Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Spoiler

Mi się tamta misja akurat bardzo podobała, to był chyba taki ukłon Blizzarda w stronę twórców Star Battle :). Chociaż trochę na raz ta misja - idealnie by było, gdyby za każdym razem można było spróbować czegoś innego, a nie jechać ciągle tym samym schematem. Ale i tak bawiłem się dobrze. Ostatnia misja również jest świetna, miałem poczucie udziału w czymś epickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 14:10, darkwind21 napisał:

A jeszcze jedno czy na początku Kerrigan nie miała mieć 2 drzewek rozwoju, jednego dla
zerga i jednego dla ducha?

Początkowo tak właśnie miało być. Dwie specjalizacje, które można byłoby zmieniać między misjami. Ostatecznie jednak scalili je w jedno drzewko z wyborem skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 14:10, darkwind21 napisał:

Trzy szybkie pytanka, skończyłem grę na 67 lvl, czy przez nieuwagę coś pominąłem


Pominąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania zrobiona w dwa dni. Gameplayowo całkiem przyzwoicie wykonana mimo iż czasówek jest zdecydowanie za dużo. Fabularnie...nie wypowiem się, nie jestem jakiś większym znawcą, choć mnie drażniło parę rzeczy jak

Spoiler

ledwie liźnięty wątek Stiukowa czy Naruda

. Było miło.

Teraz na multi chwilkę pograłem i pierwsze co się wrzuca w oczy to jakiś paniczny strach przed Widow Mine- jak grałem to po mapie latały wszędzie obsy i overseery, a jak jakiś Marian dostanie w twarz z miny to zaraz wszędzie są skany. Potem zdarzyli mi się ludzie, którzy zapomnieli, że grają w HotSa a nie WoLa i wtedy staronowa zabawka terran zadziałała przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miny mają ten minus, ze jak terk idzie w bio+miny, to jak dobrze ogarniesz jeżeli grasz z/p, to melee jednostkami możesz triggerować miny tak, że rozwalisz armie dla terka, albo przynajmniej medivaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 19:15, Shveid napisał:

Kampania zrobiona w dwa dni. Gameplayowo całkiem przyzwoicie wykonana mimo iż czasówek
jest zdecydowanie za dużo. Fabularnie...nie wypowiem się, nie jestem jakiś większym znawcą,
choć mnie drażniło parę rzeczy jak

Spoiler

ledwie liźnięty wątek Stiukowa czy Naruda

.
Było miło.

Nie tylko ciebie, moim zdaniem również te wątki zbyt słabo rozwinięto. Kto wie, może w drugim i finałowym zarazem dodatku będzie coś więcej. Lore też trochę "cierpi" na tym, że czasem pewne rzeczy powiązane z główną fabułą umieszczają w książkach

Spoiler

(jak np. wątek Naruda we Flashpoint, w grze trochę razi to, że w WoL był to sojusznik, a w HotS od razu wróg).

Dnia 15.03.2013 o 19:15, Shveid napisał:

Teraz na multi chwilkę pograłem i pierwsze co się wrzuca w oczy to jakiś paniczny strach
przed Widow Mine- jak grałem to po mapie latały wszędzie obsy i overseery, a jak jakiś
Marian dostanie w twarz z miny to zaraz wszędzie są skany. Potem zdarzyli mi się ludzie,
którzy zapomnieli, że grają w HotSa a nie WoLa i wtedy staronowa zabawka terran zadziałała
przyzwoicie.

Z kolei u protossów praktycznie nie ma gry bez Tempestów plus ewentualnie Oracle i/lub Mothership Core. Czasem jeszcze uzupełniają Tempesty Voidami, ale generalnie nie trafiłem jeszcze na protossów, którzy nie szli w lotnictwo. Teraz, jeśli gra się przeciwko nim, to obowiązkowo trzeba zainwestować w aa. Może to też pewien urok nowości tamtych jednostek, ale coś czuję, że w przyszłości Tempest może się doczekać małego nerfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podstawce też było dużo czasówek, chyba nawet więcej niż tutaj. Jakoś mnie to specjalnie nie raziło, pomijając misje obronne, które zawsze mnie denerwują, bo psują tempo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie teoretyczne pytanko - czy w momencie instalacji HotS z płytki instalujemy też kampanię WoL? I czy zmiana języka odbywa się przez zmianę w opcjach i ściągnięcie plików czy trzeba ściągnąć całkowicie osobny klient z battle.netu? :P Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czy zmiana języka odbywa się przez zmianę w opcjach i ściągnięcie plików czy trzeba

Dnia 16.03.2013 o 16:08, barsum napisał:

ściągnąć całkowicie osobny klient z battle.netu? :P Dzięki za odpowiedź.


Wystarczy pobrać dodatkowe pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 16:08, barsum napisał:

Takie teoretyczne pytanko - czy w momencie instalacji HotS z płytki instalujemy też kampanię
WoL?


Jest jeden klient dla WoLa i dla HotSa. Jeżeli masz już klienta w wersji 2.0.6 to nie potrzebujesz dodatkowo instalować gry.

>I czy zmiana języka odbywa się przez zmianę w opcjach i ściągnięcie plików czy trzeba

Dnia 16.03.2013 o 16:08, barsum napisał:

ściągnąć całkowicie osobny klient z battle.netu? :P Dzięki za odpowiedź.


Można tak i tak. :) Ale wygodniej wybrać w opcjach jaką wersję się chce. Dodatkowo można wybrać osobo wersję językową dla napisów i dla głosów. Po zmianie gra poprosi o ponowne uruchomienie i dociągnie paczki językowe. Jeżeli będziesz chciał powrócić do starego języka to wybierzesz w opcjach wybierzesz stary język, zrestartujesz grę i nie będziesz nic dociągał, bo pliki będą już na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety paczowanie WoLa do 2.0.6 wymagało ściągnięcia kilku giga danych, a to przy moim chwilowo ograniczonym dostępie do internetu jest nie do przyjęcia. :P Co nie zmienia faktu, że i tak w HotSa sobie na razie nie pogram, bo instalacja z płytki również wymaga ściągnięcia kilku giga. ^^ Wszystkie plany "Jak to włączyć żeby nic nie ściągać" poszły na marne. Ale wielkie dzięki za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2013 o 16:36, Wojman napisał:

>I czy zmiana języka odbywa się przez zmianę w opcjach i ściągnięcie plików czy trzeba

> ściągnąć całkowicie osobny klient z battle.netu? :P Dzięki za odpowiedź.

Można tak i tak. :) Ale wygodniej wybrać w opcjach jaką wersję się chce. Dodatkowo można
wybrać osobo wersję językową dla napisów i dla głosów. Po zmianie gra poprosi o ponowne
uruchomienie i dociągnie paczki językowe. Jeżeli będziesz chciał powrócić do starego
języka to wybierzesz w opcjach wybierzesz stary język, zrestartujesz grę i nie będziesz
nic dociągał, bo pliki będą już na kompie.


Glupie pytanie, ale w opcjach których można zmienić język gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2013 o 19:49, Boguslav4 napisał:

Glupie pytanie, ale w opcjach których można zmienić język gry?

Tak.
Options ---> Language :) Zmieniasz, i jeśli nie masz pobranej wybranej wersji, trzeba to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 19:55, Mange napisał:


> Glupie pytanie, ale w opcjach których można zmienić język gry?
Tak.
Options ---> Language :) Zmieniasz, i jeśli nie masz pobranej wybranej wersji, trzeba
to zrobić.


Nie mogę znaleźć, ta opcja jest po uruchomieniu gry/przed zalogowaniem/po itp.?

Edit. Znalazłem. Po zalogowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 19:44, Volvox napisał:

Znalazł ktoś już sekretną misję? Albo Feats of Strength?

O ukrytych Feats of Strength nie wiem, ale sekretnej misji nie ma. Robienie wszystkich ewolucyjnych misji zapełnia licznik do 27 (w WoL sekretna misja była liczona do statystyk, jak i obecna w achievementach, a tutaj nie ma żadnej takiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 19:49, Boguslav4 napisał:

Glupie pytanie, ale w opcjach których można zmienić język gry?


Logujesz się do gry, wchodzisz do opcji, wybierasz zakłakę "język" albo "language" albo odpowiednik w innym języku, zmieniasz i się cieszysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 22:01, ZubenPL napisał:

Jest jakaś ukryta misja czy tym razem blizzard nic nie przygotował ?


Heh, też dziś o to pytałem, ale chyba nie ma.
Znalazłem tylko easter eggi:

Spoiler

W misji z królową na statku protossow jest puszka powerraid


Spoiler

W misji ewolucji roachy jest scenka z dziewczynką i 2 wilkami wchodzącymi do doliny z kolorowymi kryształkami, ale nie mam zielonego pojęcia do czego to jest nawiązanie no i jest i diablo z murlockmarinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować