Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2013 o 23:03, EmperorKaligula napisał:

preordery maja jakis wczesniejszy start ? wlasnie widze ze sklep z kluczami wysyla je
juz 8 marca (4 dni przed premiera)


Nie, po prostu te sklepy nie przejmują się embargo i datą premiery i dają klucze w dniu, w którym same je otrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 23:23, Wojman napisał:

Nie, po prostu te sklepy nie przejmują się embargo i datą premiery i dają klucze w dniu,
w którym same je otrzymają.


I nie dostaną za to po tyłku od Blizzarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 11:27, Fumiko napisał:

I nie dostaną za to po tyłku od Blizzarda?


Pewnie nie. Zresztą co komu po kluczu 8 marca, skoro serwery BN go nie przyjmą wcześniej jak 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 11:36, Bambusek napisał:

Pewnie nie. Zresztą co komu po kluczu 8 marca, skoro serwery BN go nie przyjmą wcześniej
jak 12?


Serwery BN jak najbardziej przyjmą klucz przed 12 marca, bo tak jest w przypadku każdej gry Blizzarda. Jedynie grać w Heart of the Swarm będzie można grać od 12, ale gra będzie już na koncie. A czy Blizzard coś z tym zrobi to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze już wpłacone, teraz zostało tylko oczekiwanie :)

Co do dyskusji, to bn przyjmie klucz i chyba nawet można grę pobrać. Niestety nie zagramy. Nie jestem co do tego pewien, ale głowy nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 11:41, Wojman napisał:

Serwery BN jak najbardziej przyjmą klucz przed 12 marca, bo tak jest w przypadku każdej
gry Blizzarda. Jedynie grać w Heart of the Swarm będzie można grać od 12, ale gra będzie
już na koncie. A czy Blizzard coś z tym zrobi to nie wiem.

Dlatego takie embarga nie mają sensu w dzisiejszych czasach, bo cyfrowo gra i tak będzie zablokowana. Najlepiej wysyłać tak żeby ktoś, jak chce mógł już zacząć po północy w dniu premiery. Gram.pl ma standardowo wysyłać 11, więc gra przyjdzie 12. No ale jako zamawiający pudełkową EK wolę poczekać, a mieć zapewniony produkt :) Kolejny raz z Ultimą nie zamierzałem ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w ostatnim patchu dodali możliwość zmiany języka dźwięku i napisów w menu opcji. Postanowiłem sobie ustawić wersje kinową, ale po zmiane języka dźwięku na angielski i restarcie gry nadal wszystko jest po polsku, jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 18:38, igor1_2_3 napisał:

w ostatnim patchu dodali możliwość zmiany języka dźwięku i napisów w menu opcji. Postanowiłem
sobie ustawić wersje kinową, ale po zmiane języka dźwięku na angielski i restarcie gry
nadal wszystko jest po polsku, jest na to jakiś sposób?


Po polsku nadal sa wszystkie napisy. Obejrzyj jakiegos repleya i sprawdz (ogladajac mecz jako jedna ze stron spotkania) czy glosy sa po angielsku. Jezeli tak to wszystko jest jak nalezy, jezeli nie to skontaktuj sie z supportem Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do bardziej zaawansowanych graczy. Chodzi mi o skróty klawiszowe. Nie grałem za wiele w SC1, sporo natomiast w WarCrafta III i Dawn of War II, gdzie można było ustawić sobi skróty na siatce w kwadracie QTZB. Jak zobaczyłem że w SC2 też jest taka możliwość to od razu ustawiłem sobie takie skróty, bo wydały mi się bardziej intuicyjne. Na różnych filmikach z meczy i tutorialach na YT, widzę natomiast, że wszyscy pro-gracze używają standardowych skrótów. Z czym to jest związane? To tylko przyzwyczajenie, czy wbrew pozorom jest to bardziej wydajne i też powinienem się przerzucić na standardowe skróty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 11:41, Wojman napisał:

Serwery BN jak najbardziej przyjmą klucz przed 12 marca, bo tak jest w przypadku każdej
gry Blizzarda. Jedynie grać w Heart of the Swarm będzie można grać od 12, ale gra będzie
już na koncie. A czy Blizzard coś z tym zrobi to nie wiem.


W sumie na jedno wyjdzie. Przed 12 marca nei zagrasz niezaleznie od tego czy klucz dostaniesz 8. Tyle, że bedzie się miało te 4 dni na ściągnięcie plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 19:21, Wojman napisał:

Po polsku nadal sa wszystkie napisy. Obejrzyj jakiegos repleya i sprawdz (ogladajac mecz
jako jedna ze stron spotkania) czy glosy sa po angielsku. Jezeli tak to wszystko jest
jak nalezy, jezeli nie to skontaktuj sie z supportem Blizzarda.


zassalem gre po engGB/engGB po zmianie na polski (z ciekawosci) w opcjach textu i audio (automatyczny restart) nic sie nie zmienia, a launcher nic nie dosciaga... wprowadzili zmiane jezyka, a ona jeszcze nie dziala czy cos u mnie sie spierdzielilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo jedynym wyjściem jakiej znalazłem to dociągnięcie US przy próbie powrotu z polskiego nic się nie działo. Ale wszystko ściągało się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 14:32, luzac napisał:

Zajrzyj do "connection information" w górnym menu. Launcher pewnie dosysa parę GB w ukryciu.


obecnie jest 10,3gb/14,00gb wiec te pozostale GB to chyba lokalizacja, chociaz u dolu launchera widnieje "downloading data for upcoming patch", wiec cholera wie co sciaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

zassalem gre po engGB/engGB po zmianie na polski (z ciekawosci) w opcjach textu i audio
(automatyczny restart) nic sie nie zmienia, a launcher nic nie dosciaga... wprowadzili
zmiane jezyka, a ona jeszcze nie dziala czy cos u mnie sie spierdzielilo ?


Opcja numer dwa. Sam z ciekawości włączyłem polskie napisy do angielskiego audio i nie miałem żadnych problemów. Po restarcie miałem luncher w wersji PL i dociągnęło trochę danych. Gdy zmieniłem znów wyłącznie na angielski to gra się zrestartowała i wszystko było po angielsku, choć tym razem nic dociągać nie musiałem, bo niezbędne pliki cały czas były w folderze z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 17:18, Wojman napisał:

Opcja numer dwa. Sam z ciekawości włączyłem polskie napisy do angielskiego audio i nie
miałem żadnych problemów. Po restarcie miałem luncher w wersji PL i dociągnęło trochę
danych. Gdy zmieniłem znów wyłącznie na angielski to gra się zrestartowała i wszystko
było po angielsku, choć tym razem nic dociągać nie musiałem, bo niezbędne pliki cały
czas były w folderze z grą.


pozwole grze pobrac do konca to co teraz sciaga i sprobuje ponownie przestawic. bo obecnie zmiana jezyka w opcajch i restart nie powoduja zmiany jezyka launchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:37, luzac napisał:

To co jest dosysane to właśnie wersja enGB.


nie. to co sie dosciagalo (z 8gb na 13gb) to byly pliki hotsa - tak mi sie wydaje, bo tyle wazy jego folder w katalogu gry. jak sie juz to zassalo, to po zmianie jezyka w opcjach launcher od razu zmienil jezyk i dosysa sobie 1,4gb plikow jezykowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować