Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2013 o 21:15, Boguslav4 napisał:

Całkiem byc może nietypowo zamiast Heart of the Swarm kupiłem część "I", szczególnie
że bardziej lubię Terran :)


Jakbyś chciał kupić HotSa to musiałbyś i tak wcześniej kupić "I"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 21:24, B1SH0P napisał:

> Całkiem byc może nietypowo zamiast Heart of the Swarm kupiłem część "I", szczególnie

> że bardziej lubię Terran :)
>

Jakbyś chciał kupić HotSa to musiałbyś i tak wcześniej kupić "I"

Z tego co pamiętam HotS jest samodzielnym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 21:31, DarkWolf_PL napisał:

> > Całkiem byc może nietypowo zamiast Heart of the Swarm kupiłem część "I", szczególnie

>
> > że bardziej lubię Terran :)
> >
>
> Jakbyś chciał kupić HotSa to musiałbyś i tak wcześniej kupić "I"
Z tego co pamiętam HotS jest samodzielnym dodatkiem.

http://us.battle.net/sc2/en/game/heart-of-the-swarm-preview/faq#q6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 21:31, DarkWolf_PL napisał:

Z tego co pamiętam HotS jest samodzielnym dodatkiem.


Poczytaj zanim zaczniesz wprowadzać ludzi w błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 21:43, Narmo napisał:


Mój błąd, czytałem zapowiedzi jakiś czas temu na różnych portalach jak gol w których jasno było przedstawione iż będzie to samodzielny dodatek.

BTW mam takie pytanie, czy nowy system związany ze zdobywaniem doświadczenia jest tylko dla posiadaczy dodatku?

@Shinigami
Dzięki za zbędny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2013 o 21:59, DarkWolf_PL napisał:

BTW mam takie pytanie, czy nowy system związany ze zdobywaniem doświadczenia jest tylko
dla posiadaczy dodatku?

W podstawce po ostatnim patchu był widoczny, więc pewnie dla wszystkich to będzie. Już w sumie można sprawdzić, bo instalka się rekonfigurowała, więc pewnie patch jest aktywny. Kumpel mówił, że po dodaniu klucza ściągało mu tylko 5 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 22:45, Narmo napisał:

W podstawce po ostatnim patchu był widoczny, więc pewnie dla wszystkich to będzie. Już
w sumie można sprawdzić, bo instalka się rekonfigurowała, więc pewnie patch jest aktywny.
Kumpel mówił, że po dodaniu klucza ściągało mu tylko 5 mb.


rano zrobilem rekonfiguracje (na full aktualizacji) i wyszedlem na uczelnie. wrocilem po 2och godzinach i sciagalo jeszcze 1.5 gb (juz sciagalo sie od 3., te najmniej potrzebne pliki - a przed tym pewnie tez bylo pare MB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 21:31, DarkWolf_PL napisał:

Z tego co pamiętam HotS jest samodzielnym dodatkiem.


HotS nie jest samodzielnym dodatkiem, do działania wymaga posiadania WoLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? HotSa nie śledziłem, więc nie wiem, ale początkowo kampania Zergów i Protosów miała działać niezależnie od Terran. Coś się zmieniło w tej kwestii?

edit./ Na pewno jest samodzielny. Nigdzie nie znalazłem informacji, że wymagana jest "podstawka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, moja wina, za wcześniej dodałem post nie czytając wcześniejszych komentarzy. Jednak żaden sklep nie podaje, że do działa HotS wymagany jest WoL. Zresztą to dziwne, bo wcześniej Blizzard zapowiadał samodzielne kampanię. Prawdę mówiąc to jestem trochę zdziwiony. Na całe szczęście mam podstawkę.

edit./ A jednak jest napisane. Tylko, że słabo widoczne, bo gdzieś na dole strony albo ukryte tak, że miesza się z resztą opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 23:16, Kraju napisał:

edit./ Na pewno jest samodzielny. Nigdzie nie znalazłem informacji, że wymagana jest
"podstawka".


Ta, na pewno. Nie ma ani informacji na stronie Blizzarda http://eu.blizzard.com/pl-pl/games/hots/ "Wymaga pełnej wersji Starcraft IIŸ: Wings of LibertyŸ i konta Battle.netŸ do gry" ani w sklepach, choćby na gramie http://www.gram.pl/sklep/pc/starcraft-ii-heart-of-the-swarm "UWAGA! Starcraft II: Heart of the Swarm wymaga posiadania zainstalowanej gry Starcraft II: Wings of Liberty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu kupiłem HotS''a na gram.pl (preorder klucz) i myślałem, że od 12.03 (godz. 00:01) będę mógł pobrać klucz a tu lipa jest 00:47 a klucza dalej nie ma ;/ Właściwie to mam opcję pobierz kod, ale pobrany plik jest pusty... wielka lipa. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 00:48, Tomii napisał:

jakiś czas temu kupiłem HotS''a na gram.pl (preorder klucz) i myślałem, że od 12.03
(godz. 00:01) będę mógł pobrać klucz a tu lipa jest 00:47 a klucza dalej nie ma ;/ Właściwie
to mam opcję pobierz kod, ale pobrany plik jest pusty... wielka lipa. ;/


konkurencja wysylala klucze juz 8 marca wieczorem... fuszera po calosci w gramie.

a ja siedze w robocie i staram sie zmeczyc Punkt Krytyczny do rana... szmira totalna. 3/4 textu mozna wywalic i zostanie sama fabula przed HotS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że chciałem mieć kolekcjonerską wersję pudełkową to zamawiać polecam gdzie indziej.
Gram jest raczej znany z opóźnień przy premierach ważnych tytułów.

Nie wiem jak jest z innymi, bo mniej ciekawe gry kupuje digital edycje i zawsze mogę grać od startu oficjalnego.
Przy Diablo 3 było to samo, ze znajomymi zalogowaliśmy się o 2:00 w nocy (premiera od 0:01) kupująć wcześniej sam klucz, a znajomy który zamówił pudełkową edycję czekał dłużej.

Zastanawiam się czy tak ciężko jest otworzyć pudełko dla danej osoby i spisać dla niej klucz do pobrania przed wysłaniem paczki?
Wiem, że zamówień jest dużo, ale to powinien być w aktualnie standard raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na paczkę. Jak się zamawia preordera to powinno się dostać grę przynajmniej dzień przed premierą. a jak dla mnie jest już po premierze. równie dobrze mogłem iść teraz do sklepu i kupić normalnie grę a nie zamawiać z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować