Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2013 o 17:33, Hartigan napisał:

Normalnie szlag człowieka trafia. Dlaczego tak długo trwa instalacja dodatku ?? Po 3
h mam dopiero 50%.

tak to już jest. Z diablo miałem tak samo. Teraz na szczęście cały proces trwał u mnie 2 minuty i mogłem grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak uruchomić grę ?? Wpisałem cd-key na stronce blizarda przy moim koncie battle net. Z płytki też instalowałem ale dalej nie mogę grać w kampanie tylko intro obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 18:03, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi jak uruchomić grę ?? Wpisałem cd-key na stronce blizarda przy moim koncie
battle net. Z płytki też instalowałem ale dalej nie mogę grać w kampanie tylko intro
obejrzeć.

A launcher sam nic nie dociągnął? Najlepiej od nowa by było pobrać całą grę z BN. Mi tylko wczoraj jakąś optymalizację launcher robił, dodałem dzisiaj keya CE do konta i mogłem od razu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 17:33, Hartigan napisał:

Normalnie szlag człowieka trafia. Dlaczego tak długo trwa instalacja dodatku ?? Po 3
h mam dopiero 50%.

U mnie instalacja trwała tyle, ile wpisanie klucza. Wystarczyło dzień wcześniej launcher odpalić (nawet bez wpisania klucza), ponieważ zarówno posiadacze podstawki, jak i dodatku korzystają z tych samych plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 18:11, Arcling napisał:

A launcher sam nic nie dociągnął? Najlepiej od nowa by było pobrać całą grę z BN. Mi
tylko wczoraj jakąś optymalizację launcher robił, dodałem dzisiaj keya CE do konta i
mogłem od razu grać.


Wystarczyło się tylko ponownie zalogować i już wszystko śmiga. Denerwujące jest tylko pobieranie "czegoś" przed każdą misją ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 11:18, Verger napisał:

...


Z doświadczenia wiem, że kurierzy często aktualizują informacje na stronie firmy kurierskiej po doręczeniu przesyłki, kiedy te informacje już nie są nikomu do szczęścia potrzebne. Polska, dziki kraj, ja na swojego The Living Infinite zamówionego na empik.com czekam już przeszło tydzień, choć "produkt jest dostępny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 19:41, Kerigun napisał:

Wystarczyło się tylko ponownie zalogować i już wszystko śmiga. Denerwujące jest tylko
pobieranie "czegoś" przed każdą misją ;D

Tak, również pojawia mi się ten "streaming" po kilkadziesiąt mb w czasie ładowanie przed misjami. Widocznie to jakaś nowość, bo nie miałem tego w WoL.

Mam pytanie związane z fabułą. Czy działa coś takiego jak "import" sejwa z poprzedniej kampanii czy po prostu akurat miałem wybory zgodne z linią Blizzarda? Chodzi o:

Spoiler

-Nova mówiła Raynorowi o sprawie z Toshem, że gdyby stanął wtedy po jej stronie, to by teraz może by go puściła. W WoL stanąłem po stronie Tosha. Czy to coś zmienia, jeśli wybrałbym w WoL Novę zamiast Tosha?
-Na Char Isha wspomina o zniszczonej platformie i Dominium kontroluje teraz niebo. Czy to związane z decyzją zniszczenia sieci Nydus/platformy kosmicznej z WoLa? Wybierałem przy swoim przejściu platformę.
Czy byłoby inaczej, jeśli miałbym sejwa z WoLa z innym wyborami? Zakładam, że gra może brać pod uwagę tylko ten ostatni progress zapisany na serwerze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najadłem się strachu, myślałem że dzisiaj gry nie otrzymam a tu dostaję sms od Sferis, że Starcraft na mnie czeka :) Jestem właśnie świeżo po nabyciu produktu.

Czas na kampanię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś też zdarzyły się okazjonalne crashe? Gra wyszła do pulpitu i pokazała jakiś sam kod (bez specyfikacji problemu). Przejrzałem fora Battlenetu i sporo ludzi to miało, przyczyny nie ustalono. Poza tym najwyraźniej achievementy obecnie im padły, bo mam pustą listę. Ciekawe tylko czy zostaną one zaktualizowane, jak już wrócą, bo akurat byłem w trakcie robienia jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem pudełkową wersję, to wystarczy, że dodam keya i odpale scII nie muszę instalować HOTSa tzn czy on przyokazji tych dużych aktualizacji się ściągnął/ // Uczę się na koło i wolę nie sprawdzać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze liczyłem, że uzyskam tutaj odpowiedź ale sam podjąłem identyczne decyzje:) Jeśli ktoś postąpił inaczej, niech napisze co się zmieniło, szczególnie interesuje mnie ta sytuacją z

Spoiler

Novą

, biorąc pod uwagę poźniejsze wystąpienie
Spoiler

Megnska

w UNN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 20:55, BoloMaster napisał:

kurcze liczyłem, że uzyskam tutaj odpowiedź ale sam podjąłem identyczne decyzje:) Jeśli
ktoś postąpił inaczej, niech napisze co się zmieniło, szczególnie interesuje mnie ta
sytuacją z

Spoiler

Novą

, biorąc pod uwagę poźniejsze wystąpienie
Spoiler

Megnska

w UNN.

Z novą nic, tylko powie inny dialog ale i tak wyjdzie na to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 20:49, qwerty5712 napisał:

Jak kupiłem pudełkową wersję, to wystarczy, że dodam keya i odpale scII nie muszę instalować
HOTSa tzn czy on przyokazji tych dużych aktualizacji się ściągnął/ // Uczę się na koło
i wolę nie sprawdzać xd


A po co sprawdzić posty w wątku na forum, lepiej zadać po raz kolejny to samo pytanie, na które jest odpowiedź. HotS ściągał się wraz z patchem 2.0.4. Dodajesz grę, uruchamiasz, potrwa aktualizacja plików i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 19:41, Kerigun napisał:

Wystarczyło się tylko ponownie zalogować i już wszystko śmiga. Denerwujące jest tylko
pobieranie "czegoś" przed każdą misją ;D

To pobieranie było już w WoL. Po prostu taki DRM Blizzarda przez który piraci najpierw musza przejść grę, zanim uda się wypuścić do niej cracka :)
Zawsze to kilka dni od premiery więcej, zanim singiel pojawi się w sieci. CDP Red zrobił to samo z Wiedźminem 2, tylko że tam plik ściągał się jeden na samym początku.


Ech. Durna Neostrada. Rozłączyło mnie na początku jednej misji i nie zauważyłem tego. Potem przestały mi się pojawiać achievementy po każdej misji ale zorientowałem się dopiero po 3 takiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie dziś w MM kusiło, żeby wziąć kolekcjonerkę, ale postanowiłem, że wszystkie części StarCrafta będą ładnie obok siebie stały w standardowych edycjach, za to dodatek do Diablo 3 na pewno kupię w edycji kolekcjonerskiej. BTW - myślicie, że Blizzard wyda dodatek do D3 w edycji kolekcjonerskiej w podobnej cenie co kolekcjonerkę HotS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 22:58, barth89 napisał:

BTW - myślicie, że Blizzard wyda
dodatek do D3 w edycji kolekcjonerskiej w podobnej cenie co kolekcjonerkę HotS?

Jak złotówka do tego czasu nie ulegnie jakiejś hiper inflacji to cena powinna być taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować