MB za cholere nie idzie ?? Nie da się tego od razu dodać do łatki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 13:20, Kerigun napisał:

Nie da się tego od razu dodać do łatki ??


Jeśli miałeś betę odinstalują ją - usuń też wszystkie foldery z profilami które stworzyła - czasem z tego wynikały różnego rodzaju problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas ostatniej dużej aktualizacji ponad 4GB trzeba pobrać dodatkowo mimo że launcher pokazuje 100%, możesz to sprawdzić w launcherze, zakładka informacje -> stan sieci (czy jakoś tak).

@EmperorKaligula
Dodatek będzie integralną częścią podstawki, z menu głównego wybierasz kampanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 14:41, DarkWolf_PL napisał:

@EmperorKaligula
Dodatek będzie integralną częścią podstawki, z menu głównego wybierasz kampanie itp.


tyle to wiem... a jak bedzie ze sciaganiem dodatku od blizzarda ? czy jest sens teraz sciagac podstawke zeby potem mniej pobierac ? bedzie mozliwosc sciagniecia samego instalatora dodatku i zainstalowania go na juz sciagnieta podstawke ? a moze jakis cwany launcher ktorzy bedzie wykrywal podstawke i dociaga/updatowal do dodatku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 16:16, EmperorKaligula napisał:

tyle to wiem... a jak bedzie ze sciaganiem dodatku od blizzarda ? czy jest sens teraz
sciagac podstawke zeby potem mniej pobierac ? bedzie mozliwosc sciagniecia samego instalatora
dodatku i zainstalowania go na juz sciagnieta podstawke ? a moze jakis cwany launcher
ktorzy bedzie wykrywal podstawke i dociaga/updatowal do dodatku ?


Jeśli brać pod uwagę obecność dwóch katalogów odpowiednio dla WoL jak i HotS już teraz - ten drugi pojawił się przy okazji 2.0.4 to prawdopodobnie nie będzie problemów z dociągnięciem całości dodatku do już istniejącego klienta - warunkiem będzie klucz dodany do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować