Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2013 o 10:15, Agares86 napisał:

Ja też czekam na paczkę. Jak się zamawia preordera to powinno się dostać grę przynajmniej
dzień przed premierą. a jak dla mnie jest już po premierze. równie dobrze mogłem iść
teraz do sklepu i kupić normalnie grę a nie zamawiać z gram.pl.


Dawno temu, jak jeszcze kupowałem na gramie to gry dostawałem prawie zawsze przed premierą, pamiętam, że Neverwinter 2 dostałem chyba ze 2-3 dni wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 10:23, B1SH0P napisał:

> Ja też czekam na paczkę. Jak się zamawia preordera to powinno się dostać grę przynajmniej

> dzień przed premierą. a jak dla mnie jest już po premierze. równie dobrze mogłem
iść
> teraz do sklepu i kupić normalnie grę a nie zamawiać z gram.pl.

Dawno temu, jak jeszcze kupowałem na gramie to gry dostawałem prawie zawsze przed premierą,
pamiętam, że Neverwinter 2 dostałem chyba ze 2-3 dni wcześniej..

też pamiętam kiedyś pare lat temu jak sie zamwiało preordera to sie miało kilka dni przed premierą gre czy nawet tydzień.
dlatego następną grę zamówię u konkurencji jakiejś. trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 11:10, mlodyx666 napisał:

Też nie dostaliście jeszcze potwierdzenia o wysłaniu paczki z HotS?


akurat potwierdzenie dostałem mailowo 11.03.13 o godzinie 2:30 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie dostałem, a na stronie kuriera prawdopodbna data dostarczenia 13.03.2013.
Szkoda gadać, klucza nie ma, paczka jutro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że mnie Blizzard nie zaskoczy fabularnie.

Spoiler

Duran, jak to już były snute przypuszczenia, okazał się zmiennokształtnym, ale jego plan... Wskrzeszenie Xel`Naga, który był bogiem dla Tal`darim ;o Tu mnie zaskoczyli totalnie.



Odnośnie poprzedniej dyskusji o postaci powracającej z BW:
Spoiler

jest wyjaśnienie, co i jak się z nim stało. I to całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zwrot akcji! Przed chwilą odebrałem swoją paczkę od kuriera. Trochę mnie zbił z tropu brak powierdzenia o wysłaniu paczki, trochę to dziwne... Ale już jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 11:44, mlodyx666 napisał:

Ale zwrot akcji! Przed chwilą odebrałem swoją paczkę od kuriera. Trochę mnie zbił z tropu
brak powierdzenia o wysłaniu paczki, trochę to dziwne... Ale już jest git :)


Ja swojej jeszcze nie mam, a według status\u przesyłki teoretycznei nawet stolicy nie opuściła xD Zakładam, że z powodu ilosci zamówień bardzo wolno aktualizują bazę danych czy coś. Tak czy siak dopiero południe dochodzi to maja jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tym, co już grają :) U mnie gra do punktu odbioru jeszcze nie dotarła(przynajmniej jeszcze żadnego sms''a nie dostałem). A jak dobrze pamiętam to przy Diablo 3 gra była do odbioru już o 13.00.

Ech... Trzeba czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 01:44, EmperorKaligula napisał:

a ja siedze w robocie i staram sie zmeczyc Punkt Krytyczny do rana... szmira totalna.
3/4 textu mozna wywalic i zostanie sama fabula przed HotS.

Jest aż tak źle? Niedawno kupiłem tę książkę w Saturnie, ale jeszcze nie miałem okazji jej przeczytać. Czyżby większość tego pomostu stanowił taki filler, zwykłe zapychanie stron o niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 01:44, EmperorKaligula napisał:

konkurencja wysylala klucze juz 8 marca wieczorem... fuszera po calosci w gramie.

Chyba keye.pl. Muve z tego co wiem nie wysyłało oddzielnie kluczy. Wątpię też, aby normalne sklepy to robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiara mi wróciła, pomimo daty dostarczenia na stronie kuriera na 13.03.2013 właśnie odebrałem moje HotS Collector''s od kuriera !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 14:10, Andrzej15 napisał:

Hmmm... To może do Sferis też paczka już dotarła, tylko coś stało się "z przekazywaniem
informacji". Chyba się tam do nich przejadę.

Zgodnie z informacją na stronie DPD moja paczka jeszcze nie wyjechała z sortowni. Co jest strasznie dziwne, bo kurier był u mnie w domu już o 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2013 o 14:13, Narmo napisał:

Zgodnie z informacją na stronie DPD moja paczka jeszcze nie wyjechała z sortowni. Co
jest strasznie dziwne, bo kurier był u mnie w domu już o 12.


Hmmm... ciekawe. Czyli faktycznie coś jest nie tak.

Teraz sobie uświadomiłem, że nie wiem po co ja pojadę do Sferis. Nie dostałem przecież hasła przez sms, więc nie wiem jak ja miałbym grę odebrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 13:20, Arcling napisał:

Jest aż tak źle?


Tragedii nie ma jednak jest to zdecydowanie co najwyżej średnia pozycja - trochę retrospekcji, dużo akcji jak przystało na taki tytuł. Ogólnie taki kiepski pomost fabularnie łączący podstawkę z dodatkiem.

Czytałem w angielskiej wersji więc nie wiem czy tłumaczenie czasem nie pogorszyło jeszcze sprawy ;)

CE dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 15:56, Shinigami napisał:

Tragedii nie ma jednak jest to zdecydowanie co najwyżej średnia pozycja - trochę retrospekcji,
dużo akcji jak przystało na taki tytuł. Ogólnie taki kiepski pomost fabularnie łączący
podstawkę z dodatkiem.

Właśnie wyjątkowo kupiłem w tłumaczeniu tę książkę, bo zobaczyłem, że Fabryka Słów zaczęła wydawać te książki, to na razie nie muszę nowych sprowadzać z Amazona. Cóż, zobaczy się, ale pewnie przeczytam ją dopiero w czasie później i długo po przejściu HotS. CE również dotarło do mnie dzisiaj :)

Na marginesie, widzę, że od czasu tamtego patcha wciąż nie poprawili wydajności (czy raczej wykorzystania 4 rdzeniowych procków, bo gra słabo wykorzystuje kartę a głównie używa 2 rdzeni). Na i7 3770, 16GB RAM i GTX 660Ti zdarzają się spadki fps w ustawieniach ekstremalnych (co śmieszne gra dalej na lepszym sprzęcie sugeruje ustawienia medium, a na dużo gorszym, który był na grę za słaby pokazywała sugerowane ekstremalne...).

Czyżby za Abathura głos podkładał Steven Blum? Grunt i EDI będą mi towarzyszyć przez cały ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować