Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2013 o 12:01, Muradin_07 napisał:

No to będę musiał się pomęczyć i sobie coś takiego samemu spisać. Szkoda :/

bez sensu. ja nawet nie spojrzałem na podobne rzeczy. grałem i samemu wyciągałem wnioski. wystarczy wiedzieć, że np, taki baneling będzie dobry przeciwko marinom i ligom bo mają one mało życia i splash dmg je szybko załatwi.
Tank będzie dobry na jednostki lekkie, które będą się kładły od kilku salw, a jednostki opancerzone będą znowu na niego kontrą. Jednostki które mogą strzelać tylko w powietrze będą kontrowane przez wszystko co strzela z dołu. Jednostki które nie mogą strzelać do góry, będą kontrowane przez jednostki latające które mogą strzelać w dół. Wystarczą takie podstawy. Nie musisz sobie pisać, ze DarkTemplar kontruje observer/raven bo jest on niewidzialny i wiadome jest to, że będzie kontrowany przez to co go wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 12:30, Mange napisał:

a jednostki opancerzone będą znowu na niego kontrą.


Saaay what? Tank ma +dmg na armored, plus kontrą zerga na tanki są gglordy i w połowie ultrale. U Tossa to raczej immortale i air, ale nie znam tego MU, więc mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 20:00, B1SH0P napisał:

> a jednostki opancerzone będą znowu na niego kontrą.

Saaay what? Tank ma +dmg na armored, plus kontrą zerga na tanki są gglordy i w połowie
ultrale. U Tossa to raczej immortale i air, ale nie znam tego MU, więc mogę się mylić.

szczerze to ja nie wiem jakie jednostki są opancerzone. Chodzi mi o immortale, ultrale czy air(to wiadomo, bo tank nie strzela w niebo) i zdawało mi się, że one są opancerzone. no ale ty to już napisałeś :)
U mnie jest tak, że widzę daną jednostkę i wiem jak ją skontrować, ale nie mam pojęcia czy ona jest armored/bio/ i jaki rodzaj ją kontruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposób na rozwalenie tanków to złapanie ich out of position, albo użyć takich jednostek jak gglordy lub tempesty, bo wymuszają zmianę pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę rezerwować czas na godzinę 11:10 drugiego maja, bo grupa RO16 Code S wylosowana na ten dzień jest po prostu przegięta: Life, PartinG, Flash i NnoVation. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2013 WCS Korea Season 1 MANGOSIX GSL - Code S Ro16

Group A (April 30, 2013)
-(Z) RorO
-(P) Flying
-(T) Yoda
-(Z) Soulkey

Group B (May 2, 2013)
-(P) PartinG
-(Z) Life
-(T) INnoVation
-(T) Flash

Group C (May 7, 2013)
-(T) TaeJa
-(Z) Shine
-(P) sOs
-(T) Bomber

Group D (May 9, 2013)
-(Z) Symbol
-(Z) soO
-(Z) KangHo
-(T) GuMiho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie odbywa się przechodzenie z jednej ligi do drugiej? Mam znajomego na pierwszym miejscu w dywizji i siedzi tam już jakąś chwilę, wygrywając sporo meczy. Sam też jestem ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbywa się to na podstawie ukrytego wskaźnika MMR. Grasz dobrze - przejdziesz wyżej. Czasem trzeba np przegrać jeden mecz, żeby system wrzucił cię do ligi wyżej. Aktualnie przechodzenie jest zablokowane ze względu na koniec sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 13:14, matiz123 napisał:

Radzę rezerwować czas na godzinę 11:10 drugiego maja, bo grupa RO16 Code S wylosowana
na ten dzień jest po prostu przegięta: Life, PartinG, Flash i NnoVation. :O


Jak to zobaczyłem to szczęka uderzyła o biurko. djWHEAT bardzo trafnie podsumował tą grupę
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oWKDaPAuQ64#t=1380s

Tak swoją drogą to już zaczął się Dreamhack Stockholm:
http://www.twitch.tv/dreamhacktv
http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/2013_DreamHack_Open/Stockholm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takim turnieju aż się smutno robi, jak się pomyśli, że to ESL, a nie Dreamhack, zajmuje się WCS-em. Z całym szacunkiem dla Carmaca i spółki, ale jestem przekonany, że oni nie będą w stanie stworzyć takiej atmosfery. :/ Chociaż fakt, że w RO8 nie znaleźli się wyłącznie Azjaci też pewnie ma na to wpływ. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba jednak Blizzardowi nie za bardzo się udała kampania HotS. WoL-a ukończyłem pięć razy i bawiłem się znakomicie, sporo misji rozegrałem ponownie wiele razy dla zabawy lub "aczików", generalnie bawiłem się świetnie, ale jakoś kampania Zergów mnie nie rusza już, a rozgrywanie misji od nowa nieco nudzi. Może jak zabiorę się za całość od nowa i oleję zdobywanie aczików to będzie lepiej, ale niestety niedosyt pozostaje. Oby LotV było dużo lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 19:39, Revanchist napisał:

Coś chyba jednak Blizzardowi nie za bardzo się udała kampania HotS.


dla mnie zdecydowanie lepsza. sensowniejsze upgrady jednostek, brak imba najemnikow, "schematy" misji podobne, ale sa tez nowe, do tego watek "rpg", misje "chodzone", dowolnosc upgradow czyli experymentowanie - czego chciec wiecej ? no i jeszcze dotyczy ulubionej rasy. na ostatni dodatek czekam tylko fabularnie. nie lubie tossem grac, ich nadete i pompatyczne lore tez mnie nie pociaga.

Dnia 04.05.2013 o 19:39, Revanchist napisał:

WoL-a ukończyłem
pięć razy i bawiłem się znakomicie


i to i to ukonczylem po razie, a potem acziki powolutku. nie widze sensu konczyc w 95% liniowego singla kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o to, że nie jest to nowa jakość, a po prostu poprawione pomysły z poprzednika + Zergowie w centrum uwagi. Trochę szkoda, ale trudno się mówi, kampania i tak jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować