Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2013 o 21:44, Revanchist napisał:

Doszły mnie słuchy, że Diablo 3 ponoć już scrackowane, zrobili emulator serwera,
chociaż oczywiście długo im to zajęło.

Z tego co wiem, ta wersja jest ponoć w ogóle niegrywalna. I tak powinno być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 20:41, Hubi_Koshi napisał:

DRM, z tego co się orientuję to gra po prostu musi dociągać jakieś dane z serwera żebyś
mógł zagrać. Metoda żeby piraci nie mogli po prostu "scrackować" gry.


W kampanii to nie problem bo chwila moment. W multi mi mapy pobiera :( Da się jakoś pobrać osobno, raz a porządnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 22:53, Kerigun napisał:

W kampanii to nie problem bo chwila moment. W multi mi mapy pobiera :( Da się jakoś pobrać
osobno, raz a porządnie ??

chodzi ci o custom maps? jesli tak to nue da sie tego pobrac na raz, bo i po co.
natomiast jesli pobiera ci rzeczy niezbedne caly czas, to zobacz w kliencie czy cala gra sie pobrala. download preferences chyba to sie nazywa. bo moze masz komunikat ze gra sie pobrala, a tak naprawde jeszcze kilka gb musi dociagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 23:07, Mange napisał:

chodzi ci o custom maps? jesli tak to nue da sie tego pobrac na raz, bo i po co.
natomiast jesli pobiera ci rzeczy niezbedne caly czas, to zobacz w kliencie czy cala
gra sie pobrala. download preferences chyba to sie nazywa. bo moze masz komunikat ze
gra sie pobrala, a tak naprawde jeszcze kilka gb musi dociagnac.


Chodzi o firmowe blizzardowskie mapy. W starterze gry nic nie pokazuje by się coś pobierało, Tylko w multi pobiera mapy, na szczęście jak już raz pobierze to spokój mam ale zawsze to irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak w ogóle to jak ma się kwestia gry miedzy osobami posiadajacymi tylko WoL a tymi mającymi HotS? Da sie taką grę założyć czy tylko mogą sobie na BN pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:22, Bambusek napisał:

/.../ gry miedzy osobami posiadajacymi tylko WoL a tymi mającymi HotS?


Osoba posiadająca HotS może w każdej chwili z poziomu gry zmienić aktualny ''dodatek'' - tak, że nie ma problemów ze wspólną grą - oczywiście tylko na poziomie podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:22, Bambusek napisał:

Hmm, tak w ogóle to jak ma się kwestia gry miedzy osobami posiadajacymi tylko WoL a tymi
mającymi HotS? Da sie taką grę założyć czy tylko mogą sobie na BN pogadać?


Jak najbardziej posiadacz HotSa może grać z posiadaczem samego WoLa. Poprostu zakłada się gre i gra wg. zasad WoLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 10:39, matiz123 napisał:

http://eu.battle.net/sc2/pl/blog/7935259/ - Warhound zostanie przywrócony do gry. Co
więcej, będzie on dostępny dla każdej rasy! Sądzę, że to powinno rozwiązać wszelkie problemy
związane z balansem.


Wreszcie jakiś dobry żart primaaprilisowy się trafił. Już myślałem że dzisiaj nic takiego fajnego nie wpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żartują w zasadzie sami z siebie, bo Warhounda naprawdę nie potrafili zbalansować i musiał wylecieć z gry. Dobrze by jednak było jakby kiedyś wrócił w jakiejś postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 14:45, Arcling napisał:

Żartują w zasadzie sami z siebie, bo Warhounda naprawdę nie potrafili zbalansować i musiał
wylecieć z gry. Dobrze by jednak było jakby kiedyś wrócił w jakiejś postaci.


Warhound nie miałby żadnej sensownej roli w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 17:20, B1SH0P napisał:

Warhound nie miałby żadnej sensownej roli w grze.

Wiem o tym, dlatego jeśli by miał wrócić to zapewne atakami/umiejętnościami w niczym by nie przypominał poprzedniej wersji (oczywiście nie skończył by jako worker dla wszystkich 3 ras xD). Ten automatyczny atak na mechaniczne jednostki był zbyt mocny, a i też dla progamerów wadą była niemożność kontrolowania go. Zresztą kiedyś coś obiecywali, że w przyszłości ma dostać reworka, ale nie wiadomo czy to w ogóle nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować