Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

https://eu.battle.net/sc2/pl/blog/8043619 - Lista uczestników (brakujące 8 osób, które wejdą do WCS EU i WCS US zostanie wyłonione w eliminacjach) rozgrywek Premier League w 1. sezonie WCS. Czyli raczej nie ma co się spodziewać, że ujrzymy kogoś z USA (w sensie że pochodzącego z tego kraju) podczas finału na Blizzconie. Co i tak nie zmienia faktu, że całość prezentuje się interesująco. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że Blizzard kompletnie spieprzył sprawę z tym WCS. Nie poinformował zespołów o swoich planach na jakiś dłuższy czas przed ogłoszeniem WCS. Dał zespołom tydzień na wybranie, w którym regionie deklarują grać bez udzielania praktycznie jakichkolwiek informacji kto gdzie może grać i czy może zmienić region po pierwszym sezonie czy jest zablokowany na cały rok. Zespoły musiały deklarować gdzie chcą grać bazując na urywkach informacji. Nie wiadomo było, czy cały zespół wybiera jeden region czy tylko pojedynczy gracze. Do tego nie zablokowali Koreańczykom możliwości gry w EU i US.
Dopiero 3 dni po tym jak skończył się termin Blizzard uzupełnił FAQ, udzielając odpowiedzi na większość pytań.

Sam pomysł jest fajny. Tylko szkoda, że jak zwykle z wykonaniem do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 18:39, BoloMaster napisał:

gdzie White-Ra? :(

No właśnie też mnie nieco zakoczył jego brak na liście. Chociaż prawdę mówiąc, nie mam pojęcia, na jakim poziomie on aktualnie gra. No ale jeśli nadal trzyma formę, to się powinien zakwalifikować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki bug z osiągnięciami za umiejętności Kerrigan. Każdy licznik, np. ten z obrażeniami zadanymi umiejętnością skoku zatrzymał mi się na jakimś poziomie i ani drgnie dalej. Wydaje mi się, że wszystkie liczniki zacięły się na wartościach jakie uzyskałem w pierwszej misji, w której używałem danej umiejętności. Nie jestem fanatycznym łowcą achievementów, ale nie lubię kiedy coś nie działa jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 16:17, damlon napisał:

Mam taki bug z osiągnięciami za umiejętności Kerrigan. Każdy licznik, np. ten z obrażeniami
zadanymi umiejętnością skoku zatrzymał mi się na jakimś poziomie i ani drgnie dalej.
Wydaje mi się, że wszystkie liczniki zacięły się na wartościach jakie uzyskałem w pierwszej
misji, w której używałem danej umiejętności. Nie jestem fanatycznym łowcą achievementów,
ale nie lubię kiedy coś nie działa jak powinno.

http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/8414822241
Wygląda na to że by zdobyć te achievementy musisz je "wyrobić" w ciągu jednej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli są albo zbugowane, albo źle opisane, bo nie we wszystkich opisach jest wzmianka, że trzeba dokonać tego w jednej misji. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy tylko ja mam problemy z błędem związanym z poziomami Swarm w grze? Bo rano wchodziłem i go miałem, teraz też i go mam. Po prostu mi go nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 14:05, damlon napisał:

Coś się dzisiaj posypało, bo zniknęły poziomy, wszystkie statystyki i osiągnięcia.


Ale doświadczenie podczas potyczki mi normalnie nabijało. Czyli chyba to nie pójdzie w eter... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem dzisiaj kampanię i muszę powiedzieć, że była super, podobała mi się bardziej niż Wings of Liberty. Bardzo dobra fabuła, świetne, już legendarne przerywniki filmowe Blizzarda, doskonała muzyka (moim zdaniem lepsza niż w WoL). Polski dubbing też mi odpowiada, podobnie z resztą jak w WoL i Diablo III, nie wiem czemu niektórzy uważają te dubbingi za kompletne dno, może dla zasady? Oprócz HotS testowałem też orginalne wersje językowe i na prawdę nie widzę jakiejś większej różnicy. Mimo, że i HotS i WoL przechodziłem na poziomie trudnym, wydaje mi się że dodatek był znacznie łatwiejszy. W WoL ostatniej misji nie udało mi się przejść za pierwszym razem, było poza tym jeszcze kilka z którymi się męczyłem (najdłużej chyba z jedną z misji Zeratula, tą gdzie trzeba było wytrzymać przez jakiś czas ostateczny atak zergów, chyba to ostatnia misja protossów była). W HotS z niczym na trudnym nie miałem problemów, brutala nie sprawdzałem. Jedyną okropnie irytującą rzeczą są lagi, które bardzo dokuczają nawet w singlu, w WolU czegoś takiego nie doświadczyłem, a tutaj było to bardzo irytujące. Mam też wrażenie, że w HotS spadła wydajność, grałem na tym samym komputerze i z tymi samymi ustawieniami co WoL, a gra chodziła momentami sporo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o lagach czy o spadku FPS(wiele osób nie widzi różnicy pomiędzy lagami, a spadkiem fps)? Bo lagi faktycznie w HotS są, ale tylko w multi, single działa jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lagi. Mój komputer to już nie torpeda, ale te ~30 fps jest. Często zdarza mi się tak, że gra się na s1-3 sek. zawiesza, dźwięk się zapętla ping skacze na 15000 a czasem więcej, a potem działa przez jakiś czas normalnie. Zarówno w singlu jak i w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 16:24, damlon napisał:

Lagi. Mój komputer to już nie torpeda, ale te ~30 fps jest. Często zdarza mi się tak,
że gra się na s1-3 sek. zawiesza, dźwięk się zapętla ping skacze na 15000 a czasem więcej,
a potem działa przez jakiś czas normalnie. Zarówno w singlu jak i w multi.


To nie są lagi, bo nie ma to związku z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczął się pierwszy dzień eliminacji do Premier Division WCS Europe, tutaj drabinka: http://www.esl.eu/eu/sc2/wcs/2013season1_qualifier1/rankings/ streamy na Twitchu. Teraz trwa głównie RO64, jeśli chodzi o Polaków, to został już tylko sLh, który czeka na swojego przeciwnika właśnie w RO64. Aha, White-ra też jeszcze się trzyma. ;) Dwóch najlepszych zawodników każdego dnia dostanie się do Premier Division.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może podbiję pytanie, bo już te się kiedyś pojawiło: czy jest może jakaś w internecie sprytna infografika lub też artykuł o tym jakie jednostki np. Protossów (bo nimi gram) są mocne przeciwko czemu i jaka jest na nie kontra. Bo trochę z tym roboty jakby przepisywać po kolei jednostki i różne takie akcje z każdej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 11:48, Muradin_07 napisał:

To ja może podbiję pytanie, bo już te się kiedyś pojawiło: czy jest może jakaś w internecie
sprytna infografika lub też artykuł o tym jakie jednostki np. Protossów (bo nimi gram)
są mocne przeciwko czemu i jaka jest na nie kontra. Bo trochę z tym roboty jakby przepisywać
po kolei jednostki i różne takie akcje z każdej z nich.

Jedynie wymieniony już spis blizza http://eu.battle.net/sc2/pl/game/unit/#protos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować