Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Heart of the Swarm - jestem na 13 misji i jak narazie nie zbudowalem ZADNEGO budynku. Jedyne co robie to na poczatku troche robotnic i tych od population capa, nastepnie MASS ZERG. z pasywem ktory ciagle przywraca je do zycia. przechodze przez wszystko jak przez maslo, na koncu misji zazwyczaj mam 100-150 zergow. Czasami cos innego tylko jak np misja w ktorej trzeba niszczyc latajacych przeciwnikow. ale to tez kilka i reszta mass zerg. Zero wyzwania ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 17:33, B1SH0P napisał:

> Zero wyzwania ^ ^

Poziom trudności?


Normalny, ale tu nie o to chodzi. Poprostu nawet porownujac podstawke do Heart[...] jest o wiele latwiej niz wczesniej.
(jesli chodzi o samo przejscie - na trudnym zreszta tez nie ma duzych problemow)

I tak - wiem ze starcraft to multi, gralem kiedys, nawet w zlotej lidze bylem swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 21:47, diablolod napisał:

Normalny, ale tu nie o to chodzi. Poprostu nawet porownujac podstawke do Heart


Bo grasz rasą, która ma zupełnie inną mechanikę + Kerrigan ma op skille, jakbyś grał terranami to byłoby tak jak w WoLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 23:01, B1SH0P napisał:

>jakbyś grał terranami to byłoby tak jak w WoLu


co jest niewykonalne, wiec wychodzi jak wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 20:49, BoloMaster napisał:

Tefel pokazał klasę.

Mnie chyba bardziej niż sam awans Tefela cieszy fakt, że pokonał on tego flame''ujacego idiotę. :] No ale gratulacje się jak najbardziej należą.

Nerchio niestety nie dał rady dzisiaj. Mam nadzieję, że razem z MaNą zepną poślady i w fazie grupowej zjedzą przeciwników, żeby się do Premier dostać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że jedynym graczem, który odpadł z Ro16 w Premier League i wygrał w Ro16 w Challenger League był MMA, wszyscy pozostali przegrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 11:13, Jeggred napisał:

Ciekawe jest to, że jedynym graczem, który odpadł z Ro16 w Premier League i wygrał w
Ro16 w Challenger League był MMA, wszyscy pozostali przegrali.

Bo wielu graczy zostało zaproszonych ze względu na wcześniejszą sławę, a nie skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 22:32, EmperorKaligula napisał:

bedzie gdzies VOD tefela ? jak na zlosc w trasie/w pracy podczas gier...

http://www.twitch.tv/wcs_europe2/b/407259763 - mecz Tefela zaczyna się w 1:17:00.

@Mange
Z tego, co pamiętam, to gracze byli dobierani do Premier League przede wszystkim (jeśli nie wyłącznie) na podstawie ich osiągnięć w zeszłorocznym WCS. Co oczywiście nie zmienia faktu, że ktoś, komu w zeszłym roku poszło nieźle w konkretnym turnieju, wcale nie musi być dobry teraz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to bardzo mnie ciekawi, czy gracze tacy, jak Naniwa, dostają kary od organizatorów turniejów za swoje żałosne zachowanie. Bo to, co on robi, jest, według mnie, "lekką" przesadą. Na przykład po odpadnięciu w RO16 w WCS napisał na Twitterze, że jego przegrane zostały spowodowane przez słabej jakości komputery (jeśli dobrze pamiętam, użył słowa "shit" do określenia tej jakości), poza tym zamiast "gg" notorycznie używa stwierdzeń w stylu "fuck imba" albo innych tego typu kwiatków. Tefela nazwał najgorszym graczem na świecie, co swoją drogą jest ciekawą (i zapewne niezamierzoną) formą autokrytyki - bo jakim graczem jest w takim razie Naniwa, skoro z nim przegrał? ;) Ale najbardziej oburzyło mnie to, że w chacie dla zawodników grających tego dnia w Challenger League, Naniwa wyraził nadzieję, że Nerchia spotka wkrótce śmierć. I jeszcze coś o jego matce mówił. Ja bym chyba na miejscu ludzi z ESL (którzy ten chat oczywiście widzieli)go zbanował ze swoich rozgrywek za takie zachowania, a już na pewno dostawałby on ode mnie regularnie kary pieniężne. :P Teraz liczę, że Naniwa wyleci z Challenger League (niestety szanse na to są dość niskie), bo zdecydowanie nie chcę, żeby taki ktoś reprezentował Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 23:06, matiz123 napisał:

Tak w ogóle to bardzo mnie ciekawi, czy gracze tacy, jak Naniwa, dostają kary od organizatorów
turniejów za swoje żałosne zachowanie.


who cares ? niech sie miota, pluje, nie podaje reki itd jego broszka :) imo: skill ponad maniery. jakby byl w topce to i tak bym go ogladal nawet jakby byl jeszcze wiekszym chamem i prostakiem ;) bede chcial kultury to pojde do opery czy teatru a nie rywalicji miedzyludzkiej gdzie rage nie jest niczym dziwnym.

i wyrzucac z turniejow za co ? w regulaminie jest cos o byciu grzecznym i milym dla wszytkich ? :D comon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rage a brak kultury to dwie różne sprawy.


Wybaczcie, że tak wbijam w środek dyskusji, ale kupiłem SC2, Wola i Hotsa. Ogolnie gram tylko zergami, bo mają mega klimat, terranie mają dupiatą muzykę (przynajmniej w Wolu) a protossi to nie mają nosów.
Ale. Ogólnie to dostaję niezłe manto. Wszędzie. AI dokopałem do Hard, i nie dotykam dalej na razie. W bronzie rzucają mną jak chcą. Ogarniam macro (tzn, dwa hatchery z królowymi potrafię rozkręcać i prowadzić produkcję :)), jako takie kompozycje jednostek, ale i tak albo dochodzi do momentu gdy po mojej stronie jest jakiś impas, zastój i już czuć, że przegrałem. Tak jakby rywal od 10 minuty miał dwa razy więcej wszystkiego ode mnie, choć mam wrażenie, że ekonomię potrafię mocną rozkręcić...
Macie jakieś linki na poradniki dla noobów, już nie dla rasy, ale ogólne? Albo sami możecie zapodać jakieś rady z doświadczenia czy coś... Rozegrałem łącznie z 40 meczy na multi, dwa wygrałem bo gość lamił bardziej ode mnie, zazwyczaj trafia mi się istny ogar. AI medium ogrywam jak chcę. Z hard idę łeb w łeb dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6pool mam ćwiczyć pod jakim względem? Zazwyczaj nim lingi się zrobią i dobiegną do wroga ten ma już zablokowaną rampę. Dwa razy tylko udało mi się 6poola rozegrać, na nonranked, ale to z ludźmi na moim poziomie... Trudne to cholerstwo, ale jakoś ciągnie to poprawiania się. Oglądałem te mecze na twichu i nawet nie chcę myśleć jak ci ludzie to wszystko ogarniają. Gram w mmo i rozkmniam taktyki, pvp itp, ale to coś zupełnie innego... Dzięki za linka. Ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować