Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Lol, nigdy przenigdy nie piszcie nic złego o blizzardzie na forum blizzarda, nawet jeżeli to prawda i wszyscy tak uważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:11, B1SH0P napisał:

Lol, nigdy przenigdy nie piszcie nic złego o blizzardzie na forum blizzarda, nawet jeżeli
to prawda i wszyscy tak uważają.


A mógłbyś to jakoś uzasadnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:13, Wojman napisał:

> Lol, nigdy przenigdy nie piszcie nic złego o blizzardzie na forum blizzarda, nawet
jeżeli
> to prawda i wszyscy tak uważają.

A mógłbyś to jakoś uzasadnić?


Dostałem bana na 7 dni tylko i wyłącznie dlatego, że moderator w dziale technicznym to kawał *****, nie dość, że nie pomaga i pisze bezsensowne rzeczy dla ludzi to jeszcze bany rzuca, jak napisałem im, że mam problem z podwyższonym pingiem i nie tylko ja to mam, również ma to ponad połowa graczy, to ten moderator odpisuje mi, że mu granie na takim pingu nie przeszkadza i tak ma być, w WoLu tego nie było, WhiteRa i inni pro na swoich streamach mówią o podwyższonym pingu to wg. blizzarda nie ma problemu, to problem leży po stronie użytkownika, fpsy spadają niemiłosiernie na każdej konfiguracji nawet w 1v1, to też wina użytkownika. Dostałem bana dokładnie za to, że dla jakiegoś gościa napisałem, żeby nie oczekiwał, że ktoś z blizzarda mu tutaj pomoże w sprawie pingu/fps, bo albo mu napiszą, że wina leży po jego stronie, albo mu nie odpiszą, bo taka jest prawda, oraz aby szukał pomocy na anglojęzycznym forum, bo tam jest o wiele więcej osób piszących na ten temat, przeczytałem już tyle postów i w każdym jest to samo "wklej dxdiag", podaj to, podaj tamto i zawsze każdy temat kończy się tym, że blizzard nie wie co się dzieje, bo z komputerem użytkownika nie ma problemu. MaNa też pisał o problemach z fpsami i o tym, że nie da rady grać przez to (było to w czasie bety i problem jest nadal). Najlepsze jest to, że w moim poście nie było niczego niestosownego, żadnych wulgaryzmów itp, itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 21:23, Karol44 napisał:

Akurat problem ze spadkiem fps też zauważyłem;-(


FPS i podwyższony ping, ale blizzard nadal zawsze za każdym razem pyta o to samo i za każdym razem niczego nie znajdują... Zamiast powiedzieć, że są świadomi takich problemów to siedzą i udają, że gra jest świetna i wspaniała, ale w porównaniu do WoLa to jest baaardzo źle, na początku nie miałem problemów z FPS i lagami, w becie też, ale teraz to parodia jakaś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i sie udalo, wbilem Mastera. jedyne czego zaluje, to to, ze switcha na zerga zrobilem tak pozno. gra mi sie ta rasa wysmienicie i dopiero ona wykozystuje 100% moich mozliwosci. tossem nie moglem przekroczyc pewnego poziomu. teraz gra sprawia mi wiele wiecej frajdy. no i to,ze zerg nie jest op cieszy mnie podwujnie, bo w wolu zergiem zagralem niewiele gier i to raczej byla nauka niz normalna gra. teraz zacznie sie zabawa na calego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 15:17, Mange napisał:

teraz zacznie sie zabawa na calego.


Zabawa zacznie się kiedy znerfią medivaki i vraye.
BTW. aby grać tossem nie potrzebujesz aż takiej ilości APM co zerg, jak grałem na GM tossów to mówili, że protoss jest o wiele łatwiejszy do grania, po prostu możesz być zajedobrym graczem, ale i tak ta rasa tego nie wymaga.
Z kolei jak patrzeć na high master - GM terran to różnica jest przeogromna pomiędzy dobrym terranem, a bardzo dobrym terranem, a zerg to zerg, po prostu multi tasking i micro, tylko tym zergowie się różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:43, B1SH0P napisał:

> teraz zacznie sie zabawa na calego.

Zabawa zacznie się kiedy znerfią medivaki i vraye.

tylko, ze na szybkiego nefra sie nie zanosi. blizzowi podoba sie dynamiczniejsza gra i nie chce tego popsuc. mimo to daje rade i nie jest tak zle, ale kazdy buff zerga/nerf pt na pewno mnie ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medivaci w HotSie są fajne i w końcu Terran ma skuteczną broń na Zerga. Generalnie moim zdaniem jeżeli Zerga nie pociśnie się w początkowej fazie gry to później bez dropów Medivaca w expach generalnie Terran nie ma jakichkolwiek szans na zwycięstwo.

A i się pochwalę: dzisiaj - w końcu - w 1v1 awansowałem do golda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 21:44, Wojman napisał:

Medivaci w HotSie są fajne i w końcu Terran ma skuteczną broń na Zerga.


Wygranie na dobrego terrana, mam na myśli takiego na prawdę dobrego jest sztuką, podwójny drop + main push, wystarczy, że jednego dropa nie wybronisz i masz gg, to jest na zasadzie, terran ciągle atakuje i czeka aż zerg zrobi błąd, zerg ciągle się broni i musi to robić perfekcyjnie, bo jeżeli mu się coś nie uda to przegra, teraz na tym polega ZvT, ogólnie najtrudniejszy MU, ale to zależy od skilla terrana, to nie protoss, że robi pierwszego lepszego all ina i a-move for the victory.

BTW. Gratulacje ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 21:44, Wojman napisał:

A i się pochwalę: dzisiaj - w końcu - w 1v1 awansowałem do golda. :)


No, a nie mówiłem na bn''ie? Graj to awansujesz. No i proszę :) Gratz!
Ja to już do śmierci już diament będę okupywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie czemu gra ciągle mi coś pobiera ?? Chce rozegrać misje w kamapnii, pobieranie, chce pograć w multi, pobiera. O ile w kampanii po chwili gram to w multi występuje błąd połączenia i nie mogę sobie nic pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 20:23, Kerigun napisał:

Ktoś mi powie czemu gra ciągle mi coś pobiera ?? Chce rozegrać misje w kamapnii, pobieranie,
chce pograć w multi, pobiera. O ile w kampanii po chwili gram to w multi występuje błąd
połączenia i nie mogę sobie nic pograć.

DRM, z tego co się orientuję to gra po prostu musi dociągać jakieś dane z serwera żebyś mógł zagrać. Metoda żeby piraci nie mogli po prostu "scrackować" gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 21:41, Karol44 napisał:

Co utrudnia gre normalnym graczom, a piraci moga sobie crackowac jak chcą...;-(

[wzrusza ramionami] Nic nowego, zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 21:41, Karol44 napisał:

/.../ piraci moga sobie crackowac jak chcą...;-(


Przynajmniej w przypadku HotS musieli grę skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować