Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2013 o 20:49, DarkWolf_PL napisał:

> > ja ukończyłem kampanie i zaraz odpaliłem multi, licząc na wiele wygranych.
Bolesna
> seria
> > porażek uświadomiła mi, że gram fatalnie i nie ogarniam nawet podstaw. Zobaczyłem

> kilka
> > lekcji Yegwena i dzisiaj zawitałem do srebra. Kolejny cel to gold:D
>
> Tylko mam jeden problem nie mam sparing partnera jak krzychu będzie miał, więc tutaj

> będzie większy problem a tu z forum z takim lamerem to czy ktoś zagra good question
:D.
Od tego masz mecze nierankingowe, ucz się, oglądaj replaye, analizuj błędy.


Jak popełniam błąd nie wiem z czego wynika ja wiem o S2 promil dosłownie, nie % promil a wiedza jest w jakiś wielkich statystykach mało mi to mówi. A jakie to są mecze nierankingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jak obejrzysz poradnik, nauczysz sie strategi, to w grze może spotkać cię coś co popsuje ci szyki i się zagubisz. Dlatego trzeba grać i myśleć samodzielnie. Bo tak dojdziesz może do tego diamentu, ale dalej będziesz noobem. To co jest w poradnikach to jedno, a to co w grze to drugie. Sam jak oglądam streamy, to myślę ale to łatwe, proste i przyjemne, a podczas gry już tak różowo nie jest. GRAJ GRAJ GRA I JESZCZE RAZ GRAJ GRAJ GRAJ MYŚL ANALIZUJ MYŚL ANALIZUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 21:20, Mange napisał:

nawet jak obejrzysz poradnik, nauczysz sie strategi, to w grze może spotkać cię coś co
popsuje ci szyki i się zagubisz. Dlatego trzeba grać i myśleć samodzielnie. Bo tak dojdziesz
może do tego diamentu, ale dalej będziesz noobem. To co jest w poradnikach to jedno,
a to co w grze to drugie. Sam jak oglądam streamy, to myślę ale to łatwe, proste i przyjemne,
a podczas gry już tak różowo nie jest. GRAJ GRAJ GRA I JESZCZE RAZ GRAJ GRAJ GRAJ MYŚL
ANALIZUJ MYŚL ANALIZUJ


To będe noobem bo ja sam strategii nie wymyślę, ja nie mam umysłu analitycznego więc muszę mieć streamy itp muszę mieć podparcie, inaczej gubie się chaos się wprowadza myle się coraz bardziej, i wtedy nie dzieje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 19:41, Feno napisał:

Może dlatego nie jestem i raczej nie będę w masterze, ale kompletnie mi to nie przeszkadza
:))


Master i GM nie używają buildów, po prostu znają timingi i na początku gry w głowie układają plan co chcą zrobić i w jakiej kolejności, następnie dostosowują wszystko do gry przeciwnika i to cały sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 22:00, B1SH0P napisał:

Master i GM nie używają buildów, po prostu znają timingi i na początku gry w głowie układają
plan co chcą zrobić i w jakiej kolejności, następnie dostosowują wszystko do gry przeciwnika
i to cały sekret.


Możliwe. W takim razie jestem za słaby po prostu na tą ligę. Mimo, ze nie jednego mastera na laderze ubiłem i sporo czasu trzymałem 1 miejsce w diamencie w ostatnim sezonie, to wyżej niż diament jednak wbić się nie udało.
Ale to i chyba lepiej, bo wydaje mi się, że się tam nie nadaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Low master a diament to to samo, więc teoretycznie jak będziesz grać ciągle to zostaniesz awansowany.
Btw. fajne jest to, że teraz nie widać czy ktoś jest favored czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 22:42, B1SH0P napisał:

Low master a diament to to samo, więc teoretycznie jak będziesz grać ciągle to zostaniesz
awansowany.


Niestety mój skill jest bardzo zmienny i teraz okupuje bardziej środek dywizji :P Hots sporo zmienił i trzeba sie przystosować.

Dnia 19.03.2013 o 22:42, B1SH0P napisał:

Btw. fajne jest to, że teraz nie widać czy ktoś jest favored czy nie.


Mnie też się to podoba, aczkolwiek teraz widac konkretną ligę gracza przy ładowaniu mapy. Chyba wychodzi na to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 12:24, B1SH0P napisał:

> Fabuła: całkiem niezła, choć częściowo zepsułem sobie ją przez zwiastun "Zemsta"(ale

> i tak były zaskoczenia -

Spoiler

np. z dawną Kerringan).



Spoiler

W HotSie nie ma dawnej Kerrigan o_o, QoB jest dead


Spoiler

Mi chodziło o to, że w zwiastunie było pokazane jak "normalna" Sara walczy ze swoją zergowską wersją. Obstawiałem wtedy, że to się dzieje w umyśle Kerringan i to jest walka między dobrą a złą stroną :)

A tu proszę, dawna Sara to przemieniony Narud.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 23:10, Feno napisał:

Niestety mój skill jest bardzo zmienny i teraz okupuje bardziej środek dywizji :P Hots
sporo zmienił i trzeba sie przystosować.


Ano zmienił dużo, szczególnie u zergów win ratio spadło.
A co do tego, że ligę widać to nie to samo co było z favored, bo możesz być w masterze i grać na favored masterów, nie ma tego elementu psychologicznego przez który więcej stresu tylko było ^ ^

Andrzej15

Spoiler

A to o to Ci chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 06:06, B1SH0P napisał:

A co do tego, że ligę widać to nie to samo co było z favored, bo możesz być w masterze
i grać na favored masterów, nie ma tego elementu psychologicznego przez który więcej
stresu tylko było ^ ^


Faktycznie, zapomniałem o możliwości bycia favored w obrębie własnej ligi.
Osobiście więcej stresu miałem w meczu gdy to ja byłem favored, bo bałem się bardziej porażki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 15:29, Feno napisał:

Faktycznie, zapomniałem o możliwości bycia favored w obrębie własnej ligi.
Osobiście więcej stresu miałem w meczu gdy to ja byłem favored, bo bałem się bardziej
porażki :P


Teraz człowiek jest bardziej wkurzony jak widzi - 16/20 po przegranym meczu ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, ukończyłem grę ale przez archiwa przechodzę misje jeszcze raz by różne achivmenty zdobyć. Niestety przy ulepszaniu armii Nie mogę wybrać opcji dla benglingów. Początkowe misje wraz z ewolucyjnymi przechodziłem w dniu premiery i co chwila traciłem połączenie z battlenetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że muzyka nie zapada w pamięć, ale mi się podobała, a teraz słucham soundtracka poza grą i choć pewne inspiracje Brianem Tylerem i Far Cry 3 są słyszalne (podobny rockowy utwór i jest sporo niemalże brostepowych "wiertarkopierdów"), ale kompozycje symfoniczne są coraz lepsze, robione w coraz bardziej oldschoolowym stylu i coraz bardziej niszczące klimatem! Mój faworyt to utwór "Conscience", normalnie jak Lennie Moore w Outcaście, brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę kolejne peany pochwalne na cześć soundtracka HotS, bo utwór "Whispering from the Stars" jest NIE-SA-MO-WI-TY. Szczególnie pierwsze trzy i pół minuty, bo później to już zrzynanie z Lostów xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już o soundtracku mowa - które utwory grają dla poszczególnych ras w rozgrywkach w multi? W podstawce nazywały się po prostu zerg/terran/protoss plus numer. Tutaj widocznie tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wykorzystać moce edytora albo mpq viewera i wyrwać wszystkie utwory z bebechów plików .mpq . Na sountrackach znajduje się jedynie śladowa część muzyki wykorzystanej w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy instalacja serca dvd trwa tak długo (juz z jakieś 15 min a mam dopiero 0.4% ) czy też mój czytnik po prostu zaczyna umierać.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 00:13, BoloMaster napisał:

A masz aktualnego WoL-a?. Jeśli tak, to instalka powinna potrwać tylko kilka minut.

ja tam po prostu klucz aktywowałem na battlenecie i odpaliłem grę - gram w wersję eng więc pewnie dlatego nic nie musiałem instalować bo wola miałem dawno po update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować